Белочкой зови• 07 февраля 2025
Які мультфільми ви дивитесь не для дітей, а для себе?
Зрадорозганячка• 07 февраля 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
И что с ним?
Педофілія (( А так гарно намалював мульт
СкокоМнеДадите• 07 февраля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Т.е. прежде чем смотреть мульт , вы изучаете биографию всех авторов? 🤔 странно...я просто смотрю мульт
Лукава Кішка• 07 февраля 2025
Любовь, смерть и роботы, мультики Миядзаки не детские, Дети дождя, Аврил и поддельный мир
В закладках Марс Экспрес, Белое пластиковое небо, Нэчжа.
АфродитаПетровна• 07 февраля 2025
Подобається мультик ’9’ (дев´ять) начеб-то дитячий, але специфічний, як на мене більше для дорослих або для дітей від 10-12 років. Передивлялися з дітьми декілька раз, і кожен раз відкривалась якась дрібничка яку не помітили.
І ще з дорослим сенсом ’Смолфут’.
також з тих що не дуже популярні але чіпляє ’Братец медвежонок’ і зі старючого Літлфут ’Земля до початку часів’.
І ще з дорослим сенсом ’Смолфут’.
ЭмчЭндЭм• 07 февраля 2025
В дорослому віці ще досить довго дивилась мульти, а зараз відкинуло зовсім. Недавно подивилася Думками навиворіт 2, і непоганий, але і не затягнув, як колись. От фільми фамілійні ще буває затягують, але теж вже рідко. Подумалось, що загалом майже нічого не заходить, криза якась, чи старість
Садоводница• 07 февраля 2025
Кожного разу знаходжу нові месенджі. На перший погляд розважальний дитячий мульт, але цитати на любий випадок життя.