ГороховаЯ• 06 февраля 2025

Чи нормально відмовитися від декрету та найняти няню з першого дня?

Жменятко• 06 февраля 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Серйозно? Я просто знаю, що таке відсутність мами в житті першого року дитини, бо працюю з дітьми. Залишити дитину з нянею з першого дня це хіба що краще за аборт.
Дитина не в дитячому будинку,те що не буде маму бачити 8 годин з яких дитина буде спати 3 абсолютно нічого страшного не трапиться
Не прохожу мимо• 06 февраля 2025
Ответ дляКараПузовна
женщина, ну причем тут аборт и няня?
При тому,що якщо нема можливості не працювати щоб жити, то краще няня ніж аборт.
КараПузовна• 06 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
тут бытует мнение, что если роды, то только ес, иначе не мамО, и если до трех лет в жопу не дула, то опять же дефективная хотя для ребенка как раз лучше всего видеть довольную радостную маму, а не издерганную истеричку
Жменятко• 06 февраля 2025
Ответ дляПуГоФФка
А получить ребёнка, воспитанного чужими тетками лучше?
Что вы пишите!
Абсолютно ничего страшного нет в нянях,это раз
Второе -мама будет работать
Не прохожу мимо• 06 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
Звісно.
Жменятко• 06 февраля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну які 3?
Хоча б 18.
Та звичайно,всі роки життя)
ПуГоФФка• 06 февраля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ваша дитина в школу чи садок не ходила ?
Не сравнивайте, там куча детей, а не один на один с рождения
Жменятко• 06 февраля 2025
Ответ дляКараПузовна
А блин точно,я забыла куда я влезла)
Не прохожу мимо• 06 февраля 2025
Ответ дляКараПузовна
Ну мама точно не спавши в ночі і відпрацювавши робочий день буде задоволена ,радісна і головне не втомлена.
КараПузовна• 06 февраля 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
для этого и есть няня, чтобы не вариться в этом постоянно самой
ПуГоФФка• 06 февраля 2025
Ответ дляКараПузовна
Не страшно, что ребёнок будет няню любить, а не маму? А там и папа подтянется
Замріяна• 06 февраля 2025
Нормально. Больничный месяца 3 если есть няня в д о время тоже хорошо
КараПузовна• 06 февраля 2025
Ответ дляПуГоФФка
вообще полный бред, тысячи людей нанимают няню и все ок
МаксХмара• 06 февраля 2025
Автор, я не была в декрете. Рожать поехала с работы. Няня с первого дня. Но няню мне на 80% оплачивала работа. До 10 месяц ребенка я сидела дома с няней с выездами в офис 3 раза в неделю. Няня на работу с ребенком ездила со мной на 3-4 часа. Дома няня тоже со мной. После 10 месяцев ребенок пошел няня оставалась дома с бабушкой нашей. С двух лет няня с ребенком самостоятельно остается. Я на работе с 10 месяцев ребенка фуллтайм.

Ребенок был на полном ИВ.
Замріяна• 06 февраля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Для мене це ненормально. Нормально найняти няню, але бути в декреті. Щоб не втомлюватись. Працювати щоб що? Грошей не вимтачаєчи для чого? Жінці треба щоб організм відновився . Народити це не піти попісяти. Горм.стрибки і т.вн. мій організм вібновлювався рік. Яка робота? Для цього є мужчина. Але якщо впм гема що їсти-інше питання. Але тут питання- навіщо народжувати. Жінка в декиетімаєбути спокійна.виспана.бо діти дуже не рокійні. І коли малюк буде волати то йому портібна мама а не тітка. А якбути з молоком саоїм?цвдити? Та ну його нахрен. Робота буде до пенсії а декрету лиш три роки. Щоб на такі жертви йти.
Работать, чтобы оставаться востребованной в проф плане.
Полюю на дрони• 06 февраля 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
А після роботи ще вночі повставай.
Знову ж таки хто я к відноситься. В сестри діти з року пали в своїх кімнатах.
Вона закрила двері до ранку будьте здорові, бо їй на роботу треба виспатись.
Каже на початку плакали вночі, але швидко зрозуміли, що ніхто не прийде. Тиждень адаптації і як мішки спали до ранку.
Є якийсь сенс в такій муштрі)
Але якщо пити хоче чи температура раптово. Я таке не можу зрозуміти.
Нічого, виросли і мої, і їхні діти.
Пьяная вишня• 06 февраля 2025
Ответ дляЛама_мама
Смотря какая ситуация. Моя знакомая боялась потерять важную должность, потому взяла только месяц отпуска на роды и сразу вернулась на работу.
Разве это возможно, уволить из-за декрета?
Знакомая банковский работник. Ей понравилось - плодится, и выплаты шикарные...Что ещё?
Замріяна• 06 февраля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Какой бред
Уравнобешенная• 06 февраля 2025
Миллиарды женщин по всему миру работают с 3-х месяцев ребенка, все живы и здоровы. Только в совпедии сидят по декретам до пенсии
Пьяная вишня• 06 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
А мама повинна на прив´язі сидиті всі три роки?
Кому, как нравится
Не кую, не мелю• 06 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
На роботу і з роботи треба ще доїхати, нехай це ще година (будемо оптимістами). Тоді з решти 15 годин, коли мати буде вдома, дитина буде спати 10 годин. Плюс мати буде приймати душ, їсти, якимись своїми справами займатись... В кращому разі дитині залишиться 3 години з мамою. І тепер давайте порівняємо. З нянею дитина буде проводити повноцінно 5-6 годин, з матір´ю 3-4 години. Причому ці 3-4 години будуть ввечері, коли дитина вже втомилася. Ніякого зв´язку між матір´ю і дитиною не буде. Мати для дитини буде значити менше, ніж няня. Та й знати дитину краще буде няня.
Смешнюча• 06 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
Что вы пишите!
Второе -мама будет работать
Ничего страшного для мамы или ребёнка?
Лама_мама• 06 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Подробностей я не знаю. Чисто гипотетически рассуждаю, что после декрета ее могли подвинуть на другую должность. Но это только домыслы.
Смешнюча• 06 февраля 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Тю. Ночью другая няня.
А мама утром фото сделает
Смешнюча• 06 февраля 2025
Ответ дляКараПузовна
Детям ок?
Смешнюча• 06 февраля 2025
Ответ дляЗамріяна
Когда работа важнее ребёнка!
КараПузовна• 06 февраля 2025
Ответ дляСмешнюча
Детям ок?
вполне
Маю декілька думок• 06 февраля 2025
Ответ дляЗамріяна
Я сиділа в декреті і лишилась восстребованной. Жодна робота не вартує того. Хоча би до року мама має приділили квагу дитині.Це найважливіший рік. А не зціджуватися. Бвг и на роботу. Трешняк. Допускаю коли мама працює дистанційно. Є няня га прибрати/наварити/погуляти....Все інше це просто розриватися на усі частини. Коли дитя біля нього має бути мама. Ніяка бабуся і няня не заспокоїть дитину так як мама. Перевірено. Коли в 1.5р тем пература. Воно хворе, постійно вимагає мами. Яка нахрен робота?та гори вона))))
Смешнюча• 06 февраля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Нормально
Час утром, час вечером
Зато мама весёлая
И дядька на работе хвалит. Иногда
КараПузовна• 06 февраля 2025
Ответ дляУравнобешенная