Почемучечка• 07 февраля 2025

Це нормально коли мене син дуже любить? 3 р

Мені всі кажуть шо це погано для хлопчика
Що він і цьомає
І обнімаю
І ластиться
Мол це виглядає не дуже
Кумедна• 07 февраля 2025
Йому ж три роки лише, звісно, що нормально!
Бесбардак• 07 февраля 2025
Все это кто, дед и баба,к которым он равнодушен?
автор Почемучечка • 07 февраля 2025
Ответ дляКумедна
Мені людина каже шо це нездорова поведінка хлопчика до матері
автор Почемучечка • 07 февраля 2025
Ответ дляБесбардак
Так
автор Почемучечка • 07 февраля 2025
Ответ дляБесбардак
Свекруха чоловіка налаштувала що виросте маминьким синьком(
Бесбардак• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
Так
Пусть завидуют молча
Всюди влазю• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
А когда в 18 посылает мать, это здорова ?
Топтунша• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
Свекруха зі свого досвіду робить висновки? Ну якось же її син/ваш чоловік живе і нічого...
Я такая наивная• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
Які причини думати, що ця людина спеціаліст з нормальної поведінки хлопців?
Топтунша• 07 февраля 2025
А кого повинен хлопчик 3х років любити? Дєдушку Лєніна? цікаві люди...
Я такая наивная• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
А ви вірите всьому, що вам говорить свекруха?
Тут как тут• 07 февраля 2025
Це ж ще малюсінький, насолоджуйтесь. Як правило такі коментатори трохи пришелепки
автор Почемучечка • 07 февраля 2025
Ответ дляТоптунша
В она каже що це не нормально
Треба не сюсюкати з сином
Не обнімати
Тоді він виросте мужиком
автор Почемучечка • 07 февраля 2025
Ответ дляТут как тут
А в якому віці це вже буде нормально?
Я такая наивная• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
В она каже що це не нормально
Треба не сюсюкати з сином
Не обнімати
Тоді він виросте мужиком
Ваша мета, щоб всі обливали багном вашу свекруху, тоді вам стане світліше на душі чи як?
Топтунша• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
В она каже що це не нормально
Треба не сюсюкати з сином
Не обнімати
Тоді він виросте мужиком
А чого її син не виріс мужиком?
Скіфська пектораль• 07 февраля 2025
У меня ребенок мальчик 8 лет тоже и целует и ластится и обнимает и ласково может назвать, это ребенок и это нормально. Не отбивайте это у него, потом он вырастет и не будет этого вы что наслаждайтесь пока он ребенок.
Я такая - жду трамвая• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
В она каже що це не нормально
Треба не сюсюкати з сином
Не обнімати
Тоді він виросте мужиком
Дура вона.
автор Почемучечка • 07 февраля 2025
Ответ дляТоптунша
А чого її син не виріс мужиком?
Каже шо вона його так не гледіла
В 1 рік в садок
А я сюсюкаю до 3 років
Perfect look• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
В она каже що це не нормально
Треба не сюсюкати з сином
Не обнімати
Тоді він виросте мужиком
А муж ваш какой ? Вас устраивает как его воспитали свекровь и свекр?
Топтунша• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
Каже шо вона його так не гледіла
В 1 рік в садок
А я сюсюкаю до 3 років
Так може тоді навпаки треба сюсюкати, щоб мужиком виріс? Бо щось у свекрухи не спрацювало...
Топтунша• 07 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Якщо мати може його настроїти проти своєї жінки, то це не мужик, це лопух.
Я такая - жду трамвая• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
Каже шо вона його так не гледіла
В 1 рік в садок
А я сюсюкаю до 3 років
Тоді були другі часи. Не було можливості сидіти з дитиною, всіх в садок віддавали в рік. Я теж в садочок року ходила. Ви самі подумайте, де дитині краще?
І що для дитини краще? Ви уже родили дитину, тож тепер ви з чоловіком і відповідаєте за неї, а не свекруха
Перловая Кашка• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
Шліть ту людину лісом. Для трьох років - це абсолютно нормально. Через десять років він уже вас обіймати не захоче
Тут как тут• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
А в якому віці це вже буде нормально?
Це нормально в будь-якому віці. Крім поцілунків в губи
Ласковая_львица• 07 февраля 2025
Нормально. Мой тоже маленьким был обнимакой и целовакой. И до сих пор он ласковый и внимательный. Часто говорит, что любит. Отзывчивый.
А в чем проблема? Чем пугают?
Наверняка• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
В она каже що це не нормально
Треба не сюсюкати з сином
Не обнімати
Тоді він виросте мужиком
Да, мужиком с психологическими проблемами и избегающим типом привязанности, потому что ему внушили с детства, что чувствовать - это плохо, это ’по-женски’.
Почему вы вообще верите свекрови???
Кумедна• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
Невже це перша чужа ’дуже авторитетна’ думка, з якою ви стикнулися за час материнства? ))

До 3-4 років всі діти незалежно від статі дуже прив´язані до матері, це абсолютно природний процес!
Звісно, може бути по-різному залежно від характеру та темпераменту дитини, але точно не від віку.
Якісь більш-менш суттєві відмінності хлопчиків та дівчаток почнуть проявлятися ближче до початку статевого дозрівання, це як мінімум років 6-8 для дівчаток, а то й пізніше.
ТихоЯ• 07 февраля 2025
Это пройдет, потом фиг допроситесь обнимашек
Кумедна• 07 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
Вона свого сина в чорному тілі тримала, і тепер у вашого чоловіка проблеми з вираженням емоцій, відкритістю?
Я вгадала?
Хоча щиро надіюсь, що йому (і вам) все-таки пощастило в цьому питанні, і це не так.