іронічна антитеза• 06 февраля 2025
Чим замінити зеленку при вітрянці?
Зараз є щось безбарвне, чим можна обробляти, чи вибір так і лишився між фукорцином та зеленкою?
Дюйм оф о4ка• 06 февраля 2025
Зеленка це просто для маркування
Вона не лікує
Як і фукарцин
Ну і гугл все знає)
Вона не лікує
Як і фукарцин
Ну і гугл все знає)
задумчивая мордочка• 06 февраля 2025
я користувалась настоянкою календули. виключно щоб не було зараження якщо пухирець лопне
Блондинка в Шоколаде• 06 февраля 2025
Ответ дляЧарівна патика
Можно ничем, это для успакоения совести и не больше)
Взагалі то це для контролю висипів. Так чітко видно, що перестають зʼявлятися нові елементи і через 3 дні дитина стає не заразною
Чарівна патика• 06 февраля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Как будто вы через 3 дня ребенка потащите в сад или школу. Какая разница, новые или старые, она проходит сама. Пить только анальгетики и антигистаминные что бы не чесалось.
Блондинка в Шоколаде• 06 февраля 2025
Ответ дляЧарівна патика
В сенсі потащіте? Якщо це легкий перебіг, 3-4 дні сипе + 3 дні це вже тиждень. Так, через тиждень дитина може відвідувати дитячий колектив. Чи ви вважаєте що неможна вести в садочок або на прогулянку на дитячий майданчик?
Чарівна патика• 06 февраля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вы сами себе противоречите и читаете между строк
Блондинка в Шоколаде• 06 февраля 2025
Ответ дляЧарівна патика
Конкретно в чому супереч?
Пирожкиня• 06 февраля 2025
суспензией мазала Ветрянка стоп, Пудер плін
дочка 4 года очень тяжело перенесла, долго еще корки сходили, следы пооставались, сын после нее заболел, 14 лет - легко перенес, без следов, лёгкая температура, но ему таблетки ацикловир 200 дважды давала
ребенок не заразен на 10 день после первого выскочившего прыщика
Ответ дляПирожкиня
Через 5 дней после последнего. Моих сыпало дней 10
Пирожкиня• 06 февраля 2025
Ответ дляЛЮБА
врач мне больничный так выписывала, четко на 10 дней
Ответ дляПирожкиня
Врач может писать что угодно ,ребенок заразен за 7 дней до первого высыпания и считается не заразным через 5 дней после последнего высыпания , для этого и мажут зеленкой , синькой и фукарцином , что бы отслеживать высыпания .
іронічна антитеза
• 06 февраля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Мене заразність не хвилює, тому що дитина навчається в дистанційній школі, і ходить лише на спорт, з якого і принесла таку заразу.
І звісно ж нікуди не піде, поки все не пройде.
Грабля• 06 февраля 2025
Педіатр скпзала - мастити нічим не потрібно. Якщо буде сильний зуд, то антигістамін дасте.
Грабля• 06 февраля 2025
Ответ дляЛЮБА
Ну, облийтесь зеленкою і сидіть дома хоч місяць, хто ж вам забороняє. Ви користуєтесь новітніми досягненнями людства, а віспу зеленкою мастите.