Редиска Я• 05 февраля в 10:19

Лінь готувати, так задовбалась, уже сил нема думати, що готувати, і продукти

дорожчають кожен день, купа сил і часу на то все уходить
Дай подивлюся• 05 февраля в 10:37
Ответ дляСтигла полуниця
Да и в школе можно пообедать, если пройти фейс контроль)
Тоже про школу и сад вспомнилось
Особенно умиляют те, у которых дети есть, а у детей есть руки, которые ими сами и готовят
Коко На Страже• 05 февраля в 10:38
Ответ дляСтигла полуниця
Здравствуйте,я Оля из второго Б,и вуаля, бесплатно покормили
Русланка з гілки• 05 февраля в 10:41
Ответ дляСтигла полуниця
Культ еды(
что значит культ? вы не едите, не готовите?
Непозбувна Бентега• 05 февраля в 10:42
Ответ дляГороховаЯ
Харчуйтеся простіше. Он у нас сніданок: гречка, печене стегно курки, варений буряк, консервовані баклажани. На обід буде пшоно, та сама курка, селера з морквою. На вечерю те саме, що й на обід. Ніхто не стогне й не помер. На завтра капусту стушу і оселедця куплю.
У вас какие то несовместимые продукты О_о....капуста с селедкой....пшено с сельдереем
Не їм після шостої• 05 февраля в 10:46
Ответ дляСтигла полуниця
Культ еды(
То есть 7 дней прожил без этого культа и в гроб )?
Стигла полуниця• 05 февраля в 10:48
Ответ дляРегионщица
Я останнім часу готую багато простих овочів. Морква, буряк, капуста, картошка. Каші також варю і це не складно. Через брак коштів перейшли на саму просту їжу. І цікаво, що почуваюся навіть краще. Не витрачаю гроші на фігню всяку типу майонез чи кетчуп. Також раніше купували солодощі і це не дешево виходило. Зараз можу просту шарлотку хіба що спекти з яблуками, якщо є натхнення.
Готувати інколи взагалі нічого не хочеться, але купувати всілякі сосиски чи напівфабрикати це не вигідно і це як сміття, а не їжа.
Краще вже купити оселедець да з картошкою в мундирі з´їсти.
Також маю дома шмат сала засоленого. З чорним хлібом можна з´їсти в нічого не треба тоді готувати.
Прям, як в піст.
Усі ковбасні вироби (я сама) в мене в запреті. Не смачно.
Оселедець з картоплею - весь час їсти не будеш.
Треба і білок - м´ясо. Яке - на ваш розсуд. Я не їм курку, індичку, свинину.
Купуємо продукти в магазині Продукти з Європи.
Вчителька з мікрорайону• 05 февраля в 10:51
Ответ дляФорсия
Напишите себе 20 блюд и готовьте по кругу. Пользуйтесь мультиваркой, духовкой - метод «закинул и ушел».
От прям проблема вимкнути плиту))) аж ціла мультиварка треба 😂
Стигла полуниця• 05 февраля в 10:53
Ответ дляРусланка з гілки
Нет семьи. Не ем. Разве, раз в 3 дня. Каждый день, чай или кофе - но это не еда - отсутствует чувство голода.
Рассказать? Знания.
Чувство голода может возникнуть сильное, при онкологии. Почему? Опухоль - инородное тело, и оно должно питаться. Дальше не буду..
Стигла полуниця• 05 февраля в 10:56
Ответ дляНе їм після шостої
Вы изучаете что либо?
Сколько и как человек, может протянуть без воды и еды?
Кастрюлька• 05 февраля в 10:56
Почала складати меню. Хоча нас двоє - я і донька підліток, але я весь час на роботі і мені треба, щоб якийсь мінімму готової їжі вдома був. Готую плов або тефтелі на 2 рази. Дуже виручає мультипіч - донька сама туди закидує картоплю щоб приготувати фрі і разом шматочок м´яса.
Полюбили кус кус - його тільки запарити треба, до нього теж йде риба або м´ясо (теж швидко в мультипічі)
Згадую блюда дитинства - вермишель з творогом, гречка з молоком (донька її любить на сніданок).
Часто на вихідних печу млинці, роблю налисники, можемо на тижні їх їсти тричі, а можу заморозити
Подтяжка• 05 февраля в 10:57
Ответ дляСтигла полуниця
Культ еды(
При чому культ їде, якщо є сім´я. Я собі б взагалі самій фіг шо готувала б. Спокійно можу на салатах і і бутерах з омлетами жити.
А дітям треба нормальне харчування
Фрекен бок• 05 февраля в 11:00
Ответ дляАноним_Русалка
А зачем вы поклоняетесь еде? Все взрослые, все с руками, все что-то сами сделают.
У ничего не готовится. Картошки нет никогда, может раз месяца в 4 килограмма или меньше.
Супы борщи туда же. Раз в 2 недели может.
И никто не умирает, никто не болеет. Всю жизнь так живём. Дети тоже есть.
Жили в разных странах, нигде не видела задрочек с кухней, только в Украине.
Тоже не понимаю
Стигла полуниця• 05 февраля в 11:01
Ответ дляПодтяжка
А дітям треба нормальне харчування
Так, дітям треба))
Культ - це була фраза про дорослих людей, коли іх насильно скланяють істи до ожиріння((
Фрекен бок• 05 февраля в 11:02
Ответ дляРедиска Я
набридло це все
Сколько вас человек в семье , дети маленькие?
Аноним_Русалка• 05 февраля в 11:04
Ответ дляСтигла полуниця
Вы изучаете что либо?
Хватит манипулировать. Готовьте ведра, ешьте.
Аноним_Русалка• 05 февраля в 11:07
Ответ дляРусланка з гілки
Есть и готовить разные вещи
Мамкиня доця• 05 февраля в 11:08
Ответ дляГороховаЯ
Пшенная каша, или пшеничная? Если пшенная (кругленькие, желтые зерна) расскажите, как готовите её, что бы вкусно. У меня жижа какая-то выходит - разваривается, и на вкус бяка.
Подтяжка• 05 февраля в 11:09
Ответ дляА_мій_самий_самий
Готовьте самые простые блюда. Запеченная курица, рыба. Вареная картошка, каша. Куриный бульон. Ведро плова. Салат из свежих овощей. И т п.
Сквльки разів ваша сім´я те відро плова буде їсти.
Мрї максимум повечеряли і на обід на намтупний день. Не пташки, щоб ті зерня клювать 2 дні
Подтяжка• 05 февраля в 11:10
Ответ дляГороховаЯ
Все однр все це головна боль для мами. По кругу придумать,купить, приготовить
Запасная спина• 05 февраля в 11:12
Я готовлю максимально просто: на неделю( что-то муж не ест, что-то я, но, все равно, времени минимум)
Например мужу:
2 дня: а-ля плов со свининой в мультиварке, закинула и пошла.
Еще 2 дня: картошка с сосисками. Самое муторное почистить картошку
Еще 2 дня: курица ч духовке с макаронами. Замариновала курицу, через час поставила в духовку.
На сл неделе могу чуть поменять: сделать фунчозу с мясом и макароны с тушенкой в мультиварке, например, тоже недолго

Времени вообще минимум.
Себе тушу говядину с овощами в мультиварке( муж говядину не любит), запекаю рыбу, делаю какой овощной салат.

Сын миксует мою еду и мужа, он есть почти все .
Не знаю что там вы выготавливаете прям.
ГороховаЯ• 05 февраля в 11:12
Ответ дляМамкиня доця
Пшоно. 450 г крупи заливаю окропом на 15 хв, зливаю воду, промиваю, потім в окріп 2 л, варю 25 хв.

Але ми таку розварену і любимо. Можете води менше на мл 300 взяти.
Регионщица• 05 февраля в 11:18
Ответ дляСтигла полуниця
Прям, як в піст.
Свинина то зрозуміло. А чому ви не їсте курку і індичку? Я купую курятину, але просто не написала про це. Індичку купую рідко, але також купую. Свинину також не їм
Мамкиня доця• 05 февраля в 11:20
Ответ дляГороховаЯ

Я каши люблю рассыпчатые, крупинка каждая,что бы видна отдельно была, а у меня все, кроме гречки выходит кашей блин...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 февраля в 11:21
Ответ дляУмничка-помощничка
А я выкидывать устала,готовишь,один раз и свежее все хотят.хоть и мало готовлю,не знаю куда еще меньше
Так, може, тим, хто хоче три раза на день їсти їжу з під ножа, ставати і готувати цю їжу самостійно? Наіщо ці жертви?
Запасная спина• 05 февраля в 11:22
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вот-вот. Чет не устраивает- готовь сам или заказывай доставку, в чем проблема?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 февраля в 11:23
Ответ дляАноним_Русалка
Ще одна крайність. І що ви їсте? Бутерброди? Сухі сніданки? Замовляєте піцу? Вранці і увечері смажете яйця?
Ганцю в кєдах• 05 февраля в 11:25
Мені 47, я тоже вже трохи задовбалася готувати щодня
Але ж їсти щось треба? Не розумію харчування з кулінарій сільпо чи покупних піц, це некорисно
Автор, в чому питання вашої теми? Що готувати або ви просто пожалітися?))
Я готую часто свинячі язички відварні- швидко, недорого і замість ковбаси на бутерброди гарно йдуть. Часто роблю грінки або з цілого хліба з сиром або з українського з часничком, швидко і всі люблять. Курячі сердечка економно з цибулею та морквою в підливці. Часто роблю філе куряче по східному- дуже швидко і смачно з морквою, болгарським перцем та імбирем.
Котлети та запечене мясо у духовці. Гарніри, ті шо швидко - гречка, макарони, пюрешка. Ну і суп або борщ у нас завжди є, бо шлунок потребує.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 февраля в 11:26
Ответ дляСтигла полуниця
Рассказать? Знания.
Праноеды и мамкины нутрициологи вошли в чат
А_мій_самий_самий• 05 февраля в 11:50
Ответ дляПодтяжка
Моя не привередливая, едим весь день что есть. Кто хочет, готовит себе что-то особенное индивидуально.
Стигла полуниця• 05 февраля в 11:51
Ответ дляАноним_Русалка
Вы в своём понятии?
Манипуляции? Какие? Ничего не готовлю и ем раз в 3 дня.