Колдунья-вещунья• 07 февраля в 13:01
Реальні відгуки на чоловічі боксери Man’s SET?
Хочу замовити подарунок для чоловіка - набір анатомічної білизни Мan’s SET. Хто замовляв можливо своїм чоловікам, чи сподобалась якість, чи коштують вони своїх грошей? Сайт та сторінка в інстаграмі досить розкручені, постійно вибиває їх реклама. Але шукаю реальні відгуки.
Хитрый Лис• 07 февраля в 13:07
Тоже присматриваюсь к этому бренду
С вашего разрешения, автор, послушаю😊
Я_з_Франека• 07 февраля в 13:08
Якість гарна, яке чоловік сказав , що ніякого додаткового комфорту , боксери як боксери. Я купувала помаранчеві , червоні і сині. Колір стійкий .
Доктор Варвар• 07 февраля в 13:16
купила 8 трусів чоловіку, 2 пари сину. перше замовлення-одна пара, все гуд, але якась партія була бракована чи що, через місяць почали нитки розходитись. такі дири...капець. потім замовляла, такого не було більше. чоловіку подобаються, інших навіть тепер не розглядає
Люблю пиво• 07 февраля в 13:18
Заказывала один раз - качество хорошее, мужу удобно, после стирки вид не теряют.
Стильна штучка• 07 февраля в 15:28
вы ж не айфон покупаете, а трусы) ну купите, муж попробует, расскажет вам
Колдунья-вещунья
• 08 февраля в 08:33
Ответ дляСтильна штучка
С айфоном как раз было бы проще😁