Неробименінерви• 08 февраля в 18:23
Звіт ЄСВ щомісячно для фопа, поясніть
В мене ФОП діяльність не веду , з цього року потрібно платити ЄСВ за себе ( найманих працівників немає) і здавати звітність щомісячно. Відкрила Фрізвіт, і не розумію який звіт обрати для подачі за січень
Рожева юбка• 08 февраля в 18:28
Це звіт для тих, хто має найманих працівників і сплачує їм зарплату. Він був квартальний, тепер щомісячний. Немає найманих - не потрібен і цей звіт.
Неробименінерви
• 08 февраля в 18:29
Ответ дляРожева юбка
Тобто як і було 1 раз на рік в річній звітності з ЄП?
Рожева юбка• 08 февраля в 18:29
Свій ЄСВ ( за ФОПа) ви будете відображати в к річній Декларації єдиного податку, в додатку.
Рожева юбка• 08 февраля в 18:29
Ответ дляНеробименінерви
так)
Неробименінерви
• 08 февраля в 18:30
Ответ дляРожева юбка
Дякую , зрозуміла