Леди_в_ночи• 05 февраля в 21:17

Дитина в 2.7 не називає кольори, хоча нормально говорить

Конотопська відьма• 05 февраля в 21:17
ну смотря, что еще она знает иумеет. Зрение проверьте.
Хлопаю ресницами• 05 февраля в 21:20
Інші прикметники називає? І кольори знає чи не знає слів?
Olga_72• 05 февраля в 21:21
А знайти предмети однакового кольору серед інших вона може? Або сортувати по кольорам?
КапитанльнаЯ• 05 февраля в 21:21
Це хлопчик? Може не розрізняє, до лікаря.
автор Леди_в_ночи • 05 февраля в 21:21
Ответ дляOlga_72
Може вона не розуміє шо означає колір?
Принцепесочка• 05 февраля в 21:22
А различает? Принесет красный кубик, если попросить?
автор Леди_в_ночи • 05 февраля в 21:22
Ответ дляПринцепесочка
Ніколи не пробувала
Зараз дізнаюсь
сладкий_ноябрь• 05 февраля в 21:24
А ви вчили, щоб дитина їх називала?
Olga_72• 05 февраля в 21:25
Ответ дляЛеди_в_ночи
Може вона не розуміє шо означає колір?
Візьміть кілька однакових предметів однакового кольору і один предмет що відрізняються кольором. Покажіть дитині як ви прибираєте зайвий колір. Потім покладіть знову і перемішайте. Попросіть знайти ту фігурку що відрізняються кольором.
Olga_72• 05 февраля в 21:27
Дитина може не бачити кольори. А може просто не запам´ятати назви. А може не запам´ятати співвідношення колір і назву
автор Леди_в_ночи • 05 февраля в 21:31
Ответ дляOlga_72
Знайшов
Посортував кольори
Але назви не знає ..який колір як називажться
автор Леди_в_ночи • 05 февраля в 21:32
Ответ дляOlga_72
Дякую
Вийшло
Просто не знає назви кольоріі
Olga_72• 05 февраля в 21:40
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дякую
Вийшло
Просто не знає назви кольоріі
Наступний етап. Щоб легше було запам´ятати кольори потрібні різні предмети різних кольорів. Червоний помідор, зелений огірок, помаранчевий апельсин, . Використовувати тільки ті предмети назви яких дитина знає. Коли дитина вивчить фрази з кольорами, тоді переходить на однакові предмети.
автор Леди_в_ночи • 05 февраля в 22:39
Ответ дляOlga_72
Дякую вам
Ane4ka-9cee• 05 февраля в 22:43
Моєму 2,8, знає основні кольори, але довго зарамʼятовував. Вчили по 2,3. Одразу всі не треба, важко буде. А старший син в 2,2 всі знав кольори, вивчив на олівцях, самому було цікаво
автор Леди_в_ночи • 05 февраля в 22:50
Ответ дляAne4ka-9cee
Головне шо є книжка з кольорами
Я називаю а потім питаю так він нервує шо не може сказати і забуває
То я підсказую першу букву і він говорить
Ane4ka-9cee• 05 февраля в 22:52
Ответ дляЛеди_в_ночи
Головне шо є книжка з кольорами
В нас книжки не заходять дуже, то на машинках тренуємось
Фляшунька• 05 февраля в 22:56
Моєму 4 скоро, до сих пір кольори плутає, все показує, кажеш червоний, пока червоний, попросиш принести зелену книгу, принесе зелену книгу, а коли запитаєш який то колір то теж назве тільки 3-4 базових і все. І то це почалось нещодавно, а так і базових не називав