месяцкие• 07 февраля в 17:24

Есть что-то мелкое, но очень бесячее?

Например, когда носки сползают в обуви или когда пакетик чая падает в чашку.
Леди_в_ночи• 07 февраля в 17:25
Нет. Имею стабильную психику
Техпаспорт на медузу• 07 февраля в 17:26
Черги в АТБ. І коли весь день тривога і не можеш потрапити на пошту за посилкою.
мистерЛяпсус• 07 февраля в 17:31
Пил)
Судячи з білих носків, які до вечора стають не білими, мені ніколи не виграть цю гонку з прибиранням.
Де та середина, щоб не жить з тряпкою і чисті нрски ввечері?
Техпаспорт на медузу• 07 февраля в 17:33
Ответ длямистерЛяпсус
Пил)
Де Ви живете? Є області, де немає цієї середини, бо смог та вітри і пил.
Lilian-nochka• 07 февраля в 17:36
Да,бабки в магазах в очереди и тетки с колясками.
ЭмчЭндЭм• 07 февраля в 17:37
Муж) Но не скажу, что мелкий
мистерЛяпсус• 07 февраля в 17:37
Ответ дляТехпаспорт на медузу
В Київській обл
Техпаспорт на медузу• 07 февраля в 17:39
Ответ длямистерЛяпсус
В Київській обл
В Київській області вітри, виробництва, верхні шари грунту весь час здуває. Я на Волині як була офігіла, що нігті чисті весь час і зовсім не брудняться))
Кашпо• 07 февраля в 17:42
Ответ длямистерЛяпсус
Пил)
О, знайомо) Шваброю миєте? Якщо гарно мити з миючим засобом губкою, день можна ходити в білих носках. Але воно того не варте, взуваю тапки.
Пиу!Пиу!• 07 февраля в 17:46
Сегодня соус в сумке раскрылся и все испачкал
Області пітьми• 07 февраля в 17:47
Мелкое и бесячее? -только член моего мужа.
Кашпо• 07 февраля в 17:49
Мої носки мають рівненько прилягати до ноги. На одній висоті, не сповзати, не перекручуватися. Їх ніхто не може зняти або вдягнути на мене, тільки я можу зробити це комфортно. Відчуваю фізичне та емоційне роздратування, якщо не так.
Чоловік про це знає, тому спеціально мене дратує. Йому весело. Тому він теж мене бісить.
Джага-джага• 07 февраля в 17:50
Когда ребёнок на улице в собачью какашку вступает. Или вьезжает, великом с мелкорифленой шиной
Боневтікла• 07 февраля в 17:58
Складки штор. Виводить з себе, якщо складки різної ширини.
Не закритий тюбик зубної пасти, папірці від цукерок - це більше дітей стосується.
А так багато чого дратує мілкого.я Діва, одним словом
Цигарний шланг• 07 февраля в 17:58
Ответ длямистерЛяпсус
Пил)
выбрасывайте белые носки сразу после каждого дня или переходите на цвета пыли...
Шаманю второпях• 07 февраля в 18:12
Ответ длямистерЛяпсус
Пил)
У вас є вихід:
1) зняти шкарпетки
2) вдягнути капці
3) не надягати білі шкарпетки, а, наприклад, темно-зелені, чи бардові, а ще краще чорні (бувають досить такі веселі чорні шкарпетки)

Але, судячи з усього, це не для вас. Ви стійко будете страждати, прдразнюватись і не випускати швабру з рук. ’Зуб даю’, зараз ви напишете купу нікчемних відмазок від простих дій
КвартираЧья• 07 февраля в 18:18
Ответ длямистерЛяпсус
Пил)
Викинути білі носки і купити сірі
База_птеродактилей• 07 февраля в 18:19
Шлейка ліфчика яка сповзає під одягом
...аяприкольная• 07 февраля в 18:37
Ответ длямистерЛяпсус
Пил)
Чорні шкарпетки, п краще капці)
Гарантую неперелевки• 07 февраля в 18:52
Комар
фрау Гітта• 07 февраля в 19:04
Детская площадка под окном
мистерЛяпсус• 07 февраля в 20:19
Ответ дляШаманю второпях
У вас є вихід:
1) зняти шкарпетки
2) вдягнути капці

А що як білий мій улюблений колір і я хочу саме білі носити
Шаманю второпях• 07 февраля в 20:42
Ответ длямистерЛяпсус
То тоді вас не повинно нічого бісити. Любите -носите-тричинадень миєте підлогу/викидаєте шкарпетки. Хіба не це любов?