Та не реву я• 08 февраля 2025
Що вас об´єднує із вашим хоопцем/чоловіком
Що у вас спільне, тобто
Будь що
Общие интересы, увлечения, взаимопонимание, любовь. Нам нравится одна музыка, у нас одинаковый подход к деньгам, для нас важны одинаковые вещи. Я всегда поддерживаю его планы и намерения и пока могла помогала в его работе.
Я готовлю то, что он любит и как он любит ( это кстати немаловажный момент как мне кажется:))))
В общем, мы вместе 27 лет и я ни разу не пожалела о своем выборе.
Аноним_• 08 февраля 2025
Мій про мене каже, що він мене винянчив для себе, ми зі школи разом, тому спільного багато, від нашої юності до майбутніх онуків, сподіваємось, донька вже доросла , окремо живе, ми тепер кицьку няньчим разом)
З вишневого садка• 08 февраля 2025
Вкусы, взгляды на жизнь, хобби, интересы, сфера, где мы работаем.
Язикувата Хвеська• 08 февраля 2025
Ответ дляТа не реву я
Через те що у нас в декреті взагалі спільного немає
У мене голова забита дитиною, нема сильі бажання ворушитися лишеій раз. Чоловік з цим не згоден щось. Каде що все пропало і ми посторонні співмешканці🤮
Декрет трудное время для большинства, его надо пережить.
Крихітка на всі• 08 февраля 2025
в сенсі що? почуття, потяг один до одного, шикарний секс, відповідальність, підтримка, спільні погляди на виховання дітей і відпочинок (політика, релігія туди ж), любов до домашніх улюбленців, почуття гумору, розмови лише вдвох, любов до порядку і чистоти, смаки в їжі, одязі, інтер’єрі, музиці.
Нерухомість у нас не спільна, якщо що, а у кожного є своя
Всех в сад• 08 февраля 2025
Ответ дляДюагональ
Дети, общий банковский счет и эмиграция. Вдвоем легче выжить.
У нас все то же самое. Но как-то печально, что на этом (кроме детей) все и ограничивается...
Дюагональ• 08 февраля 2025
Ответ дляВсех в сад
Я уже забила. Если еще и на это нервы тратить, ну его в пень
Всех в сад• 08 февраля 2025
Ответ дляДюагональ
Да я тоже уже забила. Но как посмотришь на другие пары, так там все по-другому и кажется, что живёшь свою единственную жизнь впустую...
Та не реву я
• 08 февраля 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Політику я не внікаю, секс - коли не коли, потяг - ну ппинаймні у мене нечасно, підтримка - скоріше ні (як я принаймні по собі це відчуваю). І я про перегляд нового фільму думаю в останню чергу, про вилазку кудись вдвох - тим більше - холод, тцк, дитину прилаштовувати з кимось..да нафіга воно мені ото треба. Ображається…він хоче двіжухи (причому від роботи фіг одірвеш, а як час з‘явився, то мол погнали - а у мене одне бажання - поїдь із малою, я чи срач приберу, чи покупаюсь, чи посплю). І от заявляє що ми всьо, сторонні;(
Та не реву я
• 08 февраля 2025
Ответ дляКрихітка на всі
І це дитина лише вперше увійшла в кризу вікову, десь тижні три нерви всім мотає. А це , кажуть, лише початок, каювіточки тобто