Залізна пані• 08 февраля в 11:46
А как вам Кароль похудевшая?
До было лучше ? Или сейчас?
Сейчас правда у нее щеки еще больше впали(
КарамбОлька• 08 февраля в 13:25
Ответ дляФрекенБок
А фото шоп, а фильтры, мне 49 я тоже создаю фото на -20. Кароль не люблю, своего проблемного ребенка променяла на ожиревший денежный мешок с матней, это характеризует как человека.
Щодо дитини то це нонсенс. Що мало бути в голові, щоб єдину дитину в малому віці відправити жити до чужої родини в іншу країну. Скільки зірок більш видатних відомих в світі мають дітей і це все прекрасно поєднують. А тут діва кар´єру будувала і дитину відправила.
Яка бляха кар´єра, хто її знає за межами України. Смішно. При цьому корчила із себе вірну вдову, а дитина мала сидіти в чужій родині.
А тепер на старості років все, що ій залишається це стояти на голові , бо родини не має ще й було стервом до колег та людей, думала, що Беня до старості буде ій славу купляти
Залізна пані
• 08 февраля в 13:27
Ответ дляКарамбОлька
Ну, это было его условием скорее всего, чтоб чужой отпрыск не мешался под ногами и внимание не забирал на себя.
КарамбОлька• 08 февраля в 13:30
Ответ дляЗалізна пані
Вона його відправила ще до Бені. Перед цим вона ще зустрічалася з кримінальним авторитетот Чебою -Олексій Чеботарьов.
Но зато сгадує чоловіка свого в усіх інтерв´ю.
Це яка має бути вава в голові, щоб на смерті чоловіка будувати багаторічну кар´єру.
ФрекенБок• 08 февраля в 13:31
Ответ дляЗалізна пані
Тоже так думаю, но ты же не кукушка, у тебя куча возможностей, няни гувернеры дом работницы, но видимо и это утруждало. это печаль так с единственным сыном
КарамбОлька• 08 февраля в 13:35
Ответ дляФрекенБок
Крім нянь у малого є бабушки та дідусі з обох сторін батьків. Дитиною було ким зайнятися але ж він би тоді бачив маму, а ій видно не потрібно було, щоб він бачив її життя.
Залізна пані
• 08 февраля в 13:37
Ответ дляФрекенБок
Не у всех материнский инстинкт просыпается даже после родов. Видно же, что ей все равно на того ребенка, вот и засунула подальше.
Путающаяся• 08 февраля в 13:39
Не дуже мені її фігура і краси в ній не бачила ніколи..
Витягував її лише образ діви з локонами і довгими сукнями.
Але як пішла в латекси і спортивне - взагалі нне подобається.
Гарні спортивні ноги ось на фото. У Тіни не спортивні, а тонкі і підліткові. Розумію, що каблук грає роль, але тим не менше.
Вона мені не подобається ні повніша, ні худіша, ні творчість її ні пихатість
Кросівки оригінал• 08 февраля в 13:41
Я як побачила як вона володіє йогою і на якому рівні була дуже вражена, вона молодець. Як на мене вона чудово виглядає, мені подобається
Фляшка на трьох• 08 февраля в 13:47
Красотки отписались))) Оземпик ? Можно плдумать Кароль была коровой под 100 кг, ей 3 кг скинь, уже худая. Но автор, видимо, судит, исходя из своих 150 кг
Заместитель Анонима• 08 февраля в 13:49
Ответ дляЛетюча помилка
Оземпік. Мені подобалось До
Зараз постаріла дуже, щось він те робить з обличчям( якщо дивитись саме відео рілс, то виглядає погано
Та господи це не оземпік а різке похудання з людьми робить. До оземпіка , мені здавалось я одна помічаю як старіють і паганіють на лице люди що різко скинули. Це тільки якщо по кілограму в місяць, або якщо тобі років 17-20 то норм.
Анонимушка• 08 февраля в 13:51
Ответ дляТайТаке
Я видела . И поэтому еще больше не пойму нафига он ей был нужен.
А вы дальше делайте вид что оземпика у нее нет .
100%
Это Оземпик
Я тоже на подобном препарате хорошо скинула + зал три раза в неделю
У меня такого рельефа на руках в жизни не было)) + протеин подключила
Фигура бомба
Но есть один минус, как только препарат перестает работать, жор неимоверный(( и тут нужно себя держать в руках. Или снова колоться
Это Оземпик
Фигура бомба
ЧупакабраЗеБест• 08 февраля в 13:52
Ответ дляPORKA
Она такой и раньше была
ну не знаю, я ее видела пару раз (мы в одном универе учились), она жуе тогда была пыншная грудастая еврейская девушка
месяцкие• 08 февраля в 13:52
Ответ дляГигиенишвили
Замахали вже зі своїм оземпіком
Ви її мязи бачили? Ви її асани бачили?
Мені подобається її тіло, це велика праця
Ви її мязи бачили? Ви її асани бачили?
Мені завжди цікаво, чому всі так впевнені, що гарні результати лише на Оземпіку і що саме на ньому худнуть? Як на мене, то й раніше так худли - обмежання, дієти, детокси-клізми-шмізми і вуаля. Інша справа, що так довго не протягнеш і вони знов повертались до звичного ритму та набирали вагу. До речі баріатричні операції це теж не нове і актори, співаки, відомі медійні персони, політики тощо і раніше їх робили, а казали що це дієта, спорт, ендосфера та масажі
месяцкие• 08 февраля в 13:55
Ответ дляPORKA
Смешно от советчиц, которые в каждой теме худеют всю жизнь. А тут такой обсёр идет. Не поклонница Тины, но угарно читать. Сами то красотки пишут небось
Мені Тіна ніколи не подобалась, вона якась штучна, наіграна в поведінці, розумію, що це її амплуа. Але якщо казати виключно про фігуру, обличчя, то напевно «до» було все ж таки краще. Вона була жива, з формами та своєю особливістю. А стала як сучасний шаблон, якого всі так прагнуть
Анонимушка• 08 февраля в 14:00
Ответ длямесяцкие
Потому что на Оземпике худеть проще простого
Уколол и все
Блок на еду. Занимаешься йогой)))
Уколол и все
Блок на еду. Занимаешься йогой)))
Спішу - перекидаюсь• 08 февраля в 14:04
Ответ дляШвидка Настя
Абсолютно не фанатка Кароль, але всі, написавши про Оземпік, ви її тренування бачили? Вона із залу не вилазить. Чи добре це, чи не добре, що вона тими виснажливими тренуваннями компенсує - то інше питання.
Плюс, вона не приховує, що вже безліч років сидить на без вуглеводній дієті.
Ідіть на пілатес та йогу, жеріть тільки індичку з брокколі роками - і будете важити зріст мінус 120, як Кароль.
не фанатка, але так відслідковуєте її життя
, тобто безліч років сиділа на дієті, а схудла лише після 40? А до цього чому брокколі роками не діяло? дивна логіка, одне іншому не заважає, можна і на голові стояти і ліки колоти. Оземпік спалює жирові шари, от що і зробило з обличчям, все добре в міру, далі піде на лоба шкіру натягувати. Мені вона раніше більше подобалася, та й тепер роками колотися треба
Летюча помилка• 08 февраля в 14:06
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я підписана на декількох жінок, які худнуть саме оземпіком
У них всіх однакові обличчя ставали поступово. Страшнуваті
При тому, у різному віці
На блогрешу нашу гляньте, забула Нік
Їх клонують 😂
При тому, у різному віці
На блогрешу нашу гляньте, забула Нік
Їх клонують 😂
Дон Пэдро• 08 февраля в 14:06
Ответ дляКусман Сиру
Зараз мабуть мене розкритикують. Але що сталося? Зараз напишуть спорт, дієти, голодування. Але… вона з юності намагалася схуднути і в багатьох інтервʼю про це казала (хоч, як на мене, то вона завжди була гарненька і худнути було не потрібно). Але ось людині виповнилося 40 років і диво - схудла? Як так. А чому цей результат не був досягнутий раніше? Також є дивне схуднення в Насті Івлєєвой (яка колись саме в Україні побудувала карʼєру), типу спорт/дієти і така, як Кароль на фото. Навіть сплутати можна. І питання - а чому ж раніше ні спорт, ні дієти так не працювали. Словом, дивно.
Настя героинщица ещё та и похцдела до оземпиков. Правда после начала войны не слежу за ней.
60 метрів сметани• 08 февраля в 14:07
Мені подобається і до, і після. Я завжди любила сухих з фігурою підлітка, бо сама маю досить пишні форми (мізками розумію, що це жіночно і подобається чоловікам, але комплекси, повʼязані з лишньою вагою з дитинства зі мною, навіть в періоди екстремального схуднення).
Не знаю чи був у Тіни Оземпік, може й був, але поважаю її за зусилля у спорті - рельєф, дійсно, крутий. Так, без сушки цього не досягти, бо мʼязів і видно не буде під жирком
Заместитель Анонима• 08 февраля в 14:09
Ответ дляЛетюча помилка
При тому, у різному віці
На блогрешу нашу гляньте, забула Нік
Їх клонують 😂
При тому, у різному віці
На блогрешу нашу гляньте, забула Нік
Їх клонують 😂
У них однакові лбиччя,бо вони їх роблять в одного косметолога. Я теж підписана на блогера яких схуд із оземпіком, просто схуд. Не видумуйте чого немає, оземпік просто впливає на апетит. Все. В анорексичок до речі теж обличчя схожі, спотворені. Через малу вагу а не через якісь ліки.
Швидка Настя• 08 февраля в 14:10
Ответ дляЗалізна пані
Речь о рельефе ног, когда есть спорт.
Но вам не понять
У вас такая категоричность в суждениях, как будто вы как минимум тренер сборной команды по фитнесс-бикини
Вы просто не любите Кароль настолько, что открыли про ее фото тему на форуме и рассматриваете в лупу ее ноги.
И да, этого мне не понять.
Спішу - перекидаюсь• 08 февраля в 14:35
Ответ дляlilu1990
Оземпікова худоба однотипна. Подивіться на Кеті Пері, на Тіну Кароль, Адріану гранде і т.д. людина ніби всихає
Кеті Перрі взагалі страшненька стала, Тіна ще ок в порівнянні, хоча може менше часу сидить на препараті
Спішу - перекидаюсь• 08 февраля в 14:41
Помітили? кожне друге повідомлення зі словами...я не фанатка, не слідкую, але все знаю і роками читаю і така гарна блалабла, асани, дієти, харчування. Під шаблон одне й те ж. Що там в Тіни концерти скоро, що бюджет виділила на розкрутку
Анонимушка• 08 февраля в 14:53
Ответ дляlilu1990
Тут тонкая грань
Нужно во время остановится
Я считаю это психологический препарат.
Я по себе сужу
Вот я хотела определений вес. Я его достигла
А потом думаю. Не фига, хочу еще скинуть…и понимаю, что я себе нравлюсь в 40 фигурой подростка)) но потом понимаю, что это не нормальное у меня в голове происходит.
Очень сложно сказать стоп.
Сейчас я набрала до нужного мне веса. Больше никаких уколов.
А если человек все время на виду и все начинают восхищаться быстрым похудением - сносит крышу.
Нужно во время остановится
Я считаю это психологический препарат.
Я по себе сужу
Очень сложно сказать стоп.
Жена_КотораяСтена• 08 февраля в 15:06
Ответ дляКусман Сиру
Я при росте 162 см в 45 похудела на 5 кг с 59 до 54 кг. Кто-то скажет легкотня, шо там тех 5 кг, но до этого лишние кг не уходили
Сейчас в 47,5 лет вешу 53 кг . Без оземпиков, просто на более менее ПП