Залізна пані• 08 февраля в 11:46

А как вам Кароль похудевшая?

До было лучше ? Или сейчас?
Сейчас правда у нее щеки еще больше впали(
Дева Мария• 08 февраля в 11:54
Ответ дляЧарівне зіллячко
Сомневаюсь про спорт, там ещё что-то, пьют всякую фигню, потом рак вылазит, спасите, помогите, это со многими артистами случается, не могут принять старость, а она неизбежна к сожалению.
У нее все тело прокаченное и высушенное . Эксперты блин .
Бензопирен• 08 февраля в 11:54
Ответ дляЗалізна пані
Они все сейчас или на оземпике или на мунджаро худеют. Похудела на ПП это из области грудь сама выросла и морщины разгладились от огурца )
Аааааааааааааааааааааааааа то ви так свій товар рекламуєте.....накупили а його не купляють
Кусман Сиру• 08 февраля в 11:54
Ответ дляPORKA
Смешно от советчиц, которые в каждой теме худеют всю жизнь. А тут такой обсёр идет. Не поклонница Тины, но угарно читать. Сами то красотки пишут небось
Це здивування. Тіна гарна завжди була. Але чому такий прорив у схудненні саме зараз? Чому не раніше? Візьміть, Фреймут, Брежнєву, Лорак, вони завжди були у формі, хоч Брежнжва і Лорак схильні до зайвих кг, там завжди спорт і дієта. І результат. Тіна 20 років була зовсім не товста і навіть не повна, жінка з гарною фігурою, струнка. І тут раптом оп - і щось от так. Можливо, вона не їсть зовсім. І тренується. Так, тренування її та мʼязи ніхто не заперечує.
Срочнокпсихологу• 08 февраля в 11:54
Ответ дляТайТаке
Я видела . И поэтому еще больше не пойму нафига он ей был нужен.
А вы дальше делайте вид что оземпика у нее нет .
С чего ваша уверенность, что он есть?
Своими силами скинуть пару кг уже невозможно?
Ворожу на каві• 08 февраля в 11:55
Ответ дляКусман Сиру
Зараз мабуть мене розкритикують. Але що сталося? Зараз напишуть спорт, дієти, голодування. Але… вона з юності намагалася схуднути і в багатьох інтервʼю про це казала (хоч, як на мене, то вона завжди була гарненька і худнути було не потрібно). Але ось людині виповнилося 40 років і диво - схудла? Як так. А чому цей результат не був досягнутий раніше? Також є дивне схуднення в Насті Івлєєвой (яка колись саме в Україні побудувала карʼєру), типу спорт/дієти і така, як Кароль на фото. Навіть сплутати можна. І питання - а чому ж раніше ні спорт, ні дієти так не працювали. Словом, дивно.
І я прикиньте в 39 схудла, а раніше не могла чудєса
автор Залізна пані • 08 февраля в 11:55
Ответ дляГигиенишвили
Замахали вже зі своїм оземпіком
Ви її мязи бачили? Ви її асани бачили?
Мені подобається її тіло, це велика праця
Да-да, а до появления оземпика ей религия не позволяла спортом заниматься 🤣
Love_Love_Love_• 08 февраля в 11:55
Ответ дляТайТаке
Ужас . Как бабка . Вот нафиг тот оземпик. Оно и форму ног сушит. Было ж хорошо ей в коротком .
Він взагалі висушує мʼяз, логічно що якщо препарат сушить то він, сушить все
Гигиенишвили• 08 февраля в 11:56
Ответ дляВорожу на каві
+1000
Я не фанатка Кароль, але одні руки її - це велика праця
Я теж не її фанатка, навіть не знаю, що вона там співає
Але сама з лишньою вагою пройшла великий шлях і лише ближче до 40, зрозуміла як мені побороти свій рхп і що означає фраза - щоб худнути потрібно їсти.
Додатково до залу, почала займатися йогою і скажу, що це найскладніше, що траплялося фізично зі мною
Срочнокпсихологу• 08 февраля в 11:56
Ответ дляЧарівне зіллячко
Она делает та те асаны, которые я после нескольких лет регулярных тренировок не могу. Так что спорт там есть , много и давно.
Паспортний стіл• 08 февраля в 11:56
Класно виглядає і раніше вона ніколи жирною не була, дівчатка, носіть окуляри чи для памʼяті шось попийте
Кусман Сиру• 08 февраля в 11:56
Ответ дляГигиенишвили
Ви серйозно?
Що серйозно? Що Тіна завжди була гарна, ти так. Це моя думка. І фігура була гарна. Ну і зараз якщо їй ок, то ок. Думаю, скоріше за все вона мало їсть та себе обмежує.
YaЯна• 08 февраля в 11:56
Такого овалу обличчя в природі не буває. Пластика + уколи
Чу Ча• 08 февраля в 11:56
Жахливо
ТайТаке• 08 февраля в 11:56
Ответ дляСрочнокпсихологу
С чего ваша уверенность, что он есть?
Удалено администрацией...
Полонянка SexShop-а!• 08 февраля в 11:56
Як на мене, так вона має гарний вигляд
Дева Мария• 08 февраля в 11:57
Ответ дляПаспортний стіл
У них фраголино с утра .
Кусман Сиру• 08 февраля в 11:57
Ответ дляВорожу на каві
І що для цього робили? Скільки часу? Схудли за який період?
Бокс-орун• 08 февраля в 11:57
Никакая нп нравится. Когда человек мерзкий, то хоть худая, хоть толстая, все равно
автор Залізна пані • 08 февраля в 11:57
Ответ дляДева Мария
Так оземпик как раз и сушит, он весь жир убирает. Она спортом всегда занималась и все плакала, что толстеет даже от воды.
Ворожу на каві• 08 февраля в 11:57
Ответ дляКусман Сиру
Рано чи пізно все змінюється, нічого не стоїть на місці)) чи ви не розвиваєтесь?))) Чи може вас у 20 такі ж знання$як у 30-40? Таке ж мислення? То співчуваю тоді
Нашли в капусте• 08 февраля в 11:57
Так ей и лет уже сколько, дело не только в похудении. Возраст берет свое
ТайТаке• 08 февраля в 11:58
Ответ дляКусман Сиру
Не в схудненні прорив а в нездоровому схудненні.
Когда худеют на спорте и питании, блеск в глазах и свежее лицо и все остальноеє а тут вид больной.
Файна_зупка• 08 февраля в 11:59
Ответ дляЗалізна пані
Так и есть. Полгода руку на сердце, если женщина лет 5 худеет сама и нет эффекта она с радостью побежит и оземпик возьмёт, не все но процентов 70 точно
Гигиенишвили• 08 февраля в 11:59
Ответ дляЗалізна пані
А як воно взагалі таким невдахам як ви, самостверджуватися за рахунок успішних людей? Що вам конкретно це дає? Ви стаєте молодша, сексуальніша чи може ще щось? От просто цікаво , що вами керує
автор Залізна пані • 08 февраля в 11:59
Ответ дляПаспортний стіл
А кто пишет, что была жирной ?
Была в теле
ТайТаке• 08 февраля в 11:59
Ответ дляLove_Love_Love_
Я знаю. И не понимаю зачем ей это. Видно же что ни здоровья ни красоты это не несет . Тем более тут адепты таньки либерман рассказывают про спортивные достижения.
Срочнокпсихологу• 08 февраля в 11:59
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Гигиенишвили• 08 февраля в 12:00
Ответ дляКусман Сиру
Серйозно не розумієте, що деякі речі приходять з часом?
Ворожу на каві• 08 февраля в 12:01
Ответ дляКусман Сиру
За 2.5 роки. Вже майже 3 роки як я у прекрасній формі і стабільній вазі.
Почала з книжок і мислення , далі зал, басейн, танці, нутріцілог, тренер. Я їм нормально, все те що люблю, в мені здорові відносини зі своїм тілом.
Ворожу на каві• 08 февраля в 12:01
Ответ дляЗалізна пані
Оземпік нічого не сушить, це пр парат для діабетиків((