doktoral• 09 февраля в 08:30

Трамп поговорив з пуйлом. Бачили вже?

Президент США Дональд Трамп заявив, що провів телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним. Американський лідер хотів спробувати домовитися з главою Кремля про припинення війни РФ з Україною.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The New York Post.

Президент США на борту Air Force One розповів американському виданню у п´ятницю в інтерв´ю, що Путін ’хоче, щоб люди перестали гинути’ під час війни.

На запитання представників ЗМІ, скільки вони розмовляли, Трамп зазначив, що ’краще б я не казав’.

Американський президент вважає, що Путіну начебто ’небайдужі’ вбивства на фронті.

’Він хоче, щоб люди перестали вмирати. Усі ці мертві люди. Молоді, молоді, гарні люди. Вони як ваші діти, їх два мільйони - і без причини’, - цитує Трампа The New York Post.

Також він повторив твердження, що широкомасштабної війни РФ проти України ’ніколи б не сталося’, якби він був президентом у 2022 році.

За словами Трампа, на відміну від свого попередника, у нього ’завжди були хороші стосунки з Путіним’.

Також президент США заявив, що у нього є конкретний план припинення російсько-української війни.

’Я сподіваюся, що це швидко. Кожен день гинуть люди. Ця війна така погана в Україні. Я хочу покінчити з цією клятою справою’, - розповів Трамп.

Звертаючись до радника з національної безпеки Майка Волца, який приєднався до нього в його кабінеті на борту Air Force One, Трамп сказав: ’Давайте розпочнемо ці зустрічі’.

’Вони хочуть зустрітися. Кожен день гинуть люди. Гинуть молоді красиві солдати. З обох боків. По всьому полі бою’, - цитує президента США американське видання.

Очікується, що наступного тижня віце-президент США Джей Ді Ванс зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським на Мюнхенській конференції з безпеки.

Трамп заявив, що хоче укласти з Зеленським угоду на 500 мільйонів доларів щодо доступу до рідкоземельних мінералів і газу в Україні в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні.https://www.rbc.ua/rus/news/tramp-zidzvonivsya-put...
SantaMonika• 09 февраля в 08:33
Після фрази *Путіну начебто ’небайдужі’ вбивства на фронті.* можна далі на дідів і мир не надіятися
LudaSHS• 09 февраля в 08:34
Знову триндьож
Там в Нй таймс ще по Ірану, да я б то, да я б це
І війн би не було, якби Я
Один лиш Я
автор doktoral • 09 февраля в 08:37
На болотах боти не гадять Трампа.Бояться.Нейтрально все.
автор doktoral • 09 февраля в 08:38
Скоро кінець війни.Так хоче Трамп і Маск.
Irina898989• 09 февраля в 08:42
вы все реально верите что нам всем правду скажу о чём там реально говорили ’за закрытыми дверями’?!
Seehund• 09 февраля в 08:44
Ответ дляdoktoral
Ну да, у Байдена не получилось все нам дать. Теперь отдадим все мы, по желанию Трампа.
Mars88• 09 февраля в 08:44
Ясно одне,що війна в цьому році точно не закінчиться.
Леска• 09 февраля в 08:45
Спочатку віддали ракети на гарантії безпеки, тепер копалини на гарантії безпеки.
Seehund• 09 февраля в 08:47
Ответ дляЛеска
Мы ещё дурнее аборигенов, те хоть за бусики все отдали, а мы за бумагу для туалета.
Valentina shop2020• 09 февраля в 08:47
Ответ дляMars88
Удалено администрацией...
LudaSHS• 09 февраля в 08:48
Ответ дляЛеска
Ось цікаво Що виступить гарантіями. Окей вони типу хочуть частку у видобудку і зайти з інвестиціями, так Що буде гарантією? Чим пуйло втримати?
Який інструмент?
Якісь таємні шорхи невідомо чого
Може це політика язиком, вони триндять для замальовки, ну типу мʼяч пуйлу.
Happiness13-Ukraine• 09 февраля в 08:52
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
Яке ж кончене. Ти з яких будеш? З узьких?
Valentina shop2020• 09 февраля в 08:53
Ответ дляLudaSHS
Який інструмент?
Якісь таємні шорхи невідомо чого
Путин такая игрушка в руках США как мы...его хотят нашими руками финансово уничтожить,а нас по всем фронтам,оставили без оружия,забрать наши земли,это главное.
А мы все ждём обешаний....вот приедет кто то и все порешает,должен быть свой хозяин в стране,а его Нет
Valentina shop2020• 09 февраля в 08:55
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Удалено администрацией...
чаревна• 09 февраля в 08:56
Мне больше коменты везде нравятся, наши копалыны, наши ресурсы, это все народное.
Тогда, чего никто не хочет за них воевать? И главное больше всех ими распоряжаться, не те, кто на фронте, а кто дома сидит за компом
Happiness13-Ukraine• 09 февраля в 08:59
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
LudaSHS• 09 февраля в 09:00
Ответ длячаревна
Це народноє давно актив олігархів. І в тому числі руських. І не факт що наші використовували його ефективно, і таки факт, що збагатилися на них і вивели кошти з країни.
Те саме було б якби Шелл колись дозволили видобуток, то й може б пуйло б не полізло тоді туди, де транснаціональна компанія працює.
Valentina shop2020• 09 февраля в 09:00
Ого,тут так воюють,ті що сидять в германии
LudaSHS• 09 февраля в 09:01
Ответ дляValentina shop2020
Пуйло іграшка кого? Байдена чи трампа? Чи маска?
алергирина• 09 февраля в 09:06
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Ви що дісно не розумієте?
Нічого не буде, ви наївно вірите?
Ви арестовичу теж вірили? То це те саме
Aesonne• 09 февраля в 09:07
Ответ дляValentina shop2020
Так это ж главные воины :) у них свой интерес, а то придется ж с пособий домой возвращаться обратно за кассу в супермаркет за 15 тыс грн.
чаревна• 09 февраля в 09:08
Ответ дляLudaSHS
Мы с одной стороны зависим от оружия, которое нам передают. С другой нас убивают.
И не воспользоваться сейчас шансом остановить это, очень глупо.
А так, да я согласна, наши ресурсы давно нам не принадлежат. Может хоть сейчас они поработают именно на людей
lilu1990• 09 февраля в 09:09
Трампуся дурік звичайно який живе у власному світі рожевих поні. Не доганяє чому в принципі сталася війна росії з Україною.
Seehund• 09 февраля в 09:10
Ответ дляValentina shop2020
Он наверное умственно слабоумный. Даже я без особых знаний могу сказать как этого избежать, увести войска домой и все.)))
lilu1990• 09 февраля в 09:10
Ответ дляLudaSHS
Знову триндьож
І війн би не було, якби Я
Один лиш Я
Але нарцис. Най з путіним повбивають один одного.
LudaSHS• 09 февраля в 09:12
Ответ дляlilu1990
Хто ж проти
Але... ці потвори діди повбивають інших
Один прямими методами, інший непрямими, так би мовити.
dovolga• 09 февраля в 09:12
’Ця війна така погана в Україні’ - висловлювання на рівні 5-річної дитини.
Valentina shop2020• 09 февраля в 09:13
Ответ дляалергирина
Ви що дісно не розумієте?
Нічого не буде, ви наївно вірите?
Ви арестовичу теж вірили? То це те саме
Правильно ви написали...
Арестович то був кумир,потім залужний і де вони повтікали за ситим життям
чаревна• 09 февраля в 09:14
Ответ дляlilu1990
Лучше был бы Бацден?
Давал оружие по чайной ложке и кацапы были бы уже в других областях Украины
LudaSHS• 09 февраля в 09:15
Ответ длячаревна
Цікаво грудьми за ресурси олігархів кидаються поціновувачі трампа, чи інша категорія?
Шанс на заморозку?
Зупинка? Да воно всім українцям потрібно, це ж аксіома. Цікаві методи тиску на пуйла.
Цікаві ото ’ гарантії’, що воно таке.