Кумедний ґудзик• 08 февраля 2025

Научите делать оладьи

Сегодня сделала и так расстроилась( Плоские, как резиновые, без бульбашек. Угощать кого-то стыдно.
Щебетушка• 08 февраля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Блин, что-то много заморочек с этими оладьями
tarveldy• 08 февраля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Об этом правиле я знаю. Потому и добавила соду сразу в муку, а оказалось что можно и после добавить.
У самому кінці, сода запустить процес бродіння, чи як воно зветься. Після того як додали соду, тісто більше не мішати
Обращеница• 08 февраля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Мы с дочкой с ее 6-7 лет делали вместе, ей сейчас 17, она замесит за 5 мин лучше взрослого. Не бойтесь, это не трудно))
нашла старое фото , немного подпаленных
Черпак_для_фантазий• 08 февраля 2025
У мене теж таке завжди виходило глевке і потворне. Вам вже тут дали хороші поради. Кефір ( кімнатної температури)+ яйце+ цукор+ мука= добре густе( щоб не лилось, а спадало з ложки) і + сода ( тобто в самому кінці, на 300гр кефіру приблизно 1 ч.л.). Швидко перемішали і залишаєте трішки постояти. Потім ложкою тісто набираєте з країв, щоб тісто дуже не порушувати. Тільки так замішуючи, у мене стали людські оладки
автор Кумедний ґудзик • 08 февраля 2025
Ответ дляОбращеница
нашла старое фото , немного подпаленных
Пышнючие)
Най хоч раз• 08 февраля 2025
Я навчилася робити оладки саме за цим рецептом (для мене він найпростіший та найлегший), мої доповнення - ванільний цукор в тісто та потерти 1-2 яблука без шкірки.
Тісто густе, ледь спадає з ложки, смажити на достатній кількості олії та, викладати на бумажний рушник, все.