Раз одела не бу• 09 февраля в 10:36

Перепутали дозу эутирокса

Дочке 18 лет, пила длительно эутирокс 75 , потом врач назначила 50, дочка пропила 3 месяца 50, когда упаковка закончилась муж по ошибке купил 75, заметили после 2х блистеров, есть ли какая-то опасность в таких прыжках с дозы на дозу с интервалом 2-3 месяца? На мужа уже наорала с утра за невнимательность🤦🏼‍♀️
Біток чи ефір?• 09 февраля в 10:38
Проконсультуйтеся з ендокринологом і здайте аналізи.
Швидкоруч• 09 февраля в 10:39
Здайте аналіз, і сходіть до лікаря. Немає нічого страшного. Я на цьому гормоні вже 20 років.
І чого волати на чоловіка. Дівчина не бачить, що на упаковці написано? І куди дивились ви?
Гидроусилитель руля• 09 февраля в 10:40
Дочке 18 лет - взрослый человек, а орали на мужа?... А вы куда мама смотрели? Сдайте ТТГ.
автор Раз одела не бу • 09 февраля в 10:42
Ответ дляШвидкоруч
Я що повинна за всіма все перевіряти? Ніхто нічого не читає, якби я не побачила так би і пила 75, дочка прийде з занять теж послухає
автор Раз одела не бу • 09 февраля в 10:44
Ответ дляГидроусилитель руля
Вот именно, все взрослые, но никто не смотрит что покупает в аптеке и что пьет
Гидроусилитель руля• 09 февраля в 10:45
Ответ дляРаз одела не бу
Но мужа крайним делать не надо. Дочь взрослая барышня, в состоянии купить себе таблетки.
Звездолётчица• 09 февраля в 10:46
В сенсі на чоловіка наорали? А ви куди дивилися, дитина чому не дивиться що пʼє? 18 років це не 8 років, вже має сама вчитися нести відповідальність
По суті питання - нічого страшного, якщо за півтора місяці немає змін в самопочутті. Тим більш, що в холодну пору року потреба в гормонах ЩЗ трохи вища ніж влітку
автор Раз одела не бу • 09 февраля в 10:48
Ответ дляГидроусилитель руля
Так он сам вызвался купить, выходил и купил по дороге домой, все назначения у него в телефоне также есть , не делаю я его крайним, просто в таких вопросах надо быть внимательным, а то мало ли что еще кто выпьет
Звездолётчица• 09 февраля в 10:48
Ответ дляРаз одела не бу
Висновок: менше треба заносити хвости на поворотах за донькою та чоловіком. Перекладайте їх відповідальність на них. Ви ж сама так поставили, що все за всіма перевіряєте. От вони і не напрягаються
Гидроусилитель руля• 09 февраля в 10:49
Ответ дляРаз одела не бу
Нет, виновен тот кто пьет и не смотрит.
ЯяяКакаджамбо• 09 февраля в 10:50
Сдайте ттг
Дуболом• 09 февраля в 10:55
На зиму часто потреба в цьому гормоні вища, тож таке дозування могло бути в самий раз. Треба дивитися на показник ТТГ і коригувати по ньому.
По можливих наслідках - більша збудливість організму (швидше зростає пульс, більша емоційність, більш чуткий сон, тощо). Якщо немає проблем із серцем (на нього це теж більше навантаження), за кілька місяців нічого жахливого не станеться.
Оксана -1f11• 09 февраля в 11:08
Здайте ттг, з результатами до лікаря, нічого страшного не сталося
Радуга-дуга• 09 февраля в 11:18
Какие дети сейчас несамостоятельные. Я в 17 лет сама себе тироксин отменила. 18 лет дочь не знала, что ей назначили и что пьет?
автор Раз одела не бу • 09 февраля в 11:21
Ответ дляРадуга-дуга
Знала, но открыть глаза и глянуть на блистер не надо, родители ж купили значит можно пить 🤦🏼‍♀️