Леди_в_ночи• 05 февраля в 21:17
Дитина в 2.7 не називає кольори, хоча нормально говорить
Леди_в_ночи
• 05 февраля в 21:21
Ответ дляOlga_72
А знайти предмети однакового кольору серед інших вона може? Або сортувати по кольорам?
Може вона не розуміє шо означає колір?
Леди_в_ночи
• 05 февраля в 21:22
Ответ дляПринцепесочка
А различает? Принесет красный кубик, если попросить?
Ніколи не пробувала
Зараз дізнаюсь
Ответ дляЛеди_в_ночи
Може вона не розуміє шо означає колір?
Візьміть кілька однакових предметів однакового кольору і один предмет що відрізняються кольором. Покажіть дитині як ви прибираєте зайвий колір. Потім покладіть знову і перемішайте. Попросіть знайти ту фігурку що відрізняються кольором.
Леди_в_ночи
• 05 февраля в 21:31
Ответ дляOlga_72
Знайшов
Посортував кольори
Але назви не знає ..який колір як називажться
Посортував кольори
Леди_в_ночи
• 05 февраля в 21:32
Ответ дляOlga_72
Дякую
Вийшло
Просто не знає назви кольоріі
Вийшло
Просто не знає назви кольоріі
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дякую
Вийшло
Просто не знає назви кольоріі
Вийшло
Просто не знає назви кольоріі
Наступний етап. Щоб легше було запам´ятати кольори потрібні різні предмети різних кольорів. Червоний помідор, зелений огірок, помаранчевий апельсин, . Використовувати тільки ті предмети назви яких дитина знає. Коли дитина вивчить фрази з кольорами, тоді переходить на однакові предмети.
Леди_в_ночи
• 05 февраля в 22:39
Ответ дляOlga_72
Дякую вам
Ane4ka-9cee• 05 февраля в 22:43
Моєму 2,8, знає основні кольори, але довго зарамʼятовував. Вчили по 2,3. Одразу всі не треба, важко буде. А старший син в 2,2 всі знав кольори, вивчив на олівцях, самому було цікаво
Леди_в_ночи
• 05 февраля в 22:50
Ответ дляAne4ka-9cee
Головне шо є книжка з кольорами
Я називаю а потім питаю так він нервує шо не може сказати і забуває
То я підсказую першу букву і він говорить
Ane4ka-9cee• 05 февраля в 22:52
Ответ дляЛеди_в_ночи
Головне шо є книжка з кольорами
В нас книжки не заходять дуже, то на машинках тренуємось
Фляшунька• 05 февраля в 22:56
Моєму 4 скоро, до сих пір кольори плутає, все показує, кажеш червоний, пока червоний, попросиш принести зелену книгу, принесе зелену книгу, а коли запитаєш який то колір то теж назве тільки 3-4 базових і все. І то це почалось нещодавно, а так і базових не називав