Первая ласточка инфляции• 08 февраля в 16:52
Не можу спілкуватись з дочкою
Щось зломалось у відносинах, не відчуваю необхідності це робити
Первая ласточка инфляции
• 08 февраля в 16:57
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Хочете про це поговорити? Психолог.
психолог мені точно не потрібен
Первая ласточка инфляции
• 08 февраля в 16:57
Ответ дляфан L.O.S.T.
Скільки дочці років?
Первая ласточка инфляции
• 08 февраля в 16:59
Ответ дляЧудовий каламбур
Те саме (
Ми різні, надоїло себе силувати 😔
отож. вона живе в своєму світі, де ми просто аксесуар, який повинен бути
Губки-уточкой• 08 февраля в 16:59
Не хочете-не спілкуйтеся.Хто вас заставляє?Ваше право з ким хотіти з тим і спілкуватися.
Рожайтретьего• 08 февраля в 16:59
Можливо просто такий період? Відпустіть ситуацію. Дайте трохи часу. А взагалі чому ? Після чого? Мені було б прикро як дочці
Губки-уточкой• 08 февраля в 17:00
Ответ дляПервая ласточка инфляции
О,вже образи
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 17:00
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Оо, ну тут напевно, тільки до психолога, бо якщо в 16 це ще можна списати на підлітковий вік, то тут.. Автор, і не шукайте проблем тільки в дочці, спочатку спробуйте подумати, що може бути у Вас не так
Первая ласточка инфляции
• 08 февраля в 17:01
Ответ дляРожайтретьего
їй теж прикро, але по-своєму. немає найменьшої поваги, просто ми повинні бути в її житті
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 17:01
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Тобто не звертає на вас достатньо уваги? Чи про що ви?
Первая ласточка инфляции
• 08 февраля в 17:01
Ответ дляЭмчЭндЭм
Мамо, це ти?
доню, іди почитай щось інше
Первая ласточка инфляции
• 08 февраля в 17:03
Ответ дляфан L.O.S.T.
та в мене все чудово. просто вона в отанній час почала про себе нагадувати, а мене це дратує
Папобус• 08 февраля в 17:03
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Що означає ’ми повинні бути’ у відносинах із дорослою та дієздатною людиною?
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 17:04
Ответ дляПервая ласточка инфляции
То скажіть їй про це прямо, в чому проблема? Вас дратує власна дитина?
Первая ласточка инфляции
• 08 февраля в 17:04
Ответ дляфан L.O.S.T.
трохи не так. вона дала зрозуміти, що ми для неї ніхто, а тепер намагається нагадати про себе
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 17:06
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дала зрозуміти, це сказала про це прямо? Чи в 34 роки вирішила жити і не питати у вас на це дозволу?
Первая ласточка инфляции
• 08 февраля в 17:06
Ответ дляПапобус
скажімо, що досить статусно
Папобус• 08 февраля в 17:06
Ответ дляПервая ласточка инфляции
скажімо, що досить статусно
Статусно спілкуватися із батьками? Ви з Віндзорів?
Крим мій• 08 февраля в 17:07
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Отпустите.
Дитятко уже сама в возрасте мамы.
Будет у неё желание, будет общаться. Если нет общих тем и любовь прошла, то общаться не о чем.
Дитятко уже сама в возрасте мамы.
Лагшмивара• 08 февраля в 17:08
А причина? Чому так, авторе? Вас ображають та звинувачують? Від вас щось вимагають? Чи вам просто нецікаво?
Первая ласточка инфляции
• 08 февраля в 17:08
Ответ дляфан L.O.S.T.
її ніхто ніколи не обмежував у виборі, чи діях. вважає, що сама всього добилась
Первая ласточка инфляции
• 08 февраля в 17:09
Ответ дляПапобус
трошки нижчого рівня
Пополняю_Карму• 08 февраля в 17:09
Ответ дляЧудовий каламбур
Те саме (
Ми різні, надоїло себе силувати 😔
И это нормально.
Если вы кардинально разные, то не стоит общаться прям близко душа в душу, а более поверхностно общайтесь, не вовлекаясь эмоционально.
Просто примите, что она другая и имеет на это право.
Ирина-bbd0• 08 февраля в 17:10
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Вы точно поняли её слова.а не переиначили у себя в голове о чём-то своём?
Приведите ситуацию и диалог
Пополняю_Карму• 08 февраля в 17:11
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Отзеркаливайте ее отношение
Папобус• 08 февраля в 17:11
Ответ дляПервая ласточка инфляции
трошки нижчого рівня
Тоді беріть себе до рук і спілкуйтеся, бо інакше інші родичі та бастарди будуть дерибанити ваш трон