пАлАвинкА• Изменено 06 февраля 2025

У мами зламали Телеграм..

І говорили неодноразово,і пояснювала.
Перейшла по посиланню,і пішов спам з її номера,і вибило з Телеграм аккаунта.
Як востановити чи видалити,або взагалі які є дієві способи щось вирішити???
Аnnеt• 07 февраля 2025
мне на днях тоже от знакомого приходило сообщение с просьбой проголосовать по ссылке за какую-то Дашеньку. человека взломали. по ссылке не ходила.
автор пАлАвинкА • 07 февраля 2025
Ответ дляАnnеt
Мамі прийшло від колишньої колеги,проголосувати за доньку.Тільки після того як перейшла зрозуміла що написано російською ,що для неї не притаманно...
Часто бачу що аккаунти у людей взломують,але як далі діяти,тепер питання
Аnnеt• 07 февраля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
поищите на ютюбе. там много видео с объяснениями.
Love_Love_Love_• 07 февраля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Вчора писала з тг знайомої розіслали її голосом голосове: привіт, якщо можеш позич три тисяч грн
автор пАлАвинкА • 07 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
😯Я в шоці..
Але мені здається люди зараз не позичають гроші,хоч голосове...а може...
Капець скільки розвелося нечисті.От тобі і цифровізація. Люди ні від чого не захищені,і всі як на долоні.
Love_Love_Love_• 07 февраля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
😯Я в шоці..
Ну бачите якісь не зовсім здорові ржащі смайли ставлять