КликОЛЬКА• 23 января в 17:15
Вайбер.
Мала запасний номер, сімкартка була у планшеті. Там був вайбер, телеграм.
З основного номеру інколи туди перекидала посилання, щоб не загубити. Рідко відкривала вайбер на планшеті. Потім не могла зайти. Пробувала встановити, не змогла, але і планшет вже лагав.
Сімкарту переставила в телефон, приймає дві картки. І далі собі туди скидаю посилання. Мені показує, що абонент не використовую вайбер, але недавно повідомлення, а саме з фб доставилось і хтось його прочитав, бо за світились дві галочки. На наступний день вже хотіли зайти у мій фб.
Не розумію, що відбувається?
Хто має доступ до вайбера з мого другого номеру?
Не розумію, що відбувається?
КликОЛЬКА
• 23 января в 17:22
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Может дубликат номера сделали?
А як це перевірити?
Алина-1240• 23 января в 17:26
Ответ дляКликОЛЬКА
Номер активний, закидаю туди по пару грн
Тогда удалите вообще учетку того вайбера и создайте новую
КликОЛЬКА
• 23 января в 17:27
Ответ дляАлина-1240
Не можу. На телефоні встановлений вайбер з основного номеру.
Планшет глючить :(
Алина-1240• 23 января в 17:29
Ответ дляКликОЛЬКА
Планшет глючить :(
Или в том пересмотрите устройства,с лишних повыходите и установите пин
Барабасиха• 23 января в 17:34
В настройках вайбера видно,на каких устройствах совершен вход.
Посмотрите,и удалите,если где то ще вошли.
КликОЛЬКА
• 23 января в 17:51
Ответ дляБарабасиха
Планшет з темним екраном, не можу нічого побачити :(
КликОЛЬКА
• 23 января в 18:02
Ответ дляБарабасиха
Не можу взагалі зайти у вайбер.
Пробую встановити заново, висвітлює, що нема підключення до інтернету. Але все підключене :(