Меряю от 0• Изменено 09 февраля в 07:03
Подруга плаче цілий тиждень - U4U
Розмовляємо з нею весь тиждень. Цілий тиждень плаче - не розуміє як їм з чоловіком лишитись. У нас в новинах вже активно анонсують закінчення бойових дій на це літо. Я в це вірю - бо поки що Трамп робить 100% з того, що обіцяв. В нас тут відловлюють по 1500 нелегалів за добу. Якщо це станеться - українців попросять додому. Вже відкликали програми для Куби, Гаїті, Венесуели. Якщо буде підписано якісь домовленості - відкличуть і U4U. Як її заспокоїти? Можливо у вас є знайомі, які знайшли спосіб лишитись у Штатах довгостроково? Порадьте, будь ласка. Дякую.
Меряю от 0
• 09 февраля в 07:03
Ответ дляПростоваля
Можна заміж вийти
Вони тут разом з чоловіком.
Мядуза аля моргонер• 09 февраля в 07:04
Ніяк, це не проблема глобального масштабу. Люди під обстрілами щоденно, не голосять, вирішують проблеми. Ваша подруга також вирішить.
Простоваля• 09 февраля в 07:04
Ответ дляМеряю от 0
Вони тут разом з чоловіком.
Так і він хай одружиться (фіктивно, звісно)
Меряю от 0
• 09 февраля в 07:05
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну я ж не про це питаю. Вона не не хоче закінчення війни. Вона хоче легалізуватись.
Мядуза аля моргонер• 09 февраля в 07:05
Ответ дляМеряю от 0
Це не ваш головний біль.
Меряю от 0
• 09 февраля в 07:05
Ответ дляБелочкой зови
TPS?
Ніби подались, але він теж діє недовго. Все одно попросять, якщо нічого не придумає.
Простоваля• 09 февраля в 07:06
Ответ дляМеряю от 0
Так а як до війни люди в Америку ту їхали? Отак хай і вони
Белочкой зови• 09 февраля в 07:06
Ответ дляМеряю от 0
Он до апреля 2025 и уже можно продлить до конца 2026. Или что им не так? В Европе абсолютно точно также люди сидят на временной защите, которую абсолютно точно также все время продлевают. А тут сопли про Трампа капец
Меряю от 0
• 09 февраля в 07:06
Ответ дляМядуза аля моргонер
Це не ваш головний біль.
Я за неї хвилююсь. Але в мене теж немає варіантів в голові. Знайомі яким роботодавець обіцяв грінкарту чекають вже два роки.
Меряю от 0
• 09 февраля в 07:07
Ответ дляПростоваля
Ну тут депортують всіх направо і наліво. Якщо у українців заберуть статус - депортують і їх. От як вони їхали? Ви щось чули?
На границе• 09 февраля в 07:07
Люди хоронят мужей и детей, каждый день погибают от обстрелов. А вашей курве хочется продолжения банкета.
Простоваля• 09 февраля в 07:07
Ответ дляМеряю от 0
Та поїдуть в Польшу на трускавку
Блондинка в Законе• 09 февраля в 07:09
Ответ дляМеряю от 0
Ну вот когда заберут статус тогда пусть и плачет
Белочкой зови• 09 февраля в 07:09
Ответ дляМеряю от 0
Обязательно приедут в город Крижопинск штата Техащина и выловят ваших друзей, только позвоните в фбр а то забудут
Мир Мир Мир!• 09 февраля в 07:10
Ответ дляМеряю от 0
Ну, я теж хочу заміж за доларового мільярдера. А він не хоче.
Простоваля• 09 февраля в 07:10
Ответ дляМир Мир Мир!
А я хочу щоб моя крипта виросла до 500 уе.
А вона не хоче:(
Блондинка в Законе• 09 февраля в 07:11
Ответ дляНа границе
А вы поверили в подругу? Кто хочет остаться идут за консультацией к иммиграционному адвокату а не на советчицу
Меряю от 0
• 09 февраля в 07:11
Ответ дляНа границе
Ну що ви таке кажете? Вона не каже, що не хоче закінчення війни.
Вона була в Україні, коли війна почалась. Чоловік в Європі працював, поїхали разом потім. Вона мріє про кінець війни, але вони вже облаштувалися, звикли. Її теж можна зрозуміти.
Простоваля• 09 февраля в 07:11
Ответ дляМеряю от 0
Ні, не можна. Ви порівнюєте те, що не порівнюється.
Белочкой зови• 09 февраля в 07:12
Ответ дляХропочка з гривкою
Трамп робить 100% того що обіцяв 😂😂😂😂. Жжотє?
А по ночам охотится на мигрантов. У него и список на столе, без него никуда, ловит пофамильно
Меряю от 0
• 09 февраля в 07:12
Ответ дляБлондинка в Законе
Вона вже ходила. Їй рекомендують якісь дивні речі. Типу прихисток через належність до російського патріархату (до якого вона не належить). Вона не буде цього робити.
Простоваля• 09 февраля в 07:12
Ответ дляБелочкой зови
І Іванка йому допомагає з дітьми. 100%
Мир Мир Мир!• 09 февраля в 07:13
Ответ дляПростоваля
А вона не хоче:(
Ну, ти ба, які гади!
Шо мій мільярдер, шо ваша крипта!
Белочкой зови• 09 февраля в 07:13
Ответ дляПростоваля
І Іванка йому допомагає з дітьми. 100%
Ага стоит на границе в Техасе и документы проверяет
Простоваля• 09 февраля в 07:13
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну, ти ба, які гади!
Шо мій мільярдер, шо ваша крипта!
Та скнари одним словом
Меряю от 0
• 09 февраля в 07:14
Я дуже прошу не писати ці всі образливі коментарі. Якщо у когось є знайомі ситуації, що вийшло отримати якийсь статус - поділиться, будь ласка. Якщо ні - проходьте повз, будь ласка.