Укр_жіночка• 06 февраля в 10:32

Натуральна краса фейсфітнес

Займаєтеся?
Леди Г• 06 февраля в 10:33
нет. потому что это бредятина
ГейТуда• 06 февраля в 10:34
это гей?
Кошка Мурка• 06 февраля в 10:39
Если бы это работало, то не было бы так массово пластической хирургии))
Коко На Страже• 06 февраля в 10:39
На першому фото жінка підняла брови та наморщила лоба, не нанесла тональний. На другому повний макіяж та розслаблене лице плюс фільтри.
Треба ось так• 06 февраля в 10:40
Ответ дляКошка Мурка
Це працює, як і щодо тіла, але є ще лінь
66сезон666серия• 06 февраля в 10:40
Такого взлета бровей без ботокса не бывает
Треба ось так• 06 февраля в 10:41
Ответ дляКоко На Страже
На першому фото вона відповідає на питання щодо ботоксу
Показушница• 06 февраля в 10:42
Это не панацея, это просто поддержка в тонусе, я занимаюсь , да цвет кожи лучше, немного подтянулся овал , морщинки стали менее выраженные на этом все) Это никак не уберет морщинки и брыли, вторые и третьи подбородки, не подтянет опустившиеся уголки губ и глаз. И блин это ежедневная рутина
Коко На Страже• 06 февраля в 10:43
Ответ дляТреба ось так
Не знаю, про що мова) вона хоче довести, що в неї немає ботоксу в лобі? Так коли коле нормальний косметолог, то так і виглядає лоб після ботоксу))) він не повністю нерухомий.
В танке• 06 февраля в 10:45
Ответ дляКошка Мурка
Если бы народ не ленится, все бы были стройными
Показушница• 06 февраля в 10:47
Ответ дляКоко На Страже
А головне губи ) губи свої , то вони від вправ в неї такі пухкенькі ніяких 0.5 або 1.0 мл в них нема
Коко На Страже• 06 февраля в 10:47
І взагалі, про яку натуральну красу може йти мова, коли у жінки такі губи? я уявляю, як вона виглядає в профіль
Коко На Страже• 06 февраля в 10:48
Ответ дляПоказушница
Точне не 0,5, там мабуть 2,0.
Нічого вдягти• 06 февраля в 10:48
Ответ дляТреба ось так
Так саме там і видно що ботокс є
Треба ось так• 06 февраля в 10:52
Ответ дляКоко На Страже
Навіщо колоти ботокс, щоб лоб при цьому в гармошку складався? В будь-якому випадку, цього блогера я б не брала за вдалий приклад для наслідування. Обличчя не наповнене, підшкірного жиру немає, очі запалі, це неправильні техніки
Коко На Страже• 06 февраля в 10:57
Ответ дляТреба ось так
Не гармошка в неї. Лоб повинен залишатися живим після ботоксу.
Нічого вдягти• 06 февраля в 10:59
«Натуральна» краса вона така😆
Але ці вправи дійсно допомагають для тонусу м’язів, тільки робити їх потрібно постійно. Я робила, а потім мене це замахало і я вколола ботокс. І в мене саме такий лоб, з нерівномірно прибраними зморшками. Тобто ботокс ледь взявся. Хоча до того як я почала займатися фейсфітнесом ботокс міцно фіксував м’язи.
Тому обирайте або/або😆
Хіба що вам вколять кінські дози ботулотоксину, щоб подолати ваш фейсфітнес😉. Але я робила ЧОТИРИ! корекціі кожні 14 днів а ефекту ледь-ледь
Туфли в чешуе• 06 февраля в 11:13
Судя по девушке он не очень работает
Треба ось так• 06 февраля в 11:16
Ответ дляКоко На Страже
Ну це залежить від мети, мені ботокс прибирає досить глибокі зморшки без заповнення філерами, тому для мене майстерність косметолога- щоб при цьому не впали брови і піднялись зовнішні куточки очей, розгладжуючи зморшки під ними. Самі очі я ніколи не колю
katenka_• 06 февраля в 11:29
Ответ дляПоказушница
А мне как раз убрал брыли и уголки губ подтянул (не супер возрастные, но всё же результат явный)
Небоброїдка• 06 февраля в 11:50
покажите хоть одного фитнес тренера по лицу с отечнодеформационным типом и 10лишними кг на теле
Нічого вдягти• 06 февраля в 12:07
Ответ дляНебоброїдка
Теж хотіла б побачити. Всі що мені траплялися мали худе витягнуте обличчя з рельєфними скулами, стрункі і підтягнуті жінки. Щокасті круглолиці чомусь себе не афішують. Можливо китаянки/кореянки б щось показали, але їм складно вірити бо в них занадто розвинена пластична хірургія, і вони дуже вправні в фільтрах і мейкапі😆
Копирайторша• 06 февраля в 12:43
Ответ дляНічого вдягти
Їм точно не можна вірити, тому що генетично в них більш щільна і товстіша кожна на обличчі. Саме в цьому секрет, чому вони так гарно виглядає, а не в усіх тих засобах.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 февраля в 13:32
только рагули не понимают, что излишняя мимика вредит лицу и делает его старее
автор Укр_жіночка • 06 февраля в 13:39
Ответ дляНічого вдягти
«Натуральна» краса вона така😆
Тому обирайте або/або😆
не можна так часто корекції це резистентність до токсину чинить
автор Укр_жіночка • 06 февраля в 13:39
Ответ дляkatenka_
можна фоточку?
автор Укр_жіночка • 06 февраля в 13:39
Ответ дляНебоброїдка
і в віці 42+))
katenka_• 06 февраля в 13:47
Ответ дляУкр_жіночка
можна фоточку?
Нет
Творог для розжига• 06 февраля в 20:20
У меня когда ботокс немного отходит,я тоже так лоб поднять могу) А вокруг глаз ботокс. Пусть улыбнется- тогда точно видно - уколотая или нет.