Yana172127• 06 февраля 2025
Порадьте будь ласка перші каші і який краще поїльничок для дитини 6 місяців?
Доброго ранку!
Підкажіть будь ласка якої фірми і які кашки ви давали своїм дітям першими під час прикорму. І який краще поїльничок для дитини 6 місяців?
Moon shine• 06 февраля 2025
Моя виросла на перших кашах ізраїльських Ремедія. І молочні і безмолочні. І вони реально були смачні. Шикарні каші були.Головне не купуйте наших солодющих каш. Зубам першим буде гаплик. Ці всі Малюки то сміття дешеве
Moon shine• 06 февраля 2025
Голоане не беріть дешевих солодких укр.каш. європейська якість і нашс-це небо і земля. Ці всі малютки, карапузи-дешеве сміття а не каша. з купою цукру. Цукор вам до 1.5 р .ато і 2 не потрібен. Він є у фруктах і овочах в достатній кількості
Ответ дляMoon shine
Дякую Вам!
Ответ дляLizlzonchik
Флер альпин, моя досі їсть їх деколи( три роки вже)
Дякую!
Ответ дляdulenok
в 6 мес точно была еще бутылка с соской...потом купила просто первый попавший в аптеке. Насчет каш не помню
Дякую!
Ответ дляnova_mama
Каші були Карапуз. Не знаю, чи їх зараз випускають. І смачні, і легко розчиняються.
Не раджу каші серії Малишка. Я декілька спробувала, без грудочок дуже важко їх зробити.
Поїльничок купувала, не користувалися.
Почали пити з чашки обоє (пластикові Canpol).
Поїльничок купувала, не користувалися.
Дякую!
Ответ дляdulenok
Дякую!
Марія -bb82• 06 февраля 2025
Фльор Альпін теж даю. Їсть з задоволенням
Поїльник munchkin. З початку пила з нього. А зараз щось не хоче. З ложки подобається))
Ответ дляМарія -bb82
Дякую!