Апрель Ивановна• 06 февраля в 17:13

в яких чатах краще розмістити оголошення для українців за кордоном

Підкажіть, хто знає, де можна розмістити оголошення про послуги для українців, які зараз живуть за кордоном.
Банан-барабан• 06 февраля в 17:14
eBay
Сама не знаю• 06 февраля в 17:14
В фб много таких групп. И в Телеграме.
Стебель березы• 06 февраля в 17:15
В ТГ чаты есть для наших мигрантов по странам, вижу там размещают такое. Ищите группы типа ’Українці в ...’
Я такая наивная• 06 февраля в 17:16
Тут пишите
Единорог_помог• 06 февраля в 17:16
В кожному місті є десяток своїх груп
Отчебучкина• 06 февраля в 17:16
инста ,фб группы по городам и странам
Забрызжу ядом• 06 февраля в 17:17
Какое объявление
тяжкаялюдина• 06 февраля в 17:20
А що у вас?
Когті пилите?
тяжкаялюдина• 06 февраля в 17:20
А що у вас?
Когті пилите?
Ло Шарик• 06 февраля в 17:21
Ответ длятяжкаялюдина
А що у вас?
Когті пилите?
Думаю, війки 10 D
Неновая почта• 06 февраля в 17:30
В групах конкретних країн. Це телеграм, переважно. Та ФБ. На приклад: українці в ( вставити потрібне місто) або мами ( вставити місто).
На приклад так розміщають послуги вчителів мов, перекладачі, нотаріуси тощо
AnnaOst• 06 февраля в 18:05
В групах міст в телеграмі. У нас в групі міста то репетитори онлайн, то тренери онлайн
автор Апрель Ивановна • 06 февраля в 18:31
Ответ дляНеновая почта
Дякую за поради. Так, я теж про освітні послуги з підготовки дітей до школи.
ХвостПистолетом• 06 февраля в 18:59
Ответ дляАпрель Ивановна
Я своїй дитині за кордоном шукала на лох