Залізна пані• 08 февраля в 11:46
А как вам Кароль похудевшая?
До было лучше ? Или сейчас?
Сейчас правда у нее щеки еще больше впали(
Дева Мария• 08 февраля в 11:54
Ответ дляЧарівне зіллячко
Сомневаюсь про спорт, там ещё что-то, пьют всякую фигню, потом рак вылазит, спасите, помогите, это со многими артистами случается, не могут принять старость, а она неизбежна к сожалению.
У нее все тело прокаченное и высушенное . Эксперты блин .
Бензопирен• 08 февраля в 11:54
Ответ дляЗалізна пані
Они все сейчас или на оземпике или на мунджаро худеют. Похудела на ПП это из области грудь сама выросла и морщины разгладились от огурца )
Аааааааааааааааааааааааааа то ви так свій товар рекламуєте.....накупили а його не купляють
Кусман Сиру• 08 февраля в 11:54
Ответ дляPORKA
Смешно от советчиц, которые в каждой теме худеют всю жизнь. А тут такой обсёр идет. Не поклонница Тины, но угарно читать. Сами то красотки пишут небось
Це здивування. Тіна гарна завжди була. Але чому такий прорив у схудненні саме зараз? Чому не раніше? Візьміть, Фреймут, Брежнєву, Лорак, вони завжди були у формі, хоч Брежнжва і Лорак схильні до зайвих кг, там завжди спорт і дієта. І результат. Тіна 20 років була зовсім не товста і навіть не повна, жінка з гарною фігурою, струнка. І тут раптом оп - і щось от так. Можливо, вона не їсть зовсім. І тренується. Так, тренування її та мʼязи ніхто не заперечує.
Срочнокпсихологу• 08 февраля в 11:54
Ответ дляТайТаке
Я видела . И поэтому еще больше не пойму нафига он ей был нужен.
А вы дальше делайте вид что оземпика у нее нет .
С чего ваша уверенность, что он есть?
Своими силами скинуть пару кг уже невозможно?
Ворожу на каві• 08 февраля в 11:55
Ответ дляКусман Сиру
Зараз мабуть мене розкритикують. Але що сталося? Зараз напишуть спорт, дієти, голодування. Але… вона з юності намагалася схуднути і в багатьох інтервʼю про це казала (хоч, як на мене, то вона завжди була гарненька і худнути було не потрібно). Але ось людині виповнилося 40 років і диво - схудла? Як так. А чому цей результат не був досягнутий раніше? Також є дивне схуднення в Насті Івлєєвой (яка колись саме в Україні побудувала карʼєру), типу спорт/дієти і така, як Кароль на фото. Навіть сплутати можна. І питання - а чому ж раніше ні спорт, ні дієти так не працювали. Словом, дивно.
І я прикиньте в 39 схудла, а раніше не могла
чудєса
Залізна пані
• 08 февраля в 11:55
Ответ дляГигиенишвили
Замахали вже зі своїм оземпіком
Ви її мязи бачили? Ви її асани бачили?
Мені подобається її тіло, це велика праця
Ви її мязи бачили? Ви її асани бачили?
Да-да, а до появления оземпика ей религия не позволяла спортом заниматься 🤣
Love_Love_Love_• 08 февраля в 11:55
Ответ дляТайТаке
Ужас . Как бабка . Вот нафиг тот оземпик. Оно и форму ног сушит. Было ж хорошо ей в коротком .
Він взагалі висушує мʼяз, логічно що якщо препарат сушить то він, сушить все
Гигиенишвили• 08 февраля в 11:56
Ответ дляВорожу на каві
+1000
Я не фанатка Кароль, але одні руки її - це велика праця
Я теж не її фанатка, навіть не знаю, що вона там співає
Але сама з лишньою вагою пройшла великий шлях і лише ближче до 40, зрозуміла як мені побороти свій рхп і що означає фраза - щоб худнути потрібно їсти.
Додатково до залу, почала займатися йогою і скажу, що це найскладніше, що траплялося фізично зі мною
Срочнокпсихологу• 08 февраля в 11:56
Ответ дляЧарівне зіллячко
Она делает та те асаны, которые я после нескольких лет регулярных тренировок не могу. Так что спорт там есть , много и давно.
Паспортний стіл• 08 февраля в 11:56
Класно виглядає і раніше вона ніколи жирною не була, дівчатка, носіть окуляри чи для памʼяті шось попийте
Кусман Сиру• 08 февраля в 11:56
Ответ дляГигиенишвили
Ви серйозно?
Що серйозно? Що Тіна завжди була гарна, ти так. Це моя думка. І фігура була гарна. Ну і зараз якщо їй ок, то ок. Думаю, скоріше за все вона мало їсть та себе обмежує.
Дева Мария• 08 февраля в 11:57
Ответ дляПаспортний стіл
У них фраголино с утра .
Кусман Сиру• 08 февраля в 11:57
Ответ дляВорожу на каві
чудєса
І що для цього робили? Скільки часу? Схудли за який період?
Бокс-орун• 08 февраля в 11:57
Никакая нп нравится. Когда человек мерзкий, то хоть худая, хоть толстая, все равно
Залізна пані
• 08 февраля в 11:57
Ответ дляДева Мария
Так оземпик как раз и сушит, он весь жир убирает. Она спортом всегда занималась и все плакала, что толстеет даже от воды.
Ворожу на каві• 08 февраля в 11:57
Ответ дляКусман Сиру
Рано чи пізно все змінюється, нічого не стоїть на місці)) чи ви не розвиваєтесь?))) Чи може вас у 20 такі ж знання$як у 30-40? Таке ж мислення? То співчуваю тоді
Нашли в капусте• 08 февраля в 11:57
Так ей и лет уже сколько, дело не только в похудении. Возраст берет свое
Ответ дляКусман Сиру
Не в схудненні прорив а в нездоровому схудненні.
Когда худеют на спорте и питании, блеск в глазах и свежее лицо и все остальноеє а тут вид больной.
Файна_зупка• 08 февраля в 11:59
Ответ дляЗалізна пані
Так и есть. Полгода руку на сердце, если женщина лет 5 худеет сама и нет эффекта она с радостью побежит и оземпик возьмёт, не все но процентов 70 точно
Гигиенишвили• 08 февраля в 11:59
Ответ дляЗалізна пані
А як воно взагалі таким невдахам як ви, самостверджуватися за рахунок успішних людей? Що вам конкретно це дає? Ви стаєте молодша, сексуальніша чи може ще щось? От просто цікаво , що вами керує
Залізна пані
• 08 февраля в 11:59
Ответ дляПаспортний стіл
А кто пишет, что была жирной ?
Была в теле
Срочнокпсихологу• 08 февраля в 11:59
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Гигиенишвили• 08 февраля в 12:00
Ответ дляКусман Сиру
Серйозно не розумієте, що деякі речі приходять з часом?
Ворожу на каві• 08 февраля в 12:01
Ответ дляКусман Сиру
За 2.5 роки. Вже майже 3 роки як я у прекрасній формі і стабільній вазі.
Почала з книжок і мислення , далі зал, басейн, танці, нутріцілог, тренер. Я їм нормально, все те що люблю, в мені здорові відносини зі своїм тілом.
Ворожу на каві• 08 февраля в 12:01
Ответ дляЗалізна пані
Оземпік нічого не сушить, це пр парат для діабетиків((