Матраскин Брат• 04 февраля в 20:00

Как вам женшина на фото? Нравится такое направление в фото?

Мастер Класс• 04 февраля в 21:25
Ответ длябЭйбА
Чому ви вважаєте, що людина з віком має себе сприймати виключно через розум і досвід,і чому не може сприймати і пишатися своїм тілом? Не розумію,як одне пов´язане з іншим. От вам точно ще є над чим працювати і навчитися поважати інших людей
Не переходьте на особистості, я ж не пишу що треба особисто вам, мы обговорюємо тему автоки. Поважайте своїх співрозмовників
бЭйбА• 04 февраля в 21:31
Ответ дляМастер Класс
Так і ви поважайте позицію і бажання інших людей
кураГАЛЯ• 04 февраля в 21:46
Ответ длябЭйбА
Чому молодшим можна виставляти себе на загал, а людям у віці ні? Не всі молоді вважають для себе прийнятним так себе виставляти, але якщо людині хочеться цього, то вік ту взагалі ні до чого, окрім неповноліх!
да немає значення вік, скільки років і тд, має значення доречність. Психологія 20-річних і 70-річних - вона геть різна, тому що інша провідна діяльність, інші потреби, інше бачення світу. Те, що прийнятне для 3-річної дитини, вже не сприймається толерантно від 15-річного.
Якщо ви не розумієте, чому не варто в 70 років мірятись русами з молодими, то мені буде це важко пояснити)
Навіть стиль в одязі з роками змінюється, тому що одяг має транслювати інші сенси, інший зміст. І тоді це виглядає завжди круто, приваблює, захоплює.
А коли літня жінка намагається наслідувати 20-річних - це сприймається виключно як незрілість і несприйняття свого віку. Це звісно її справа, але якщо ви демонструєте на загал фото в трусах, то явно вам не байдуже на думку оточуючих, ви хочете від них добрати емоцій, яких не вистачає в житті.
Ёшки_Матрёшки• 04 февраля в 21:48
Видно що в душі вона молода. Гарне фото. Сміливе.
бЭйбА• 04 февраля в 21:56
Ответ длякураГАЛЯ
Вам 70, що Ви так впевнено про психологію? Ви мабуть з тих, хто вважає, що в 70 взагалі вже людина ні на що не має права. Так сьогодні на курсах з іноземної мови моєї дитини одна дамочка сказала, що нема чого їм і у виборах приймати участь. Все життя скінчене, бо хтось, подібний вам вважає вправі вказувати іншим, що для них доречне, а що ні. Я як одна з оточуючих, нормально сприймаю такі фото, більше того, я захоплююся такими людьми,,які попри вік не втрачають смак до життя, і не опускаються до рівня бабулек біля під´їзду з семками ( бо то таке мабуть у вас уявлення про цих людей)
кураГАЛЯ• 04 февраля в 21:58
Ответ длябЭйбА
ні, у мене не таке уявляення про цих людей. Є вікова психологія, є купа досліджень на цю тему. Поцікавтесь.
Я захоплююсь Аароном Беком, який в 95 років ще лекціі читав.
Мастер Класс• 04 февраля в 22:04
Ответ длябЭйбА
Почніть з себе, поважайте думку інших людей, а потім вимагайте поваги від інших
бЭйбА• 04 февраля в 22:43
Ответ длякураГАЛЯ
Нема ніякої вікової психології. У вас банальна неповага до інших людей,яку ви намагаєтеся прикрити незрозуміло чим. Якщо ваша психологія вдягнути хуску в похилому віці, то то ваша психологія,ви на те маєте право, вас за це не засуджую, але ви точно не вправі судити і давати оцінку іншим людям
бЭйбА• 04 февраля в 22:43
Ответ дляМастер Класс
Ваша думка принижує людей певної категорії, а тому не може викликати поваги
кураГАЛЯ• 04 февраля в 22:47
Ответ длябЭйбА
я не мислю категоріями крайнощів, на відміну від вас.
Аноним ФЕЯ• 04 февраля в 22:53
Ладно вам сваритися. Там такі мальчікі є 🥰
Мастер Класс• 04 февраля в 22:59
Ответ длябЭйбА
Це ваші проблеми, і ваші подвійні стандарти, свою толерантність ви вмикаєте тільки коли вам це потрібно, а в усіх інших випадках її не існує. І моя думка не принижує людей, принижуєте людей ви, розглядаючи їх як шмат м´яса. У вас є тільки чорне і біле,або в трусах, або в хустці і ніяк по іншому. Гарного вечора
бЭйбА• 04 февраля в 23:40
Ответ дляМастер Класс
Та ні, це ви своє уявлення про вік і те як він має виглядати нав´язуєте,як уявну л´вами норму. Вам ніхто не забороняє в похилому віці ходити в хустці і валянках. Кожен обирає сам, як йому виглядати,виходячи від свої внутрішніх почуттів, бажання жити і почувати себе вільно. А ви намагаєтеся загнати людей певного віку в свої уявні рамки
Коленная ложечка• 05 февраля в 00:31
Жахливо.