Меряю от 0• Изменено 09 февраля в 07:03
Подруга плаче цілий тиждень - U4U
Розмовляємо з нею весь тиждень. Цілий тиждень плаче - не розуміє як їм з чоловіком лишитись. У нас в новинах вже активно анонсують закінчення бойових дій на це літо. Я в це вірю - бо поки що Трамп робить 100% з того, що обіцяв. В нас тут відловлюють по 1500 нелегалів за добу. Якщо це станеться - українців попросять додому. Вже відкликали програми для Куби, Гаїті, Венесуели. Якщо буде підписано якісь домовленості - відкличуть і U4U. Як її заспокоїти? Можливо у вас є знайомі, які знайшли спосіб лишитись у Штатах довгостроково? Порадьте, будь ласка. Дякую.
Меряю от 0
• 09 февраля в 08:10
Ответ дляАль де Барановна
Не одна, що хоче війни й кацапів? То ви, а не подружка.
Де я писала, що хтось хоче війни і кацапів? Зовсім люди подуріли вже…
Love_Love_Love_• 09 февраля в 08:12
Ответ дляМеряю от 0
Щоб потім не шукати відьом і не кричати «тріііль, хапайте, не може такого бути, що хочуть лишитись» через вузкість власного мислення. Натякаю, що моя подруга не одна така. І це абсолютно нормально. Можете самі піти подивитись почитати.
Для чого?
Немає ніяких людей які хочуть щоб продовжувалась війна щоб десь легалізуватись/ залишитись, нашо ви брешете?
В США не існує жодного шляху легалізації який завʼязаний на тому що в Україні йде війна, вони діють абсолютно не залежно від ситуації в нас.
Хропочка з гривкою• 09 февраля в 08:12
Ответ дляГлас_Народа
А Порошенко что обещал с 2014 года?
Що, невже обіцяв подивитись в очі хуйла?
Почемучка• 09 февраля в 08:12
Моя хрещена з сином у Нью-Йорку. Вона вже 20 років там, виїхала по грінкарті, син приїхав після початку війни, до того був у Польщі.
Настрій такий же, як у Ваших знайомих, теж ходили до адвокатів. Але поки що безрезультатно. Син нервує і каже, що буде кидати все і їхати в Європу шукати роботу. А вона нервує, бо уже у віці і правювати більше не можу, а її мінімальної американської пенсії не вистачає навіть на оплату студії, яку вона знімає.
Глас_Народа• 09 февраля в 08:13
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну если дома сидел на откатах то конечно тяжелее. А если дома был автомехаником и в сша автомехаником то не тяжелее. Но заработок приятнее
При чем тут откаты.Не смешите людей.Автомеханик там-ок,аренду посмотрите и счета какие приходят, автомеханик может заболеть и что потом.Девушка,которая дома имела свой кабинет и клиентов,путешевствовала по миру,красотка,там моет посуду и снимает жилье.Стала похожа на высохшую тараньку и это не прикол.Нужно ехать очень молодым.Учиться и работать.Через 40 лет уже будет свой дом,после выплаты ипотеки ,карьерных ростов и станет полегче.
Лама_мама• 09 февраля в 08:13
Ответ дляМеряю от 0
От чого ви знущаєтесь? Людина добре облаштувалась, має гарну роботу, звикла вже до усього. Чому вона має хотіти поїхати звідси? Чим особисто вам допоможе те, що вона повернеться???
Де я писала, що вона не хоче закінчення війни? Я просила допомоги з реальними історіями.
А ви чого знущаєтесь? Ви пишете на форумі українців, які намагаються вижити в страшній війні, щоб що? Пораду отримати? Щоб подругу пожаліти? Ви з головою дружите ? Це навіть для мене перебор.
Є правила, є закони. Буде депортація , то буде, поїде до дому і нічого з нею не зробиться. Більше поплаче, менше попісяє , так бабуся моя говорила.
Меряю от 0
• 09 февраля в 08:13
Ответ дляПочемучка
Вона виграла грінкарту?
Ло Шарик• 09 февраля в 08:14
Ответ дляМеряю от 0
Він відмовив, вона говорила з начальником щодо грінкарти. Вже два рази. Про робочий контракт запитаю, але в неї чоловік ще є. Робочий контракт - це L1 віза? Я тут не розумію нюансів трохи, підкажіть, будь ласка.
Пусть срочно ищет другого работодателя который согласится сделать рабочую визу.
Выше писали: замуж или работа. Других вариантов нет
Love_Love_Love_• 09 февраля в 08:14
Ответ дляМеряю от 0
З нааааааачаааааальником
ахахаха, ахаха
. Де ви ті терміни берете? Тут про таке ніхто не говорить з начальником
ахахаха, ахаха
Меряю от 0
• 09 февраля в 08:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Для чого?
НІХТО НЕ КАЗАВ, ЩО ХОЧЕ ПРОДОВЖЕННЯ ВІЙНИ!!!!
Питання про ЛЕГАЛІЗАЦІЮ у США!!!
Меряю от 0
• 09 февраля в 08:16
Ответ дляЛама_мама
Тут більше половини не в Україні, багато хто в США.
Love_Love_Love_• 09 февраля в 08:16
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...
Меряю от 0
• 09 февраля в 08:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
У вас сексу не вистачає, чи що? Чому ви така агресивна???
Глас_Народа• 09 февраля в 08:17
Ответ дляЛо Шарик
Замуж отпадает-там строго с этими фиктивными аферами
Блондинка в Законе• 09 февраля в 08:17
Ответ дляМеряю от 0
Слухайте, досить істерик. По-вашому всі 150000 українців, які тут вже звикли за майже три роки мріють повернутись додому? Ви давно читали чатики/групи U4U?
Так если вы читаете чатик по интересам, где тысячи людей в подобной ситуации, где задают вопросы и делятся информацией по адвокатам и пр., то зачем ваш вопрос к людям в Украине. Для подруги да, верим
Love_Love_Love_• 09 февраля в 08:18
Ответ дляМеряю от 0
Питання про ЛЕГАЛІЗАЦІЮ у США!!!
Ну і що ви хочете?
Шоб тут обговорювали таємний кейс вашої аля подруги?
Чи яка ціль теми?
Меряю от 0
• 09 февраля в 08:18
Ответ дляГлас_Народа
Ну і вони одружені і їх двоє - вона і чоловік.
Ло Шарик• 09 февраля в 08:19
Ответ дляМеряю от 0
Питання про ЛЕГАЛІЗАЦІЮ у США!!!
Автор не мечите бисер перед ними. Они на своей волне ненавидят всех кто выехал. Сколько бы вы ни писали им что не хотите войны в голове у них будет то что у них есть сейчас
Меряю от 0
• 09 февраля в 08:20
Ответ дляБлондинка в Законе
Тому що тут більше половини не в Україні. Можливо у когось є знайомі, родичи. Чатики читає вона, я запитала на форумі, на якому інколи сиджу в бачила багато тем про життя за кордоном.
Ло Шарик• 09 февраля в 08:20
Ответ дляГлас_Народа
Можно не фиктивно. Мужчин одиноких там много.
Меряю от 0
• 09 февраля в 08:20
Ответ дляЛо Шарик
Дякую, я це вже бачу.
Почемучка• 09 февраля в 08:20
Ответ дляМеряю от 0
Вона виграла грінкарту?
Так, але дуже давно, 20 років тому і постійно була там. Працювала, різні підробітки, але пенсію офіційну призначили мінімальну. Зараз вона отримує приблизно 700 долларів. А житло, яке вона винаймає - 1000 доларів. Син там влаштувався на роботу і платив за житло. А тепер, якщо його виженуть, вона не знає, як буде там виживати. В Україну теж може повернутися, але українська пенсія в неї - 3200 грн., а комуналка в гуртожитку, де вона жила - 2700. Короче, настій в них не радісний.
КарамбОлька• 09 февраля в 08:20
Ответ дляМядуза аля моргонер
Це не ваш головний біль.
Так авторка і є ця ’подруга’
Бабка-ежика• 09 февраля в 08:21
Ответ дляМеряю от 0
Питання про ЛЕГАЛІЗАЦІЮ у США!!!
А ви там як? Хай візьме вас за приклад.
Блондинка в Законе• 09 февраля в 08:21
Ответ дляПочемучка
А воссоединение с сыном она не додумалась конечно же сделать. Или она за 20 лет гражданства не получила? По секрету: для пенсионеров есть социальное субсидированное жилье. Это раз. А два - свою американскую пенсию она может получать и в Европе)
Оля_с_киркою• 09 февраля в 08:21
Ответ дляЛо Шарик
Да,я тоже предлагаю автору не позориться.
KaterionOK• 09 февраля в 08:22
Ответ дляМеряю от 0
Я дуже прошу не писати ці всі образливі коментарі. Якщо у когось є знайомі ситуації, що вийшло отримати якийсь статус - поділиться, будь ласка. Якщо ні - проходьте повз, будь ласка.
Яке питання, такі і коментарі
Оля_с_киркою• 09 февраля в 08:23
Ответ дляПочемучка
А звідки у неї українська пенсія взялася,та ще й 3200?
Лялькодзьоб• 09 февраля в 08:23
Ответ дляМеряю от 0
Ну що ви таке кажете? Вона не каже, що не хоче закінчення війни.
Вона була в Україні, коли війна почалась. Чоловік в Європі працював, поїхали разом потім. Вона мріє про кінець війни, але вони вже облаштувалися, звикли. Її теж можна зрозуміти.
’але вони вже облаштувалися, звикли.’
Вообщє нє хочю уєзжать із Амєрікі. Тут всьо так по-дамашнєму. :)))
Неначасі• 09 февраля в 08:24
Ответ дляПочемучка
В Украине будет получать американскую пенсию и жить на свои 700 долларов. В США никто особо не рассчитывает на пенсию от государства. Здесь все откладывают деньги на пенсионные счета всю свою рабочую жизнь, накапливая таким образом деньги для жизни на пенсии. Но этим надо озаботиться с самого начала работы в США. Для тех, кто не заработал пенсию, есть социальное жилье и пособия. Странно, что ваша кресная, прожив в стране 20 лет, не в курсе.