ЖенаАйтишнеГа• 30 января в 09:34

Які аналізи можуть вказати на рак в організмі?

СирОжино пирОжино• 30 января в 09:38
Різні види онкології діагностуються різними дослідженнями.
Ms. Искренность• 30 января в 09:41
Колись про високий ШОЕ говорили. Але я не лікар
дякую аж підскакую• 30 января в 09:42
Сейчас говорят про биохимию
Ну и онкомаркеры разумеется
Відморожена• 30 января в 09:43
Ответ дляСирОжино пирОжино
Забейте, это онко тролль
Пукимончиг• 30 января в 09:44
У моего отца при онкологии кровь была идеальная. А вот рентген показал
Пуки-куки• 30 января в 09:44
Ответ дляMs. Искренность
У мамы онкология по гинекологии. Биохимия, общий анализ ничего не показывали. Вот даже перед операцией в анализах по ним все было в норме.
Ms. Искренность• 30 января в 09:44
Ответ дляПуки-куки
Ну, от бачите. Значить не правда.
Нехай мама одужує🙏🏻
Джинци на Флісі• 30 января в 09:45
У мене був рак щитоподібної залози. Узі плюс біопсія плюс аналіз клітин на мутацію. І це я робила в декількох незалежних клініках, щоб точно помилки не було. Але спочатку виникла підозра на узі, потім вже на біопсію направили
Пуки-куки• 30 января в 09:45
Ответ дляMs. Искренность
Ну, от бачите. Значить не правда.
Нехай мама одужує🙏🏻
Спасибо 🙏
волосатое стекло• 30 января в 09:47
Ответ дляДжинци на Флісі
Аналогіний діагноз і історія діагностики в мене була
Сонячний день• 30 января в 09:47
У моей подруги пару недель назад диагностировали рак мж, анализ крови у нее отличный. Показало УЗИ и биопсия
МаринаХ28• 30 января в 09:52
У знайомого напухло горло, дружина відправила до ЛОРа, ЛОР до онколога, виявили 2 гу стадію.
Прооперували, рік в ремісії.
Вишиванка• 30 января в 09:52
Ответ дляДжинци на Флісі
У мене при цьому всі аналізи були ідеальні. Лише узд й біопсія підтвердили
Мороженная курица• 30 января в 09:53
Кров в переважній більшості випадків нічого не покаже, хіба КТ трьох зон з контрастом але ж це не те дослідження, яке роблять просто так.
Болтушка Му• 30 января в 09:54
Ответ дляПукимончиг
У свекрови аналогично, все анализы в норме, на гастроскопии - язва желудка, которая оказалась раком 3-й стадии
Лупаю цю скелю• 30 января в 10:18
С-реактивний білок, гомоцистеін - підвищені можуть вказувати на онкологію. Але не обов´язково онкологія. можуть бути інші проблеми
Мию чакри щоденно• 30 января в 10:24
Если не запущенная стадия, кровь не покажет.
Борщичок• 30 января в 10:26
Ответ дляСирОжино пирОжино
Борщичок• 30 января в 10:28
Ответ длядякую аж підскакую
Сейчас говорят про биохимию
Ну и онкомаркеры разумеется
Ну онкомаркеры это просто выкачка денег и трата времени
Единственный маркер который более или менее информативен,это маркер на рак молочной железы
Джинци на Флісі• 30 января в 10:30
Ответ дляВишиванка
У мене теж! Щитоподібна працювала як годинник! Але прийшлось видалити чернз ту пухлину. Дуже довго я не могла це прийняти і жити далі.
ФсеСама• 30 января в 14:16
анализы могут ничего не показать, и могут быть хорошими)