Аннуитет• 07 февраля в 11:19

Порекомендуйте будь ласка тональний крем або ВВ для дуже сухої шкіри

Щоб зволожував і не лягав як маска
Пупуговка• 07 февраля в 11:20
Под любой тональный ложиться основа увлажняющая. Только потом тональник наносить
люблю_тортики• 07 февраля в 11:26
Avene
Замороженная селедка• 07 февраля в 11:27
Lumene blur
Мизимец• 07 февраля в 12:18
Ответ дляЗамороженная селедка
Lumene blur
Окислюється, на жаль..
Апрель Ивановна• 07 февраля в 12:31
givenchy prisme libre skin-caring glow foundation. Єдиний тональний який лягає легко на мою дуже суху шкіру.
Замороженная селедка• 07 февраля в 13:19
Ответ дляМизимец
Окислюється, на жаль..
Це як? Ви спробуйте під blur cпочатку з Lumene денний крем (білий з рожевим упаковка), бо мені колись консультант порадила , в мене крем лягав плямами
Мизимец• 07 февраля в 13:30
Ответ дляЗамороженная селедка
На шкірі стає з помаренчевим віддітнкорм, хоча віддітінок брала найсвітліший