Подвійна веселка• 05 февраля 2025

ЭКО вызывает рак?

Юпитерная• 05 февраля 2025
Никто точно не знает что вызывает рак. Но нарушение гормонального фона очень часто его провоцирует.
ВЫВсеВрете• 05 февраля 2025
Автор, да риск повышается
Ку ка ку ка ку• 05 февраля 2025
Психические расстройства мамы точно.
Начальник Анонимов• 05 февраля 2025
Нет. ЭКО сейчас, это не то эко что раньше. Сейчас все намного проще и быстрее
Чучело-Мяучело• 05 февраля 2025
У всех моих знакомых, кто делал ЭКО, никакого рака нет. Такие слухи начали распространяться после того как заболели раком после ЭКО Фриске, Жена хабенского, Заворотнюк. И все они умерли от рака мозга.
автор Подвійна веселка • 05 февраля 2025
Вот Заворотнюк и Фриске же умерли от рака после ЭКО.
Маю рацію• 05 февраля 2025
У сестры было куча эко, детей так и нет, а рак есть
Ответ дляМаю рацію
Рак мозга?
Чучело-Мяучело• 05 февраля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Ну пишут что если есть предрасположенность к раку, то это провоцирует, т.е. если бы они не сделали ЭКО, то и рака бы не было. Но это я думаю, научно не подтверждено
Молчунья• 05 февраля 2025
Можливо є якийсь зв´язок коли роблять в зрілому віці, сестра чоловіка робила дуже давно і молодою то здорова як кінь, після того ще й завагітніла сама і народила.
Ответ дляМолчунья
А зачем ей вообще ЭКО, если она абсолютно здорова и сама может забеременеть?
Одні думки• 05 февраля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Вагітність сама по собі дуже стресова штука. У моєї куми знайшли рак щитоподібної залози через 2 місяці після народження дитини і вже була 3 стадія, тобто рак починався ще під час вагітності
Зоряний Шлях• 05 февраля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Куча людей умерли от онкологии, в том числе мужчины , которые понятно ЭКО не делали. При этом масса женщин делают ЭКО , часто несколько раз и всё у них хорошо.
НичеНипанимаю• 05 февраля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Можливо, чоловічий фактор. Причина безпліддя не завжди лише в жінці.
Сизоока бестія• 05 февраля 2025
Рак был всегда, и до эко и у всех полов, и у детей.
Маю рацію• 05 февраля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Рак мозга?
Нет, груди
Бюст Березуцкого• 05 февраля 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Якщо є схильність, то його може викликати що завгодно. А чому ви впевнені, що саме Еко спровокувало, а не, наприклад, опромінення під час подорожей літаками? Ці люди багато літали. Чи введена гіалуронова кислота в організм? Чи взагалі всі інші введені уколи, всілякі ботокси та інша хрєнь, назв яких більшість навіть не знає? Ботулотоксин є досить таки токсичним і чужорідним для нашого організму, то як ви можете довести, що не він спровокував у людини, у якої і так була схильність?
Заставляличка• 05 февраля 2025
Повышаются риски из-за ударный дозы гормонов.
Знаю девушку, у которой не рак, но, после 5 эко ей пришлось остановиться, так как упало очень зрения и начала отказывать нога, врачи сказали, что если будет продолжать, то себя угробит.
Молчунья• 05 февраля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Логічно ж що робила еко бо не виходило заванітніти. Є багато випадків коли після еко через якийсь час вагітніють природнім шляхом.
17bob• 05 февраля 2025
Есть версия что вызывает аутоиммунные заболевания.
Цирк на дроті• 05 февраля 2025
Ответ для17bob
Это скорее относится к беременности и родам в общем, а не к ЭКО
Гитта Ягг• 05 февраля 2025
Ответ дляЗаставляличка
Да нет там никаких ударных доз. Высоковатые при стимуляции яичников разве. А так, ничего такого нет.
Крижана бурулька• 06 февраля 2025
Ось таке пояснення бачила, до нього і схиляюся:

🙅‍♀️ Ви могли чути про ризики розвитку онкозахворювань внаслідок стимуляції яєчників. Втім, прямого зв’язку між процедурою та хворобою не виявлено.

🤰 Програми штучного запліднення відбуваються з 80-х років ХХ століття. При цьому науковці відстежують не тільки ефективність ЕКЗ, а й ризики та проблеми.
❗️І поки не існує жодного доказу що гормональна стимуляція може спровокувати онкологію у здорової жінки. Зверніть увагу: у здорової жінки.
😷 В історії справді були є випадки, коли жінка робила ЕКЗ, а через якийсь період зненацька (?) хворіла на рак. Є просте пояснення: онкологія була не прямим наслідком процедури.
🦀 Ракові клітини вже знаходилися в організмі, а гормональна стимуляція прискорила процес, який зазвичай розвивається місяцями і навіть роками.
МаринаХ28• 09 февраля 2025
Не погоджуюсь із версією, що саме ЕКЗ викликає рак.
Є люди, які все життя приймають гормони, бо без них ніяк.
При ЕКЗ не таке влиття гормонів як було раніше, та і сама медицина розвинена краще.