Белочкой зови• 07 февраля 2025

Які мультфільми ви дивитесь не для дітей, а для себе?

Бойова• 07 февраля 2025
а шо це за дурне усюди дизлайки поставило?
Зрадорозганячка• 07 февраля 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
И что с ним?
Педофілія (( А так гарно намалював мульт
СкокоМнеДадите• 07 февраля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Т.е. прежде чем смотреть мульт , вы изучаете биографию всех авторов? 🤔 странно...я просто смотрю мульт
Лукава Кішка• 07 февраля 2025
Любовь, смерть и роботы, мультики Миядзаки не детские, Дети дождя, Аврил и поддельный мир
В закладках Марс Экспрес, Белое пластиковое небо, Нэчжа.
АфродитаПетровна• 07 февраля 2025
Подобається мультик ’9’ (дев´ять) начеб-то дитячий, але специфічний, як на мене більше для дорослих або для дітей від 10-12 років. Передивлялися з дітьми декілька раз, і кожен раз відкривалась якась дрібничка яку не помітили.
І ще з дорослим сенсом ’Смолфут’.
також з тих що не дуже популярні але чіпляє ’Братец медвежонок’ і зі старючого Літлфут ’Земля до початку часів’.
ЭмчЭндЭм• 07 февраля 2025
В дорослому віці ще досить довго дивилась мульти, а зараз відкинуло зовсім. Недавно подивилася Думками навиворіт 2, і непоганий, але і не затягнув, як колись. От фільми фамілійні ще буває затягують, але теж вже рідко. Подумалось, що загалом майже нічого не заходить, криза якась, чи старість
Садоводница• 07 февраля 2025
Хортон https://g.co/kgs/SqjQ3VM
Садоводница• 07 февраля 2025
https://uakino.me/cartoon/features/1258-horton.htm...
Кожного разу знаходжу нові месенджі. На перший погляд розважальний дитячий мульт, але цитати на любий випадок життя.