Жена сантехника• 07 февраля в 20:56
Кто делает зарядку (упражнения) дома зайдите
Через какое время после приема пищи лучше делать упражнения? с утра на голодный желудок не могу делать поэтому сначала ем, и теперь не могу понять когда лучше всего начинать после еды?
Самоучка• 07 февраля в 21:03
Просто зарядка как растяжка? На голодный желудок могу. Если силовые упражнения, то надо поесть.
Крижана бурулька• 07 февраля в 21:08
Я роблю приблизно через 2-3 години, але я роблю пізно, іноді о 22 чи 23. На вихідних намагаюся робити протягом дня
Хвігура мічти• 07 февраля в 21:10
Не раніше, ніж через годину, краще 1.5. роблю ввечері, з ранку складно.
Кашпо• 07 февраля в 21:15
Утром выпиваю стакан тёплой воды с мёдом и лимоном и делаю зарядку. Но у меня она 30 мин (в основном упражнения для спины).
Чучало яблуні• 07 февраля в 21:21
Як мінімум через годину після їжі.
У мене немає часу на повноцінні тренування, тому роблю щовечора вправи з Маделін Абейд (пілатес). Мені дуже подобається. У неї є кілька челенджів по 25 днів, то скажу що ці вправи добре допомагають зосередитись, укріпити внутрішні м’язи та спину. Ще й живіт, руки і дупця підтягнулися. В середньому вправи по 20 хв. Але досить ефективні.
Жена сантехника
• 07 февраля в 21:23
Ответ дляЧучало яблуні
Як мінімум через годину після їжі.
Дякую, обов´язково подивлюся