Козачка• 04 февраля в 21:41

Вкололи би собі оземпік заради стрункого тіла?

KROX@• 04 февраля в 22:36
Да.
И уколола. Наконец то вернулась в своей вес 20 летней давности 170/57
МадамОхмури• 04 февраля в 22:41
Ответ дляБла бла бла
Я 1,2 року проколола Саксенду по призначенню ендокринолога.
Зараз маю проблему з кістками-лежу з переламами крижової та лобкової кістки:(
Шукаю лікаря,щоб допоміг розібратися.
ого( думаєете це від нього?
Свезло так свезло• 04 февраля в 22:46
Ответ дляХропочка з гривкою
.Ви жартуєте.Добре.як 200 грам.Да ще аквааеробіка-ніякого толку
Смотря как скакать, ну и сколько и что жрать конечно. Для плотных женщин, например, аква идеальное начало, иначе суставам Ж. Я не тостая 63 кг по 170
Даха-сваха• 04 февраля в 22:53
Ответ дляМатраскин Брат
а для чего капали? бородавка, папилома?
папиломы были, зажлобилась 200грн/шт отдавать за лазер
теперь год буду ждать чтоб ожоги побелели и выровнялись..

папилома миллиметр, ожоги хз какие
Бла бла бла• 05 февраля в 10:19
Ответ дляМадамОхмури
ого( думаєете це від нього?
Перед прийомом сдала 14 показників -так лікар призначила.
Трошки меньше стала.По вазі десь -6 кг.є скинула.
Влітку минулого року ціна для мене стала завеликою-14000 грн на місяць не потягнула.
Перестала колоти.
А в листопаді 2024р без падінь отримала перелами крижаного та лобкової кісток.
А скільки болю,грошей та нервів щоб опріділити що сталася...
І зараз в пошуках лікарів ,які можуть допомогти.
Подумайте 300 разів перш ніж колоти!!!
Жінка з перцем• 05 февраля в 10:38
Ответ дляБла бла бла
Перестала колоти.
Подумайте 300 разів перш ніж колоти!!!
Скільки вам років? Може то вік та зайва вага?
В моїй хаті моя правда• 05 февраля в 15:26
Ответ дляБаба Йога
Ні. Реально самому схуднути. Аби було бажання.
Почему же тогда почти все известные люди на оземпике?
Не заздріть тьоті• 05 февраля в 17:00
Ответ дляЗадолбулька
Як я люблю такі коментарі.... Зайва вага може бути не лише від переїдання
А мені подобаються такі як ваші 🤣
Ви вже може побороли закони фізики? Ніщо не береться ні звідки. Якщо ви спожили більше енергії ніж витратили то і маєте + по вазі. Витратили більше ніж зїли маєте -.
Чи ви здійснили якийсь прорив в науці? А ну а ну!
Баба Йога• 05 февраля в 17:51
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Бо працювати не хочуть. Це режим, обмеження і тд.
Жінка з перцем• 05 февраля в 18:54
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я дивилася інтерв’ю Опри Уінфрі, яка сиділа на оземпіку, у цієі жінки точно вистачає грошей найняти всіх дієтологів та тренерів світу. Так вона казала, що тільки зараз зрозуміла, як то - не хотіти постійно їсти та не думати про їжу.
Бла бла бла• 06 февраля в 05:10
Ответ дляЖінка з перцем
На момент лікування Саксендою 51,5 років.
Зайва вага присутня ч/з інсулінорезистетність та наявність діабету 2 типу.
10 років назад займалася собою-ходила в басейн.Потім народилася,внучка.Щоб виносити дитину донці треба було вартісне лікування.Все було на мені-батько дитини дав 5000грн на аборт і злиняв.
10 років питання забезпечення доньки з дитиною на мені.
Лікування запропонувала лікар-ендокринолог.