ПолБатона• 05 февраля 2025

Як же ж бісять ці біженки

Виїхали закордон, повивозили всих і штани прихватили. Ось сидять вони там і думають, робити не хочеться, це ж мову треба вчити, штани свої утримати які вивезла. Як же ж бабла зрубити з цих українців. ???? І давай придумувати якісь там йоги, практики , медитації, курси як осознати себе що я жінка, як прийняти себе, як пробачити себе, короче .... Питається, ну виїхала, ну сидиш ти там на пособії, то й сиди, чому лізти сюди ? Українці не лохи. Якщо виїхало то працюй там і заробляй, чому лізти в Україну? сиди там медитуй.
Значит надо• 05 февраля 2025
З - зависть
автор ПолБатона • 05 февраля 2025
Ответ дляЗначит надо
З - зависть
Л - лохотрон
Пусин Кукин• 05 февраля 2025
Ночная изжога у автора.
Все і одразу• 05 февраля 2025
Какая разница чем там и кто занимается? Тухлая попытка срач устроить.
вкрации• 05 февраля 2025
Вообще не поняла где устраивают медитации. Возможно Вы о ком-то конкретном?
175см55кг19лет (она)• 05 февраля 2025
Напилась что ли.
useruseruser• 05 февраля 2025
Магній пропийте.
Кубик Рубика• 05 февраля 2025
Не зрозуміла, вам злять біженки котрі сидять за кордоном і проводять курси для українців в Україні?
я Кукарача• 05 февраля 2025
Судячи із тексту - лохи. Попит народжує пропозицію)
Дама_с_караваем• 05 февраля 2025
Менталітет, однією жо. на двох стільцях всидіти
Lisichka1307• 05 февраля 2025
Штани? Хто ви така щоб так чоловіків називати? Якщо що, я в Україні, але давненько такої жовчі не зустрічала
Ленне-Рейма• 05 февраля 2025
Какая нам разница, что вас бесит, ПолБатона
Уравнобешенная• 05 февраля 2025
Так авторе, розставляйте рукощелепних і побільше, стільки злості треба кудись подіти
Лукава_Кiшка• 05 февраля 2025
Ответ дляLisichka1307
А нічого дивного, автор відробляє замовлення. Хто адекватний, скаржтесь на троляку, котра за їудині срібняки стравлює українців між собою
Забагаловка• 05 февраля 2025
Ответ дляuseruseruser
Магній пропийте.
И помедитирует
Лукава_Кiшка• 05 февраля 2025
Ответ дляУравнобешенная
А як автор тужиться українською писати, от тільки гуглперекладач її підводить)))
Помилуйте мадам• 05 февраля 2025
Удалено администрацией...
Забагаловка• 05 февраля 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Удалено администрацией...
Лукава_Кiшка• 05 февраля 2025
Ответ дляУравнобешенная
Мохнатку хай пінцетом поскубає
Уравнобешенная• 05 февраля 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Цілий тиждень травлячі теми, особливо про захід і схід країни за кордоном
Лукава_Кiшка• 05 февраля 2025
Ответ дляУравнобешенная
Я ж кажу, замовлення,відробляють
Чумачечая_• 05 февраля 2025
Чудова нагода задати автору питання, яке давно мене мучить: що це за нова фішка писати всИх замість всІх? Дякую!
Розумна Губка• 05 февраля 2025
Так не ведитесь, если вам что-то предлагают. Только в Полтаве такая беда произошла, Изюм... И продолжают гнобить тех, кто выехал. Автор, желаю вам счастья, от всей души, чтобы вам говна не хотелось на вентилятор бросать. Хоть тролль вы, хоть нет, хоть русная грязная, хоть новоиспечённая иностранка, которую жаба давит. Пофиг. Счастья вам такого, настоящего, крепкого, каждый день, чтобы не хотелось херни писать, никогда.
Дуболом• 05 февраля 2025
Ответ дляРозумна Губка
А если работа такая -нести чушь и разводить срач? Работа непыльная - это не на конвейере 10 часов
Замулена ріка• 05 февраля 2025
Ответ дляЗначит надо
З - зависть
Автор просто жирный тролль)
Замулена ріка• 05 февраля 2025
Ответ дляLisichka1307
Да тролляка она ночная . Кто ещё?)
Доктор Варвар• 05 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Ночная изжога у автора.
А в чем автор не права?
Пусть та блогер, попробует немкам рассказать, как простить себя.
Love_Love_Love_• 05 февраля 2025
Автор, хочете продам вам курс як перестати біситись дихаючи маткою?
Не дорого-599$
useruseruser• 05 февраля 2025
Ответ дляЗабагаловка
И помедитирует
Ну серьёзно,может ещё ПМС у автора.
Дівчина Бобула• 05 февраля 2025
Ответ дляКубик Рубика
Мабуть в инста