Атятя_тётя• 17 ноября в 20:48
Будь ласка порекомендуйте офтальмолога в Києві, хто вилікував демодекоз
Лікувала в окуліста, в дерматолога. Результату нуль, стає тільки гірше. Порекомендуйте лікаря в Києві, будь ласка. Руки опускаються, сил немає. Печуть очі так, що відкрити не можу.
Атятя_тётя
• 17 ноября в 20:53
Ответ дляtatyko
Бутрин Оксана. Клиника выходного дня.
У неї лікувала рік. Вона сама здалась, сказала не знаю що робити. Вам вилікувала чи просто чули про неї?
Барабан для дорослих• 17 ноября в 20:59
Вы уверены, что это именно демодекоз? Мне ставили демодекоз кожи лица и я его вылечила лазером. При чем, косметолог дерматолог сказала, что чушь все эти демодекозы - это нервы, сосуды, и ТД
Атятя_тётя
• 17 ноября в 20:59
Ответ дляБарабан для дорослих
Аналіз показує. Саме повік. Очі печуть сильно, як піску насипали. Що я тільки не капала
Барабан для дорослих• 17 ноября в 21:02
Ответ дляАтятя_тётя
Эти клещи есть у всех. И это не означает, что причина именно в них. Мне тоже по анализу рассказывали. А вышло совсем другое.
Думаете, лазер точечно убил клещей?
Я вам очень сочувствую и думаю, что можно поискать другие причины, других докторов
Думаете, лазер точечно убил клещей?
Атятя_тётя
• 17 ноября в 21:04
Ответ дляБарабан для дорослих
Думаете, лазер точечно убил клещей?
Я вже просто їх змінила, скільки грошей витратила. Так, вони у всіх, просто треба якось заспокоїти їх.
Барабан для дорослих• 17 ноября в 21:09
Ответ дляАтятя_тётя
У меня клиент одна была, она вылечила тот же диагноз серно-салициловой мазью и мазью пайяйор. Но я сложно себе представляю,как эти мази можно мазать на веки... Они же пекут (((
Но я с ужасной кожей ходила 3 года по врачам, готова была уже мазать что угодно
Не зацілована• 17 ноября в 21:09
Ответ дляАтятя_тётя
А таблетки вам ніякі не виписували? Я лікувала демодекоз на обличчі, витратила на це аж 2 роки( У доньки була короста,яка за прогнозами усіх лікарів мала б зникнути після обробки, але лікували півроку ту заразу
Атятя_тётя
• 17 ноября в 21:10
Ответ дляБарабан для дорослих
У меня обличчя чисте, лише очі. Візуально все в нормі,але пече неймовірно..навіть руками боляче торкатися, пропонували мазь для коней, але я боюсь цього.
Атятя_тётя
• 17 ноября в 21:11
Ответ дляНе зацілована
Ні, не пропонували, лише місцево. Метронідазол сильний препарат, у мене жовчного немає, не дуже б хотілося пити
Барабан для дорослих• 17 ноября в 21:12
Ответ дляАтятя_тётя
Ну так да, у нее тоже на веках и шелушилась кожа там страшно
Атятя_тётя
• 17 ноября в 21:18
Ответ дляБарабан для дорослих
І мазь ця вилікувала?
Атятя_тётя
• 17 ноября в 22:29
Ответ дляКуда ж без меня
Какая гигиена глаз?Иск.слезы капали?
Я офтальмолог
Капала. І наволочки прала, прасувала і так 45 днів. Демолан використовувала, дегтярне мило, різні каплі. На зараз мажу демоскіном і все. Виписала дерматолог зі Саксаганського, спочатку допомагало, зараз знову все повернулось. Не фарбуюсь. На минулому аналізі було 3 шт, але статевозрілі. Підкажіть, будь ласка, що робити?
2 роки тому видалила жовчний.
Катастрофа• 17 ноября в 23:16
Ответ дляАтятя_тётя
Это дерматологи лечат , в квд идите
Ответ дляАтятя_тётя
Мені дійсно вилікувала. Очі були дуже опухші і чесались. Я пройшла не одного лікаря і різні схеми лікування , купа ліків просто не діють. Вже років 8 пройшло. Іноді бувають загострення навесні, але знімаються краплями і таблетками. Мазь з ветаптеки теж була в лікуванні і уколи протиалергійні. Я взагалі за доказову медицину, але зараз такий стресовий час, що я вже вірю і в психологічні причини хвороб. Психосоматика. Подумайте ,що Ви не хочете і не можете вже бачити? Демодекс дійсно є у всіх, а тут просто організм так гостро реагує. Що змінилося в житті. Стрес, гормони, зміна харчування. Подумайте спершу самі і тоді далі вже, ендокринолог, гастроентеролог...
Атятя_тётя
• 17 ноября в 23:52
Ответ дляtatyko
А що гастроентеролог? Ось у мене жовчного немає, але ж я не поверну його.
А що саме вам допомогло? Що з призначеного лікарем?
Ответ дляАтятя_тётя
Мені допомогло насамперед уколи під око протиалергійні. Мазь з ветаптеки амітразин , таблетки цетрин і краплі дексаметазон. Там іще була ціла схема до того з милом дегтярним , коньяком, мазями блефаро... То нічого не дало. Тільки протиалергійні і з ветаптеки.
Атятя_тётя
• 18 ноября в 00:14
Ответ дляtatyko
А з ветаптеки ви мазали під віями? Скільки днів?
Куда ж без меня• 18 ноября в 10:04
Ответ дляtatyko
Платна консультація. Довго писати