Наполеон Бонапарт• 08 февраля в 18:59

Чи варто розповідати мужчині про свої психологічні проблеми?

Я не факт що в стосунках з ним вони повторяться. Працювала з психологом. Висновки зробила
автор Наполеон Бонапарт • 08 февраля в 19:27
Ответ дляЗаведУющая
Вихований чоловік, тому і не додав вас одразу ЧС. Але це не говорить про те, що йому цікаво слухати про ваші проблеми
Цікаво, бо почав в них розбиратись, і ми про це говоримо
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 19:28
Ответ дляЗаведУющая
У автора нема ніякої родини, є тільки зустрічі. В так, тільки нездорові ментально люди, хочуть створити родину із проблемним партнером.
Навіть з хворими і людьми з інвалідністю будують стосунки.
Чаклунка-ведунка• 08 февраля в 19:28
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ну не знаю, я йому скинула частину бесіди з психологом, він каже що це не проблема взагалі
Поки ви його бажання - чхати йому на все. Потім (з часом) все побачите самі. Якщо йому урветься терпець, то і дії його будуть відповідні
ЗаведУющая• 08 февраля в 19:28
Ответ дляфан L.O.S.T.
Звичайно, але тільки з тими, хто може самостійно вирішувати свої проблеми, а не намагається перекласти їх на іншого
автор Наполеон Бонапарт • 08 февраля в 19:29
Ответ дляфан L.O.S.T.
Якщо він не любить слухати, то де гарантії що він почне їх вирішувати? на який такий чоловік потрібен?
Ну в нас поки конфетно- букетний період))), але я знаю що можу розтягнути його надовго і вже тоді вирішувати
ЗаведУющая• 08 февраля в 19:29
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Рольова гра лікар та психічнохвора?
Ответ дляфан L.O.S.T.
Родина це спільні проблеми і спільні рішення, це команда. Якщо ви про щось його просите, а він вас навіть не чує,це не стосунки. Це секс без зобов´язань.
Ми ще не стільки зустрічаємось
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 19:30
Ответ дляЗаведУющая
А з якими ще не можна створювати стосунки? З проблемними зрозуміло, а вага, колір волосся, зарплатня? Нездорові люди вважають, що існують люди без проблем взагалі.
ЗаведУющая• 08 февраля в 19:30
Ответ дляфан L.O.S.T.
Нездорові люди вважають, що хтось прийде і вирішить все за них
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 19:31
Ответ дляЗаведУющая
Що значить перекласти? Люди допомагають один одному, за бажанням, керуючись почуттями. Мені вас дуже шкода насправді якщо ви цього не розумієте.
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 19:32
Ответ дляЗаведУющая
Що означає те ВСЕ? Який перелік ВСЬОГО? Що можна робити людям один для одного а що ні? За вашими особистими нормами нормальності? Які ви намагаєтесь притягнути за вуха.
автор Наполеон Бонапарт • 08 февраля в 19:33
Ответ дляЗаведУющая
В плані? В мене немає ніяких проблем, що потрібно вирішувати? На який фільм сходити?
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 19:34
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ми ще не стільки зустрічаємось
Але якщо його, автор, зараз відлякують якісь ваші проблеми, то в подальшому ви на нього не зможете розраховувати. В теплій ванні його постійно тримати не вийде.
автор Наполеон Бонапарт • 08 февраля в 19:35
Ответ дляфан L.O.S.T.
Отож, і якщо все розказати, то хай мужчина вирішує чи впорається він з такою чи ні
ЗаведУющая• 08 февраля в 19:35
Ответ дляфан L.O.S.T.
Те і значить, що ви написали у вашому ж пості. Ви чекаєте що ваші проблеми вирішить інший, тому сидите і чекаєте,а не вирішуєте їх самостійно. І так, ніяк з почуттів до людини, яка не вміє про себе піклуватися сама, не може бути. Така людина просто дратує оточуючих і все
автор Наполеон Бонапарт • 08 февраля в 19:36
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не відлякують, навпаки
ЗаведУющая• 08 февраля в 19:37
Ответ дляНаполеон Бонапарт
На який фільм сходити- це не проблема, це вибір.
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 19:37
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Сто відсотків, я особисто за чесність. А там вже кожен для себе сам обирає
ЗаведУющая• 08 февраля в 19:38
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Звичайно, а потім звинуватити його, що не впорався
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 19:43
Ответ дляЗаведУющая
Це ви виклали своє ставлення до життя і чоловіків. Їх у вашому житті взагалі немає або вони до вас приходять виключно на секс і каву. Але це ваш вибір, маєте право. Всі інші адекватно притомні чоловіки, намагаються вагому частину жіночих, сімейних, проблем вирішити самостійно. Тому що кохають і поважають. Якщо у вас такого чоловіка немає, ви все вирішуєте самостійно. Це ваш вибір, ваше право. Тільки заради Бога не треба нав´язувати що це норма.
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 19:45
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Не відлякують, навпаки
Це чудово. Все буде добре.
ЗаведУющая• 08 февраля в 19:46
Ответ дляфан L.O.S.T.
Звичайно, норма як у вас- одразу вимагати гарантії , що чоловік почне вирішувати проблеми і стрімголов намагатися присісти на його шию
автор Наполеон Бонапарт • 08 февраля в 19:48
Ответ дляЗаведУющая
Я ніколи нікого не звинувачую
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 19:48
Ответ дляЗаведУющая
Де саме написано про вимагання гарантій? Де саме автор пише про сісти на шию? Вам особисто цього дуже хотілось, ви про це мрієте. Ми про це не писали. ви цього прагнете але нажаль таких в полі зору немає. Це очевидно, вся ваша реакція про це кричить просто.
автор Наполеон Бонапарт • 08 февраля в 19:49
Ответ дляфан L.O.S.T.
По вашому мені треба нагрузити його справами і хай як хоче так і крутиться?
ЗаведУющая• 08 февраля в 19:50
Ответ дляфан L.O.S.T.
П.23, це саме ви написали. І так, це саме ваша реакція і ваше нестримне бажання
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 19:52
Ответ дляЗаведУющая
Нестримне бажання чого? Того що в мене є? Ви не розумієте контекст написаного? Пояснити в якому сенсі вжито слово гарантії?
ЗаведУющая• 08 февраля в 19:54
Ответ дляфан L.O.S.T.
У вас є нестримне бажання перекласти свої проблеми на іншого і так, у кожному вашому пості цей крик
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 19:55
Ответ дляЗаведУющая
З вашого дозволу, я вам хочу дати пораду. Я такою як ви, була років зо 20 тому. Не намагайтесь виконувати чоловічу роль. Не потягнете. Знайдіть адекватного чоловіка з яким можна говорити про все. Бути собою, з усіма проблемами.
ЗаведУющая• 08 февраля в 19:58
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ви ніколи не були такою как я, не лестить собі. Він завжди мріяли про чарівну пігулку, що зробить все і за вас. І продовжуєте мріяти вже багато років і так і не знайшли партнера, якому не треба скиглити і викликати жалість, ну щоб відповідав за те, що приручив