Та не реву я• 08 февраля 2025
Що вас об´єднує із вашим хоопцем/чоловіком
Що у вас спільне, тобто
Будь що
Та не реву я
• 08 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Все спільне ) 22 роки в шлюбі
Можете перелічити 4 основного
Та не реву я
• 08 февраля 2025
Ответ дляБасноплетка
Житло
А не матеріальне
Щось духовне, етичне, чуттєве … ну як назвать…
Басноплетка• 08 февраля 2025
Ответ дляТа не реву я
А не матеріальне
Дітей разом виховуємо, мандруємо, граємо в насолки вечорами, балакаємо, спимо в обнімку, балуємо , пліткуємо
А вам навіщо?
Захекалася читать• 08 февраля 2025
Ответ дляТа не реву я
Можете перелічити 4 основного
Діти, погляди на життя, почуття, майно рухоме й нерухоме))
Та не реву я
• 08 февраля 2025
Ответ дляБасноплетка
А вам навіщо?
Через те що у нас в декреті взагалі спільного немає
У мене голова забита дитиною, нема сильі бажання ворушитися лишеій раз. Чоловік з цим не згоден щось. Каде що все пропало і ми посторонні співмешканці🤮
дякую аж підскакую• 08 февраля 2025
Чувство юмора
Политические взгляды
Религиозные взгляды
Сфера деятельности
Симпатия
Уважение
Любовь
Политические взгляды
Религиозные взгляды
Сфера деятельности
Симпатия
Уважение
Любовь
Байрактарна• 08 февраля 2025
Общие интересы в частной жизни
Моральные ценности
Симметричное чувство юмора
Секс
Моральные ценности
Симметричное чувство юмора
Секс
Байрактарна• 08 февраля 2025
Ответ дляТа не реву я
А он вам обеспечил отдых и восстановление после родов? Элементарно выспаться и побыть одной дает?
Или вы как у других мужей сидите дома целый день и ничего не делаете?
Ловлю капці• 08 февраля 2025
Мы домоседы. Конечно, выходим в люди, но не любим пьянки-гулянки, шумные компании и прочий движ. В общем, интроверты нашли друг друга :)
Плакулька• 08 февраля 2025
Чувство юмора, полит взгляды, взгляд на религию, схожие вкусы в еде и в интерьере, на вещи, на машину, на все практически. Только он любит лес и речку,рыбалку , а я люблю в городе шарится на экскурсиях. Но море любим вместе. Вместе не любим зиму! И лыжи)
Плакулька• 08 февраля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Интересно,мы тоже интроверты, я думаю. А кто вы вместе по гороскопу)?
Латвийские_Номера• 08 февраля 2025
Ответ дляТа не реву я
А не матеріальне
У на как раз все объединяет, кроме детей, недвижимости и так далее. Второй осознанный почти брак, объединяют общие интересы, секс, чувства, ну вот все, такое ощущение, что мы реально одно целое
Ловлю капці• 08 февраля 2025
Ответ дляПлакулька
Я водолей, мужчина мой телец, но я не верю в гороскопы )
все по ГОСТу!• 08 февраля 2025
Ответ дляТа не реву я
Дитині скільки років?
Залишити чоловіка з дитиною хочаб на день, щоб сам готував, годував, мив, спати вкладав. А тоді запитати як йому?
Та не реву я
• 08 февраля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дитині скільки років?
Так якби
Тут же його мама на порозі вбо вони у неї
2 роки
Плакулька• 08 февраля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Да, я тоже)). Подруга близкая водолей, дома сидеть смерть для неё)). И кстати, парень ее телец))
Ловлю капці• 08 февраля 2025
Ответ дляПлакулька
Все, что нужно знать о гороскопах
Плакулька• 08 февраля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Все, что нужно знать о гороскопах
Но всё же, совпадения есть
Не за Будка• 08 февраля 2025
Я 7 років була в декреті з двома дітьми підряд. Тоді я встигала більше ніж зараз. Постійно вчилася то домашні кобаски робити, то різні сири варити, то торти пекла. На всі свята гостей запрошувала, стіл накривала. З дітьми на різні розвивашки, майстер-класи ходила. Діти росли, чоловік весь день на роботі, постійно розказувала йому про свої досягнення, про дітей. Чоловіка слухала, у всьому підтримувала, стимулювала. Мені ніхто не допомагав з бабусь, у кожної своє життя. Але ж намагалася задовольнити потреби коханого чоловіка. В подружньому житті важливо знати головні потреби коханої людини і намагатися задовольнити їх. І це не тільки про секс.