Небалувана Галя• 08 февраля в 22:26
Стоматологи, хірурги-стоматологи Київ - спасіть зуби.. дайте контакт перевірних
5 зубів карієс
2 зуба лікування каналів
2 зуба імпланти
4 зуба коронки
Вдячна кожному хто відгукнеться
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
2 зуба лікування каналів
2 зуба імпланти
4 зуба коронки
Вдячна кожному хто відгукнеться
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Хитрушка-чекушка• 08 февраля в 22:33
Интересно написано. Стоматоли дайте контакты! Так любой стоматолог себя и даст
Всех анонимов аноним• 08 февраля в 22:34
Тут була тема про імпланти не так давно, пошукайте і перечитайте коментарі. Там рекомендували імплантолога десь на Позняках, чи Харківський. Працює сам на себе і імплант коштував 10000, писала його пацієнтка.
Санька-4b93• 08 февраля в 22:35
Ответ дляВсех анонимов аноним
Всех анонимов аноним• 08 февраля в 22:36
Ответ дляСанька-4b93
Ну може там також є. Але та тема, де я це читала була десь з місяць тому.
Не зрозуміла, чому Ви мене тегнули, бо мені не потрібно і я не автор посту.
КокошинЭль• 08 февраля в 23:02
Приходите,полечу ваш кариес и каналы,дам потом варианты коллег на имплантацию и протезирование.Локация Подол,рядом возла метро
Коплю на груди• 08 февраля в 23:29
+380 95 805 80 58 Доктор Виталий Позняки-Осокорки. Под микроскопом
Небалувана Галя
• 08 февраля в 23:44
Ответ дляКоплю на груди
Дякую дуже