Я пані прохана...• 08 февраля 2025

Если муж служит, то должен ли давать деньгии?

Добрый вечер. Девочки, накипело. У кого мужья служат, дают ли деньги на семью? У меня муж дает 2500 грн в месяц, на ребенка на питание. И все. Все остальное на мне, я работаю + ребенок на мне, у нас никого больше нет, никто не помогает. Сегодня он позвонил, стал давать цу, что надо то и другое сделать по дому, а я устала морально и физически от постоянных проблем.... Накипело.
Закусенец• 08 февраля 2025
Ответ дляspart-5037
Так и есть. Военные в большинстве своём инфантилы. И совсем не важно - война или мирное время.
Они тупо на службе, а дом, дети, уроки, школы...это все жена... не говорю, что все. Но сколько знаю военных(пишу о мирном времени), все как под копирку
У вас в Генштабі друзі? Вони дружин ще до війни повної відправили за кордон і ніколи питати за навчання.
Зупка_цем• 08 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Так, машини на передовій ламаються постійно.
До речі, авторка чоловіка пішки відправила воювати, а машину при собі тримає , ’бо дитину на гуртки треба возити’.
В якому розумінні - пішки? Не скрізь машина треба, а якщо треба - дають. Ламається - ремонтують часто самі, бо треба швидко.
Мій не брав, в гаражі три роки стоїть
Закусенец• 08 февраля 2025
Ответ дляЗупка_цем
Мій не брав, в гаражі три роки стоїть
Вау... дають... Круто. Це де, може мій переведеться, а то дурник купив і там лишилась під Покровськом. Бо поганий командир не дав. І сусіду не дав, і другому. Взагалі не знаю кому б дали. У вашого шикарна частина
Борисфенка• 08 февраля 2025
Ответ дляЗупка_цем
Мій не брав, в гаражі три роки стоїть
Дадуть, а потім доженуть і ще раз дадуть :( Сумний жарт.
За свої кошти машини собі солдати купують. І коли на посту треба стояти, то сидіти в машині в негоду чи стояти на вітру в чистому полі - дві великі різниці. І коли ночують в бліндажах, то за змоги також в машинах сплять, таки тепліше.
ТайТаке• 08 февраля 2025
Ответ дляТаПрямТам
Если муж на нуле, он должен только выжить, и для этого пусть тратит на свои нужды все,что заработал и я заработаю для него ещё. Если сидит в тылу, то конечно обязан участвовать в содержании своих детей наравне с мамой.
Если он на нуле то никакие указки он давать не будет.
ЛеньГуглить_правда• 08 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
І правильно робить, чоловік і так вже там
Чи вона має ще віддати машину ??
У разі чого, і виїхати зможе швидко
І не буде тягати дитину з сумками
Зупка_цем• 08 февраля 2025
Ответ дляЗакусенец
У них на підрозділ одна машина. Пересуваються на ній не щодня. Ремонтують, заправляють за потреби.
Чоловікова машина вдома, про те, щоб брати її туди, ніколи не йшла мова
spart-5037• 08 февраля 2025
Ответ дляЗакусенец
Нет. Пенсионеры уже все военные )
ЛеньГуглить_правда• 08 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Так я і не заперечую, я маю змогу жити і ростити дитину без чоловікових грошей.
Звісно, якби авторка була зовсім без грошей, то щось би на харчі могла просити, але чоловік і так їй шле. А що на всі вибаганки не вистачає, то тут вже варто зрозуміти, що на війні в окопі багато чого треба купувати.
Так не всі там де ви сидите, і не всім платять соціалку.
Закусенец• 08 февраля 2025
Ответ дляЗупка_цем
Ну то вашому пощастило в цьому. Вірю, бо і їжа буває десь нормальна, і умови. А не видали коробки для бліндажа, а в них клопи.
Борисфенка• 08 февраля 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Чи вона має ще віддати машину ??
У разі чого, і виїхати зможе швидко
І не буде тягати дитину з сумками
Та могла б і віддати, але хіба вона на таке здатна? А от чоловік може без чогось важливого обійтися, берці не купить, але авторці на ремонт її машини пришле, так? Він же стожильний, постоїть на морозі на варті, на снігу поночує, 30 днів на місяць на нуль сходить, щоб грошей більше було?
Зупка_цем• 08 февраля 2025
Ответ дляЗакусенец
Пощастило -це звичайно голосно сказано… три роки без ротацій і 20 днів відпустки за весь час.
Борисфенка• 08 февраля 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Якби у авторки не було на хліб, я б її не чіпала. Чоловік їй трохи грошей шле, сама працює, чого скиглить?
ЛеньГуглить_правда• 08 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Так, він чоловік в має забезпечувати родину. В нашій сімʼї так
Борисфенка• 08 февраля 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
І що, ваш чоловік воює, а ви вдома манікюр робите і дитя в школу водите?
Закусенец• 08 февраля 2025
Ответ дляЗупка_цем
Ну в цьому питанні, а не в усьому. Те що там не цукор, то правда. Хай будуть сильні і здорові наші хлопці
Зупка_цем• 08 февраля 2025
Ответ дляЗакусенец
Дякую
Борисфенка• 08 февраля 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Сейчас уже не служит, когда служил, карта была у меня в телефоне
Около 60-80 в месяц тратила
А зараз скільки витрачаєте?
ЛеньГуглить_правда• 08 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
А зараз скільки витрачаєте?
Приблизно так само
Борисфенка• 08 февраля 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Приблизно так само
А де берете, в тумбочці? Чоловік цілий, працює?
ЛеньГуглить_правда• 08 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Манікюр роблю, дитину навчаю
Так. Це щось страшне?
Вже не воює, займається своєю справою, як і раніше
ЛеньГуглить_правда• 08 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Цілий. Працює сам на себе. Так
Борисфенка• 08 февраля 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Цілий. Працює сам на себе. Так
Повезло.
ТайТаке• 08 февраля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Мій чоловік виплачує кредит за квартиру, який взяли ще до війни. Також на ньому повністю оплата комунальних. І коли потрібні якісь значні суми на доньку, на її брекети, витрати на випуск і тому подібне. Але я так само докладаю і свої гроші на дитячі потреби. І на харчування, повсякденне життя в нього гроші не прошу. Йому там і так несолодко, задовбувати його своїми фінансовими вимогами не буду.
І ще допишу: так, вони з хлопцями орендують житло, скидаються докупляють різні речі, наприклад, мультиварку-скороварку ) і тому подібне. Тому витрати і там є.
Це називається ситий голодному не товариш. А якби кидав на все про всем, як автору, 2500 і гребись як хочеш?
Астоновитесь!• 08 февраля 2025
Боже Вы словно о чужом человеке пишите. У него алименты, плюс они там с парнями скидываться, а сколько стоят расходники те же носки Вы знаете???? Вы словно с мужем чужие люди. Я уже молчу , о том что Вы вряд-ли мужу что то передаёте и покупаете Наверное спите и видите как выплаты по утрате получите.
Астоновитесь!• 08 февраля 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Я не проверяла. Но бывшая жена и без него имеет совершенно другой уровень жизни.
Что же Вам мешает ???
Я тут Живу• 08 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
И правда, если учесть, что он ей только на хлеб и даёт.
ЛеньГуглить_правда• 08 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Повезло.
Ну як повезло, лікувався, доглядала
Їздила регулярно в лікарню в прифронтову.Шукала лікаря, привезла його в іншу область. Вилікувала
Все це з Німеччини на виплатах я б зробити не змогла
Тому у всіх свої проблеми
Не знецінюйте інших
Борисфенка• 08 февраля 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Якщо він не на нулі, то отримує 20 тисяч. Шле 2500 авторці, шле 2500 іншій дитині. Остається йому 15 тисяч на іжу-носки-мило-берці.
Авторка отримує зарплатню десь таку ж, і ще хоче з тих нещасних 15 тисяч чоловіка урвати на ремонт своєї машини.
’Або нефіг’.
Борисфенка• 08 февраля 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну як повезло, лікувався, доглядала
Тому у всіх свої проблеми
Не знецінюйте інших
А де я вас знецінюю? Ви молодець. Ті кошти, що ви брали в чоловіка, на його ж лікування і витратили.
Але ж ви не ставили питання ’Тобі в окопі нічого не треба?’