Крошечка-хаврошечка• Изменено 31 декабря 2024
А є ті, хто не готує сьогодні?
Я з тих, хто не готує.
Не бачу сенсу готувати три дні, щоб поїсти.
Немає ані бажання, ані натхнення.
Хочу як в юнацтві- пляшка шампанського, бутерброди і ти самий щасливий!
Немає ані бажання, ані натхнення.
Результат:
вже голосів:
130 (47.62%)
Готую 2-3 страви
81 (29.67%)
Не готую, і не замовляю
29 (10.62%)
Замовила їжу
19 (6.96%)
Готую багато
14 (5.13%)
Тиц
Бабуся Бетман• 31 декабря 2024
приготовила как обычно, не понимаю этой новогодней обжираловки
Крошечка-хаврошечка
• 31 декабря 2024
Ответ дляОсень и её сказка
Всім байдуже
Ви бігли три дні і три ночі за мною, щоб це мені повідомити)
Осень и её сказка• 31 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Та ні, побачила тему вашу 2 хвилини тому) А ви бігли 3 дні щоб розказати чужим людям що ви нічого не готуєте? Всім абсолютно байдуже що ви робите, а що ні.
Посудомойка• 31 декабря 2024
Я уже наклюкалась, поэтому будет приготовлена только нарезка колбасы из АТБ и бутерброды с икрой из того же АТБ
Леся Українка• 31 декабря 2024
Приготувала вчора шубу. Олів´є й ще щось чоловік замовив. М´ ясо й гарнір буде готувати чоловік, гості принесуть закуски, я наріжу фрукти, зроблю бутерброди з ікрою й накрию стіл
З родзинкою• 31 декабря 2024
Запечу шматок м´яса, зварю картоплю.
Торт купила.
Може, ще мандарини куплю.
Вдома лише рисова каша є.
Торт купила.
Може, ще мандарини куплю.
Вдома лише рисова каша є.
Липка-прилипка• 31 декабря 2024
звісно, нахіба ці складнощі день вбиватись щоб годину пожерти, в новусі пасочка олів´є, пару голубців, пару видів м´ясної нарізки, баночка грибів та маслин, ікорка то з головою на все святкування.
Альдебаран• 31 декабря 2024
Почти не готовлю.
Что-то купила, что-то по мелочи приготовлю. По сути не больше, чем каждый день (дети)
Фиона Шрековна• 31 декабря 2024
На святвечір і різдвяні свята готувала три дні.
А на НР вже на цей подвиг не підписуюсь. Та і ми скромно тільки сім´єю посидимо, тому і не потрібно багато. Просто ’святкова’ вечеря.
Ну шо не так?• 31 декабря 2024
нарубала салата
намазала бутери
риба в духовці й картопля
витрала 20 хв
намазала бутери
риба в духовці й картопля
витрала 20 хв
Засомневаю• 31 декабря 2024
Готовлю, но не три дня.. Вчера утром поставила вариться холодец, вечером разобрала, сегодня поставила утку в духовку, муж сделал пару салатов, вечером сделаем бутеры.. Фрукты, сок, шампанское. И всё..
З вишневого садка• 31 декабря 2024
Готую традиційно на НР утку, салат і швидкі закуски к шампанському. А ну і тірамісу зробила. Не готувала б, але прийде мама до нас, щось же їсти треба, не будемо сидіти за порожнім столом.
Альдебаран• 31 декабря 2024
Ответ дляОсень и её сказка
Хто вас заставляє готувати? Не хочете не готуйте
Не хотите - не читайте. К чему ваши обесценивания?
Мочалкин блюз• 31 декабря 2024
Я не готовлю.
У меня спина прихватила, лежу целый день. Все новогодние планы коту под хвост
Куча продуктов накуплено и отварено, 36 яиц лежит вареных в холодильнике 🤦🏻♀️
Я_не_аноним_100%• 31 декабря 2024
Чоловік готує. Я гундю з цього приводу. В нас так обов´язки цього дня розподілені)
Ms. Доброта• 31 декабря 2024
Ответ дляНу шо не так?
нарубала салата
намазала бутери
риба в духовці й картопля
витрала 20 хв
намазала бутери
риба в духовці й картопля
витрала 20 хв
Я тоже не понимаю в чем проблема сделать салат, нарезку и горячее...
Фиктивная• 31 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Я не готовлю.
Скорейшего Вам выздоровления! Диклофенак уколы мне помогают. Часто проблемы со спиной.
Куплю орехи• 31 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Я не готовлю.
36 только яиц? я извиняюсь, на сколько людей?
Диверсификация• 31 декабря 2024
не готувала сьогодні нічого. основну поляну замовили в ресторане. а так вчора сварила холодець, зробила шубу і запекла буженину
Библиотекарь• 31 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Мы круглый год норм питаемся . Сегодня обычный день.
У більшості зʼявиться додатковий шлунок для їжі вночі
Бочка порохУ• 31 декабря 2024
Отмечаем вдвоём с мужем. Настроения ноль. Сегодня был последний день на любимой работе, грустно. Приготовила салат с краб палками, сделаем бутеры с икрой и нарезки колбасы-сыры. Закину в духовку куриные части с яблоками и ещё один свежий салат с вялеными помидорами сделаю. Все. Есть шампанское, покупной кусок торта, мандарины и шоколад. Завтра сделаю тирамису, если будет настроение.
Пугачиха• 31 декабря 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Запечу шматок м´яса, зварю картоплю.
Торт купила.
Може, ще мандарини куплю.
Вдома лише рисова каша є.
Торт купила.
Може, ще мандарини куплю.
Вдома лише рисова каша є.
І салат
Мочалкин блюз• 31 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
На 8. Но салатов много. Это не на один салат планировалась
Пугачиха• 31 декабря 2024
Ответ дляАльдебаран
Теж дивуюся. Які тут сидять злі і недобрі баби. Ну прочитай і йди далі, ні треба на@рать комусь в душу