Щедрик• 04 февраля в 19:21
Чем занимаются на стретчинге?
Учат ли там делать мостик их положения стоя, переворот с мостика, шпагат
Businka_11• 04 февраля в 19:24
В залежності від того, яка студія/група. Краще такі питання ставити тренеру. Я була на стречінгу, де просто розвивали гнучкість, і там, де саме ціль була - шпагати.
Свекруня• 04 февраля в 19:31
Тягнуть усі групи мʼязів,і шпагат, і місток,і берізка,і все що хочете
ЗавЛабСнаб• 04 февраля в 20:08
Я була у багатьох студіях, підходи у всіх тренерів різні. Одні в заняття всі ці види вставляють, інші тільки вправи на спину і мостік, або тільки шпагат.
Инфотуфелька• 04 февраля в 20:16
вам треба щось типа акробатики. стретчинг - растяжка - 2 вида шпагата, спина. мостик якщо у вас був і раніш
Щедрик
• 04 февраля в 20:40
Ответ дляИнфотуфелька
А есть акробатика для врослых?
Инфотуфелька• 04 февраля в 20:47
Ответ дляЩедрик
А есть акробатика для врослых?
ні. я ходила в дитинстве на худгимнастику. из такого може боди балет. він буває для дорослих