Гарні диньки• 07 февраля 2025
Пальто Резервед, класні ціни!!!
Вчора гуляла в ТЦ, ціни хороші на пальто, звісно розміри не всі, і асортимент не такий, як на сайті. Є відверте ге, 100% поліестер, а трішки менше ге, але є і дуже навіть достойні варіанти по ціні бюста.
На сайті теж знижки, вибір більший, розміри то немає, то з´являються, ми так мамі виловили.
Бордове - довге, склад бомба - 80% шерсть, цупке, дуже гарно все прошите, якісно - 1599 грн, на рівних, худих, високих буде супер виглядати.
Сіре - 30% шерсть, далі всяка бяка, але і віскоза є, без підкладки, але тканина товста, цупка, ворсинчасте. В Манго восени з таким складом по 7-8 тис.висіли.
Може хто шукав пальто, то є можливість купити недорого. Сіре взяла мамі, сподіваюсь, що підійде.
Найщасливіша• 07 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
Удалено администрацией...
Трусы из авроры, в цвяточек)
Гарні диньки
• 07 февраля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Я там видела из шерсти. За 3000 грн
Можно брать
Якщо розміри ще є. З січня моніторю на знижках всі пальто резервед. Ще одне замовили одне онлайн, мама з двох вибере соб, якщо розміри підійдуть.
Гарні диньки
• 07 февраля 2025
Ответ дляГейСюда
Не берите в голову, ну их в пень.
Вам ещё раз спасибо!
Дякую!!! Війна, недосип, ніщєта, нерви, їх зрозуміти можна.
Найщасливіша• 07 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
Посмотрела на сайте, есть
Гарні диньки
• 07 февраля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Трусы из авроры, в цвяточек)
Не знаю, вам видніше, які у вас.
Найщасливіша• 07 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
Я хотела синее взять. Теперь думаю над бежевым. И ходить в нем некуда
Пустощі-веселощі• 07 февраля 2025
Не дуже люблю саме резервед, більше Зару.
Але порада гарна.. дякую! Це корисно, з війною і ростом цін багато хто не може оновити верхній одяг.
У жінок недо..х, от і бісяться. В темі про Валентина вже виблювалися і зайшли сюди
Найщасливіша• 07 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
Не знаю, вам видніше, які у вас.
У меня резервед трусы. Кака
Гарні диньки
• 07 февраля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Посмотрела на сайте, есть
Дайте, будь ласка, посилання, може ще його замовлю, якщо маминим вимогам підійде. Може я його і бачила. Дякую!!!
Я не тону• 07 февраля 2025
В мене було як сіре але бежево-персикового кольору, з минулорічної розпродажі. Мені дуже подобалося! Ну звичайно на один сезон. Та за такі гроші не жалко.
Гарні диньки
• 07 февраля 2025
Ответ дляНайщасливіша
У меня резервед трусы. Кака
Не брала ніколи в них білизну собі, а чоловіку сет боксерів брала, хороша якість.
Гарні диньки
• 07 февраля 2025
Ответ дляЯ не тону
В мене таке кемел, вже 4 сезони, все ок, 50% шерсті, але ж воно не одне, тому не зносилося. Так же і мама пенсіонерка, не щодня буде його тягати, а ще є куртки, парки, короткі пальто-піджаки.
Найщасливіша• 07 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
Чуть дороже. Только сейчас досмотрела что там 50% всего лишь шерсти((
Гарні диньки
• 07 февраля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Дякую, 50% теж хорошо. Бачила його, не було розмірів. Гляну, чи є в додатку.
Самая СоветЧиваЯ• 07 февраля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Я як почитала коменти...в шоці
скільки чокнутих тьоток
.
П.с.жіночки, схаменіться. Кому гарне - купить і подякує автору.
скільки чокнутих тьоток
. П.с.жіночки, схаменіться. Кому гарне - купить і подякує автору.
Слоник-тоник• 07 февраля 2025
Ваша тема показала как тут можно просить совета)
Троли-шмони одни практически., ох и накинулись, Ану Кыш! Дайте нормальным людям общаться , делиться позитивом.
Автор спасибо за фото и инфу 👍🤗
Дуняша• 07 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
Удалено администрацией...
Просто это не лучший выбор даже за эти деньги
Вот купила 50%шкрсть за 44€
Заюшка_хозяюшка• 07 февраля 2025
Ответ дляспальное место
На бордовое уже налипло все, что можно, а серое все помятое, ткань форму не держит + уверенна, что катышками пойдет все. Иногда лучше купить дороже, но качественнее или не купить ничего)
У меня такое, ничего не липнет
Заюшка_хозяюшка• 07 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
На все темне налипає, не чули про валики для чистки, про катишки ви дарма, маю два таких пальто, нічого не пішло, на рукавах трішки, так це виправляється, маю пальто зі 100% шерсті, в 10 разів дорожче, теж катишки під рукавами трішки є.
Автор ,про валики - у меня их полно и когда сильно липнет ,то просто задолбаетесь одежду чистить ,никогда больше не куплю вещь ,если к ней липнет
Гарні диньки
• 07 февраля 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
У меня такое, ничего не липнет
Соррі, це що?
Гарні диньки
• 07 февраля 2025
Ответ дляДуняша
Вот купила 50%шкрсть за 44€
Гарне де брали? Дякую!!!
Заюшка_хозяюшка• 07 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Берите два. Акция ж. Дёшево! Значит - нада брать! 👍😂
А почему на автора набросились ? Купит для разнообразия,относит и не жалко выкинуть и новое купить. А дорогое купи и носи потом годами
Заюшка_хозяюшка• 07 февраля 2025
Ответ дляРепетиторша
Господи,люди,вы чего? Не женщины,а шакалы какие-то.
Автор,огромное Вам спасибо за совет и подробное описание. Мира и процветания вам!
Действительно, может кто-то хотел купить ,и теперь точно будет знать брать или нет.
Заюшка_хозяюшка• 07 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Вам тоже зашёл бомж стиль?
Зашла доброжелательность автора темы, пошла ,сфоткала ,состав уточнила и молодец .
Заюшка_хозяюшка• 07 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
Удалено администрацией...
Не обращайте внимание. Я бы купила ,просто у меня никогда не было классики . То для начала я бы купила что-то дешёвое чтобы понять мое это или нет . А если это мой стиль то можно и дорогое и качественное купить.
Заюшка_хозяюшка• 07 февраля 2025
Ответ дляНайщасливіша
А дайте пожалуйста ссылку ?
Найщасливіша• 07 февраля 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А дайте пожалуйста ссылку ?
Бежевое выше. Но оно в магазине 300 зл было. На сайте на 1000 грн дороже стоит
Заюшка_хозяюшка• 07 февраля 2025
Ответ дляНайщасливіша
На фото шикарно смотрится .