Наездница• 08 февраля в 21:01
Ніби як не виходить глибоко вдихнути
Коли здається, шо не можеш нормально вдихнути. Ніби як не повний вдох. І коли зівнеш, аж легше стає. І так вже 4-5 днів. Що це
Наездница
• 08 февраля в 21:02
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
зажато в грудном отделе
І що робити? А чому так?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 февраля в 21:06
Ответ дляНаездница
І що робити? А чому так?
когда у меня было что-то такое на улице и было трудно дышать, я села на лавку и сделала пранояму
Одна_на_всей_планете• 08 февраля в 21:13
У меня было такое в тот день когда война началась, прошло само
Красавица писяная• 08 февраля в 21:30
В мене таке буває на нервовому ґрунті, спазм діафрагми не дає вдихнути. Допомагають дихальні вправи, швидкий глибокий вдих, затримка дихання на пару секунди і повільний видих. Дихання розслабляє нервову систему.
Само_достаточная• 08 февраля в 21:39
У меня тоже такое бывает. Ничего смертельного.
Или нервы, или панические атаки