Анонім-ка• 08 января в 21:30

Якщо ввечері хочеться перекус, а ти на дієті?

Чим себе рятуєте? Я в таких випадках, якщо щось не закину то спати не можу нормально. Що обрати для більш-менш адекватного вечірнього перекусу.?
Даха-сваха• 08 января в 21:30
Творог ем.
Вельми шановна• 08 января в 21:31
Яйца пашот и трава с помидорами))) такое сегодня жевала недавно
Царевна_несушка• 08 января в 21:31
Через скільки годин після вечері ви лягаєте спати? І що їсте?
Из Виа-гры• 08 января в 21:31
Варений хек або варене куряче філе. Можна з якоюсь зеленню.
Звезда в шоке• 08 января в 21:31
В такому разі їм пару хлібців з кавою.
автор Анонім-ка • 08 января в 21:33
Ответ дляЦаревна_несушка
Вже лягла. Вечеряла годину тому. Був грецький йогурт+ хлібець з авокадо та сьомогою.
Леді_в_пледі• 08 января в 21:34
От сиджу, їсти хочеться. Але я сильніше, вип´ю чай і все
Пилосмок працює• 08 января в 21:34
говорю сама себе-ничего страшного завтра что то съем
Голубая фишка• 08 января в 21:34
Я терплю, не сплю, але терплю
Пилосмок працює• 08 января в 21:35
я тоже сижу голодная-выпью воду и все. автор, держитесь
Царевна_несушка• 08 января в 21:35
Ответ дляАнонім-ка
Може ви не звикли ще? А може порція маленька. Я на початку водичку пила, якщо дуже їсти хотіла
автор Анонім-ка • 08 января в 21:36
Ответ дляПилосмок працює
Я вже їм яблуко (
Пилосмок працює• 08 января в 21:37
Ответ дляАнонім-ка
Я вже їм яблуко (
лучше бы кефира пару глотков
Бурундучиха• 08 января в 21:37
Спать ложусь.
автор Анонім-ка • 08 января в 21:38
Ответ дляПилосмок працює
лучше бы кефира пару глотков
Пізно. Справа вже зроблена. Але на майбутнє зроблю так, як Ви попалили)
Заздрість то погано• 08 января в 21:39
Мне хорошо утоляет голод куриная грудка запечённая или варёная с овощами.
Творог, можно полить йогуртом, чтобы не сухо было, и чуть ягод.
Форточка• 08 января в 21:52
Творог, твердый сыр пару ломтиков
Чая горячего накатить и спать лечь с мыслями сто утром поем))
Принцепесочка• 08 января в 22:06
Креветки, рыба нежирная, яйцо. Но сейчас прям на строгаче. Поэтому теплая вода с лимоном
Фрикаделька• 08 января в 22:10
У меня йогурт молокия густой 1.6, помогает
YaЯна• 08 января в 22:24
Ответ дляАнонім-ка
Це не нормальна вечеря. Після таких дієт доведеться лікуватися. Плюс будуть зриви і в результаті набір ваги.
Треба білок з овочами.
Маю позитивний досвід, бо багато вивчала це питання. Зараз теж на ПП, мінус 1200 за 3 дні
Моя вечеря, приклад:
маминаБубочка• 08 января в 22:40
варю рыбу на пару, или филе и с огруцом
могу сделать салат из тунца (покупаю самые крошечные баночки) с помидором, сыром и йогуртом
и уже легче становится
тут советовали пить чай, вот я тоже его пью
автор Анонім-ка • 08 января в 22:51
Ответ дляYaЯна
Треба білок з овочами.
Моя вечеря, приклад:
Якщо не важко, скиньте все меню. Або принципи за яким його формуєте. Щиро дякую!
YaЯна• 08 января в 22:56
Ответ дляАнонім-ка
Формую з того, що є вдома. Але попередньо на тиждень закуповую такі обов´язкові продукти:
Куряче філе
Риба
Яйця
Овочі
Фрукти
Крупи
Хлібці
Що можу купити до цього, щоб смачніше: плавлений сирок, паштет, оселедець, ікра мінтая, авокадо, кукурудза консервована, горошок, квасоля консервована в томатному соці (дешева з атб), сир твердий, сир (творог)
YaЯна• 08 января в 22:58
Ответ дляАнонім-ка
Запікаю одразу 2-3 філе. Цього достатньо на тиждень, варю яйця по 2 шт на 3 дні, або яйця пашот роблю швидко.
Зазвичай сніданок це вівсянка з фруктами, хлібець і кава. Обід гречка з овочами і чимось м´ясним. Вечеря куряче філе + салат+ яйця
YaЯна• 08 января в 23:04
Ответ дляАнонім-ка
І ще , до речі, коли відпочивала в санаторії в Карпатах, то там був шведський стіл і просто в судках без нічого були різні овочі, а зверху стояли різні соуси.
Тепер я накупила судочків і просто роблю заготовки: в одному накришила капусту, в другому цибуля кільцями, в третьому терта морква. Ці судочки довго стоять. А соус зробила з оливкової олії, води, спецій, солі і французької гірчиці. Стоїть у чашці з ложечкою, полила і все готово. Насправді це дуже легко так харчуватися, просто треба робити багато-багато заготовок. Поки прибігла з роботи і готую вечерю своїм, то мені окремо вже вариться гречка, філе, яйця, буряк тощо
автор Анонім-ка • 08 января в 23:34
Ответ дляYaЯна
Супер. Перегляну своє меню. Щиро дякую Вам!
Бува і таке• 09 января в 04:29
Ответ дляДаха-сваха
Творог ем.
Ой вы даёте...
Бува і таке• 09 января в 04:29
Ответ дляДаха-сваха
Творог ем.
Какой творог.Перекусы должны быть с самым низким ГИ!
Бува і таке• 09 января в 04:30
Ответ дляИз Виа-гры
Умничка.Поддерживаю.
Бува і таке• 09 января в 04:30
Будь-які продукти,в дуже маленькій кількості,в яких самий низький ГІ.