Майструю крила• 06 февраля 2025

Капець! На чому економити?

Зп 20 тис.
Я боюсь в місто виходити.
Я і дитинка 13 рочків.
То на одязі економили в сінсей скуплялись, десь акції шукали, там десь зайву каву не вип´єш.
Але хоч раз в два тижні або кіно або піца
Ми не вибагливі, економили на їжі.
А зараз капець
Телефон поповнити -600
Електроенергія - 1500
Комуналка ( газ сміття) під 1000
Опалення десь 1000-1500
У доньки два уроки репетитора в тиждень 2400

І от якщо раніше я могла за рахунок витрат на харчування щось зекономити. То зараз це просто капець. Я не можу відмовитись від молочки і м´яса.
Про те що можна захворіти, полетять зуби краще не думати.
Зараз навесну малій треба хоч 2 пари нового взуття. Навіть страшно думати
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляНаливайКа
При такому фінансовому стані прибирайте репетиторів. Якщо не тягнете, то не тягнете.
Думаю при розподілі 2400 репетитори і 10-12 їжа, краще поки що ужаться на їжі
Менее Более• 06 февраля 2025
Автор, вы еще очень экономная,я не представляю как вы умудряетесь вообще хоть что-то покупать с такой з/п и оплачивать репетитора. Моя з/п не на много больше, но мне хватает только на питание и я живу одна. Так что, поверьте, вы очень экономная.
НаливайКа• 06 февраля 2025
Ответ дляМішечок щастя
Если я Вам напишу,что моя семья переселенцы и мы потеряли всю недвижимость в Донецкой области.
А сейчас живём в селе,тут нет работы,живём на пенсию мужа шахтера,держим курей,гусей,пашем на огороде с весны по осень..живём на съеме..
И да,у меня совсем не та ситуация,правда,?И пенсия мужа меньше чем у автора зарплата,и за газ зимой платим 3-4 тысячи,бо котел старый.
Правда хорошая у меня ситуация,обзавидуешся?
Но при этом сын занимается с репетитором, дистанционно правда..
Не было бы денег, не попили бы за репетитора. Остальное нытье
НаливайКа• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Ви якісь такі чарівні?
Ну не подобається вам ’ репетитор’ замініть на танці або бокс
Я десЯть разів повторила - мала хоче займатись додатково предметами.
Це розвиток дитини
Так грошей вам не вистачає. Коли є гроші тоді обирайте що подобається
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляМенее Более
Мені раніше здавалось що я навіть не погано живу☺️ виділяла 1000 їхали з донькою в якесь гарне містечко, там гуляли. Заходили в кафе піцу купували.
Зараз з 1000 я навіть ларьок боюсь іти
неДодекаэдр• 06 февраля 2025
Щоб зробити зуб-здала золото в ломбард
Треш
кнопкодав• 06 февраля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Всегда было интересно, как можно помыть себя частями? Вы это над чем делаете?)

Постель за 2-3 недели и летом душ раз в сутки это мощно 🤪
Вы еще фото попросите для наглядности 🤦‍♀️
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляНаливайКа
Я про те що розвиток дитини в пріоритеті наряду з їжею і комуналкою. Важливіше тільки здоров´я.
Менее Более• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Зараз з 1000 я навіть ларьок боюсь іти
А вы в Киеве живете или нет? Всю тему не читала. Если в другом городе, то может еще можно на такую з/п жить. В Киеве нереально(
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Щоб зробити зуб-здала золото в ломбард
Треш
Ого! Це капець😰
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляМенее Более
Ні в містечку. Доволі розвинене але зарплати дуже низькі. Тут всі їздять закордон працювати
Мэри Попкинс• 06 февраля 2025
Ответ дляМенее Более
Ну прям нереально)
Мэри Попкинс• 06 февраля 2025
Ответ длякнопкодав
При чем тут фото? Я просто не могу понять, как надо раскорячится над ванной, что бы себя частями мыть 🤷
кнопкодав• 06 февраля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
О, боги )) Вы никогда не подмывались?
ЗабежАЛОЧКА• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Нас двоє, два тарифа під 300 грн.
Каву я ВЖЕ не п´ю, піцу ВЖЕ не їм.
Питання на чому економити далі
Переходьте на інші пакети. У мене безлім дзвінки+20Гб мобільний інтернет (цього вистачає више криши), і я плачу 215 грн. У дитини 170 грн. безлім+10 Гб моб.інт. Так, по копійці і зекономите.
Чи для чого ви тему створили? Вам тут підказують де можно реально зекономити. Я, как і ви на репетиторах би не економила. Моя теж займається і англійським, і гімнастикою. Краще на іншому економити.
На пів ставки• 06 февраля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Справді? А вони не кажуть, що сортів майже немає, а зібране з f1 насіння це генетична лотерейка
не знаю, о чем вы, они сажают помидоры из семян и вырастают отличные, плодоносящие кусты, которые дают тот же сорт, что был в прошлом году
Мэри Попкинс• 06 февраля 2025
Ответ длякнопкодав
О, боги )) Вы никогда не подмывались?
Меня верхняя часть интересует, там понятно, что есть гигиенический душ или биде.
Мэри Попкинс• 06 февраля 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вам давно тариф поднимали?
БезникаяЯ• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Ви теж задумчиво перечитуєте чеки в атб , ,де ж вас так жестко намахали?
тут не ’де’. тут - ’коли’?.
Зліпок ступні• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Піцци вже немає, як і кіно.
Репетитор - один англійський один алгебра/ геометрія. Це треба.
Аби ж та алгебра в житті допомогла тоді гроши заробляти, нажаль
Їжак в панчохах• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Я не кажу що це антисанітарія.
У кожного свої правила життя.
Але мені страшно уявити той момент що я хочу постояти під гарячим душем, і не роблю цього щоб зекономити 10-20 грн
Ну так можна про все так само сказати - і тоді взагалі ні на чому економити))) хочу з´їсти червоної ікри, хочу піти в кіно, хочу проїхатись на таксі, хочу гарний парфюм і т.д. Ніжитись під гарячим душем це так само не необхідність. 20 грн ви + 20 грн дочка щодня - це 40. 40*30=1200 на місяць.
Липка-прилипка• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Я не гарячкую. Розмірковую.
Звісно десь там має бути краще ніж тут.
Якщо я завтра за місячну зарплату не зможу комуналку заплатити, то стригти нігті бабці в Італії мені за щастя буде
Найти такую бабку в Италии сейчас за счастье.
Їжак в панчохах• 06 февраля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Биде - есть такое приспособление) Шею, лицо и подмышки - когда умываюсь над умывальником, перед сном. Ноги и руки мою сразу когда домой прихожу с работы и переодеваюсь.
Їжак в панчохах• 06 февраля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Так а что там корячиться - сняла домашнюю одежду, умылась вместе с шеей и подмышками, надела пижаму.
БезникаяЯ• 06 февраля 2025
Ответ дляДокладальниця
Огород ? Вы знаете сколько денег нужно на огород , вот утром , собрала корзину семян на 2500 , и это не все еще . Плюс вспахать , отрава от жуков и травы . Золото
до речі. отей фонд, що Трамп відмінив гроші- то ще й нашим фермерам безплатно видавались добрива, тому і урожай був більший % на 30-40 ,і ціни ще відносно норм.
А от що в цьому році буде.....(((. Скажемо так- садіть самі все, де тільки зможете.

(((.
сою не люблю• 06 февраля 2025
Ответ дляЧарочка діда
Репетитор тут точно лишний как и пицца)
піцца та кіно зайві, а от репетитор - дивлячись який предмет та навіщо
Докладальниця• 06 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ

(((.
Это все да , но кафе забиты , маркеты тоже , на дорогах иномарки
Оце фіфа• 06 февраля 2025
Я б на репетиторах економила.
Зараз на you tube є які хочеш уроки. ШІ може непогано пояснити незрозумілі моменти.
Англійська можливо і потрібна (бо треба з кимось розмовляти), математику можна і самому вивчати
spart-5037• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Автор, смотрите конечно сами. У нас у ребёнка тоже были репетиторы. Ну точные науки были выброшенные деньги в нашем случае. Это было понятно изначально.
Но вот английский, как я думала, очень нужен. Не спорю, нужен. Но больше всего дал рост лицей филологии, а именно, когда поступил на англо-польскую филолигию. 3 года, английский С1. Подумайте. Может у вас есть варианты в городе. Наш стоил 300 грн в месяц при институте
сою не люблю• 06 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
киевстар контракт - вайфай, безлимит интернет мобилный, и еше один номер (ребенка) прицепила модет звонить мне бесплатно..- 360 гр
електроенергия до фига у вас расходы
газ сміття тоже цікаво сколько кубов потребляете и на что
в нас електроенергія цього місяця 2200, щоправда бойлер відповідно, нема нарахувань за гарячу воду, того місяця опалення було 2400, квартира 58 м, для порівняння у подруги 85 м - 2500, й в неї новий будинок, а в нас старий, ніколи стільки не нараховували(