Може ще третю?• 05 февраля в 12:15
Повернення Prom
Якщо я на пошті відмовилася від товару, коли мені повернуть кошти? Платила через Prom оплату. Вже третій робочий день пройшов, кошти ще не повернули.
Обстановщица• 05 февраля в 12:19
Як мінімум продавець має отримати товар назад, а потім 3-5 робочих днів
Може ще третю?
• 05 февраля в 12:22
Ответ дляОбнемашечка
Залежить від того якою поштою була доставка
Укрпошта
Обнемашечка• 05 февраля в 12:24
Ответ дляМоже ще третю?
Укрпошта
Тоді чекайте як продавець отримає товар назад, я думаю укрпоштою це не швидко
Обстановщица• 05 февраля в 12:24
Ответ дляМоже ще третю?
Укрпошта
Як дивують люди, які замовляють Укрпоштою, щоб заощадити 3 копійки, а потім чекають тут і зараз.
Чекайте, коли продавець фізично отримає повернення. Це якщо Укрпошта його не загубить
маминаБубочка• 05 февраля в 12:27
Моя порада, пишіть в підтримку Prom/ Я колись так курточку замовила. Прийшла на 2 розміри менша і якість і близько не така, як заявлена. Відмовилася, і почалася тяганина з поверненням грошей. Я одразу як порядна чекала, щоб продавець назад посилку отримав. Але потім почала в підтримку писати, а виявилося, що хтось щось нахімічив і гроші замість того, щоб просто розблокувати на рахунку, пішли якось через інший банк. Чекала майже місяць.
А ще, перевірте баланс по карті. Бо гроші коли повертаються, сповіщення не завжди приходить. Просто може з´явитися на карті сума повернення, а навіть ніде ніяк це не буде прописано.
Може ще третю?
• 05 февраля в 12:29
Ответ длямаминаБубочка
Дякую
маминаБубочка• 05 февраля в 12:31
Ответ дляОбстановщица
Як дивують люди, які скрізь влізуть зі своїм фе. Вам тепер спатися вночі краще буде? І взагалі, ви Укрпоштою коли замовляли, щоб порівнювати?
І ще, що за дурна звичка лізти до інших в кишеню? Похизуватися захотілося?
Обстановщица• 05 февраля в 12:36
Ответ длямаминаБубочка
У Вас щось наболіло з кишенями чи з поштою? Тримайтеся, воно колись мине
маминаБубочка• 05 февраля в 12:39
Ответ дляОбстановщица
У мене обов´язково мине. А ви так і залишитеся на порадниці фиркати на всіх. Бо навряд в реальному спілкуванні у вас таке прокатить. Так хоч тут
З вишневого садка• 05 февраля в 12:44
Ответ дляОбстановщица
Какое ваше дело? Чем хотят, тем и заказывают.
Пік Антна• 05 февраля в 12:51
Ответ дляОбстановщица
Отказ при получении покупки через пром оплату не предполагает одобрения от продавца на возврат средств.
Автор, обратитесь в поддержку.
А що таке?• 05 февраля в 12:53
Ответ дляПік Антна
Автор, обратитесь в поддержку.
На промі таке правило, кошти повернуться як продавець отримає товар назад. Саме отримає, а не просто воно прийде на його відділення. Якщо через нову пошту, то там одразу при відмові.
Обстановщица• 05 февраля в 13:34
Ответ дляПік Антна
Автор, обратитесь в поддержку.
Продавець не повинен одобрити повернення оплати, він має підтвердити, що отримав назад товар, за який Пром має повернути гроші.
Пік Антна• 05 февраля в 14:06
Ответ дляА що таке?
Легке повернення. Покупець оглядає товар у відділенні пошти та якщо він не підійшов - відмовляється від отримання. Кошти автоматично повернуться покупцеві, як тільки посилка отримає зворотну ЕН та поїде назад до продавця.
И ни слова про получение посылки.
Може ще третю?
• 05 февраля в 15:01
Ответ дляПік Антна
Автор, обратитесь в поддержку.
Зрозуміла, дякую
А що таке?• 05 февраля в 15:09
Ответ дляПік Антна
И ни слова про получение посылки.
Ви взагалі не про то пишете🤭 яке легке повернення на Укрпошта?? І при відмові не легке повернення а відмова. Легке повернення на новій пошті коли ви прийшли після отримання відправити назад. А на Укрпошта зараз такі правила, промоплата тікі після отримання повернення. Не вірите, напишіть в підтримку прома
Пік Антна• 05 февраля в 16:16
Ответ дляА що таке?
Это пишет Пром, а не я. И пишет он не про услугу ’’Легке повернення’’ от Новой почты, а о том. что товар. купленный через Пром-оплату легко вернуть - достаточно не забирать его на почте, он автоматом поедет назад, а деньги вернутся покупателю сразу после этого события.
А що таке?• 05 февраля в 16:47
Ответ дляПік Антна
Ок, ви мене не чуєте. Дуже дивний діалог 🤦
Пік Антна• 05 февраля в 16:49
Ответ дляА що таке?
Зачем мне слушать ноунейма из интернета, если я зашла на сайт прома и прочитала правила пром платы.
А що таке?• 05 февраля в 21:20
Ответ дляПік Антна
А я там працюю, і з промоплатой і укрпоштой!!! А ви читайте далі🤭