Yana172127• 06 февраля в 09:38

Порадьте будь ласка перші каші і який краще поїльничок для дитини 6 місяців?

Доброго ранку!
Підкажіть будь ласка якої фірми і які кашки ви давали своїм дітям першими під час прикорму. І який краще поїльничок для дитини 6 місяців?
Lizlzonchik• 06 февраля в 09:44
Флер альпин, моя досі їсть їх деколи( три роки вже)
dulenok• 06 февраля в 09:45
в 6 мес точно была еще бутылка с соской...потом купила просто первый попавший в аптеке. Насчет каш не помню
Moon shine• 06 февраля в 09:50
Моя виросла на перших кашах ізраїльських Ремедія. І молочні і безмолочні. І вони реально були смачні. Шикарні каші були.Головне не купуйте наших солодющих каш. Зубам першим буде гаплик. Ці всі Малюки то сміття дешеве
Moon shine• 06 февраля в 09:56
Ще хороша Гербер -Португалія
nova_mama• 06 февраля в 09:58
Каші були Карапуз. Не знаю, чи їх зараз випускають. І смачні, і легко розчиняються.
Не раджу каші серії Малишка. Я декілька спробувала, без грудочок дуже важко їх зробити.
Поїльничок купувала, не користувалися.
Почали пити з чашки обоє (пластикові Canpol).
Moon shine• 06 февраля в 10:11
Голоане не беріть дешевих солодких укр.каш. європейська якість і нашс-це небо і земля. Ці всі малютки, карапузи-дешеве сміття а не каша. з купою цукру. Цукор вам до 1.5 р .ато і 2 не потрібен. Він є у фруктах і овочах в достатній кількості
автор Yana172127 • 06 февраля в 11:18
Ответ дляMoon shine
Дякую Вам!
автор Yana172127 • 06 февраля в 11:18
Ответ дляLizlzonchik
Дякую!
автор Yana172127 • 06 февраля в 11:19
Ответ дляdulenok
Дякую!
автор Yana172127 • 06 февраля в 11:19
Ответ дляnova_mama
Поїльничок купувала, не користувалися.
Дякую!
автор Yana172127 • 06 февраля в 11:20
Ответ дляdulenok
Дякую!
Марія -bb82• 06 февраля в 23:47
Фльор Альпін теж даю. Їсть з задоволенням
Поїльник munchkin. З початку пила з нього. А зараз щось не хоче. З ложки подобається))
автор Yana172127 • 07 февраля в 08:41
Ответ дляМарія -bb82
Дякую!