КоролеВешна• 08 февраля в 17:13

Дівчата хто працював перекладачем в шлюбному агентстві

Дуже потрібна робота онлайн, досвіду не маю , зараз в декреті.Дуже потрібні гроші, чоловік покинув, знайшов собі коханку , служить в ЗСУ.Мені з дитиною влаштуватись на якусь роботу вкрай важко.Подруга порадила спробувати типу знайти таку вакансію.Я знайшла одну, але вони просять фото паспорта або водійського посвідчення.Я щось боюсь давати, порадьте хто що знає про цю роботу? Я знайшла цю агенцію, то там лише переписка без відео, інтимних і т.д.Може хто працював і щось порадить , де знайти гарну агенцію щоб не було кидалово, та без цих відеодзвінків,то не моє .
Христя в тiстi• 08 февраля в 18:33
Ответ дляПушкининиана
Ну так добре, просто ви кажете, де ж такі вакансії. Вони точно є. А чи візьмуть автора - то вже інше питання
Что есть? В принципе удаленка? Есть, а так, что бы автор могла работать есть? Она же написала свои возможности, но вы ей рекомендовали искать другие варианты, а что искать, если их нет?
Пушкининиана• 08 февраля в 18:33
Ответ дляХристя в тiстi
Это их вакансия тоже, пункт 4 говорит о том, что с ЗП печально будет. А так то там тоже полный рабочий день и только час обеда.
А на брачці з/п не печальна 😂там взагалі жах. Є ж сайт, на якому розміщені відгуки про ці всі контори
І так, там зміна - то робочі часи без перерв
Пушкининиана• 08 февраля в 18:34
Ответ дляХристя в тiстi
Тобто я бачу варіанти, а автор -ні
Ну то чим я тоді допоможу 🤷‍♀️
Христя в тiстi• 08 февраля в 18:35
Ответ дляПушкининиана
Ну, как где) если норм брака и платит в крипте, то 1 т в месяц капает при 10 часовом рабочем дне)
Незнаю где там смены, я знаю есть время за сутки которое ты должен отработать, а там как выйдет.
Христя в тiстi• 08 февраля в 18:36
Ответ дляПушкининиана
Тобто я бачу варіанти, а автор -ні
Ну то чим я тоді допоможу 🤷‍♀️
Ну то поделитесь с нами этими вариантами, разве сложно? Только реальными для автора, а не просто в принципе удаленной работы.
Пушкининиана• 08 февраля в 18:45
Ответ дляХристя в тiстi
Я Вам щось винна? Ще й таким приказним тоном 😂 у вас такий самий інтернет і є доступ до соц мереж
Христя в тiстi• 08 февраля в 18:48
Ответ дляПушкининиана
Кто бы сомневался)

Да, такой же интернет и все остальное, потому я и интересуюсь, где вы нашли то, чего там нет? Но вы уже уходите от ответа)
Пушкининиана• 08 февраля в 18:50
Ответ дляХристя в тiстi
Кто бы сомневался)

Вище показала, копіювати і тягнути все не збираюсь
Пушкининиана• 08 февраля в 18:53
Ответ дляХристя в тiстi
Можливо, колись так було, зараз розвелось їх, як мух. Більше бажаючих працівників, ніж клієнтів
Околовита• 08 февраля в 18:55
Ответ дляКоролеВешна
Розглядала, у більшості таких робіт треба стабільно сидіти по 6-7 годин на день,не перериваючись, або один перерив на обід.Я так не можу з дитиною.
А чого ви думаєте, що у цій конторі у вас буде фіксований час? У іноземців інший час і треба буде підлаштовуватись, якщо це Америка у них день, коли у нас ніч) скільки років дитині?
Я думаю така робота більш для не сімейних людей або якщо багато вільного часу, якщо ви з дитиною це важко буде.
Христя в тiстi• 08 февраля в 18:55
Ответ дляПушкининиана
Номер поста в котором показали?
Христя в тiстi• 08 февраля в 18:56
Ответ дляПушкининиана
Это сейчас так)
Пушкининиана• 08 февраля в 18:56
Ответ дляХристя в тiстi
Номер поста в котором показали?
Ви ще й у темі шукати інфо не вмієте 🤭
Христя в тiстi• 08 февраля в 18:59
Ответ дляПушкининиана
Ви ще й у темі шукати інфо не вмієте 🤭
Я не умею ориентироваться в ваших фантазиях)
ДА да да• 08 февраля в 19:37
А на алименты подать? Тем более, что ребенку до трех, и там вроде он и на вас платить должен.
Фокус-Покус• 09 февраля в 13:20
Ответ дляДуболом
А английский нужно хорошо знать или там есть переводчик?
Был переводчик
Фокус-Покус• 09 февраля в 13:22
Ответ дляОколовита
Навряд буде графік з 8 до 18, там начебто вночі до ранку треба сидіти. Розгляньте краще вакансії онлайн менеджера по замовленням якогось магазину. Бо в тих брачках, якщо у вас буде погана анкета багато ви і не заработе + брехати про все треба і можливо слухати історії якихось збоченців старих, воно вам треба?
Там был график с 6-14,14-22,22-6
Фокус-Покус• 09 февраля в 13:25
Ответ дляКоролеВешна
Смены по 8 часов были,но можно было договариваться на меньшее время,главное,чтоб был постоянный график,и в это время встать и пить чай не выйдет,там дают8-12 анкет,и ты должен раз в 3-5 мин что-то писать,фотку,смайлик.А ещё забыла:часа два уходит на написание писем в нерабочее время,письма нужны на английском,короткие ,на разные темы.Нно у меня полтора часа в день уходило.Нго может,не везде так