КапитанльнаЯ• 12 октября в 22:03

Поставили вініри, відчуття скла між зубами

Дівчата, допоможіть хто знається, три дні назад поставила вініри на 6 передніх нижніх зубів. Лікар ззаду їх підточував, сказав так треба, коли я прийшла додому відчула як язик колеть між зубами, при чому в усіх поставлених так, відчуття ніби маленьке скло яке рухається, дуже боляче. Вчора лікар ще обточив ніяк не аргументуючи стало тільки гірше. На прийом можу потрапити лише завтра ввечері. Начиталась про найгірше, що зточив глазур на вінірі, захисне покриття. Тобто виходить лікар не компетентний? що мені робити, як з ними розмовляти? Я так розумію переробити шансів немає уже. Дуже переживаю, віддала такі гроші і тепер повний рот скла. допоможіть хоч порадою дівчатка.
Мания-Величия• 12 октября в 22:05
Фото покажіть
Та прям багіня• 12 октября в 22:12
Якщо тут не підкажуть, спробуйте хоч з чатом джіпіті порадитися. Він може про консультувати непогано
автор КапитанльнаЯ • 12 октября в 22:13
Ответ дляМания-Величия
Фото покажіть
та на фото нічого не видно, пробувала щойно сфотографувати
автор КапитанльнаЯ • 12 октября в 22:15
Ответ дляТа прям багіня
Його порада, що вони мусять переробити(
автор КапитанльнаЯ • 12 октября в 22:16
В когось таке було взагалі?
Та прям багіня• 12 октября в 22:17
Ответ дляКапитанльнаЯ
Його порада, що вони мусять переробити(
(( хоч що не так каже?
Alex_Kri• 12 октября в 22:17
нет ничего страшного в спиливании глазури
автор КапитанльнаЯ • 12 октября в 22:19
Ответ дляAlex_Kri
что теперь между зубов он может сделать? как он там заполирует? и почему сразу не сделал? Будут щели?
автор КапитанльнаЯ • 12 октября в 22:20
Ответ дляТа прям багіня
(( хоч що не так каже?
що спилено захисте покриття вініру ( глазур), бо можливо неправильний інструмент використав, або ще якісь причини
Alex_Kri• 12 октября в 22:21
Ответ дляКапитанльнаЯ
Если честно по описанию не совсем могу понять, что он делал. Может там были остатки цемента - он очень прочный, и он так его убирал
автор КапитанльнаЯ • 12 октября в 22:23
Ответ дляAlex_Kri
дело в том что в промежутках меж зубов уже сам винир, а стыки с зубом на задней стенке, тоисть там сплошной винир, а я чувтсвую острые края и шевеление частичек
автор КапитанльнаЯ • 12 октября в 22:24
есть ли смысл идти к другому врачу на проверку? До этого визиты или после?
Alex_Kri• 12 октября в 22:24
Ответ дляКапитанльнаЯ
это может быть цемент в промежутках
автор КапитанльнаЯ • 12 октября в 22:27
Ответ дляAlex_Kri
это может быть цемент в промежутках
разве цемент такой острый?
Alex_Kri• 12 октября в 22:29
Ответ дляКапитанльнаЯ
разве цемент такой острый?
между зубами очень мало места и он застывает в щелях тонкими пластинками - они могут быть острыми
Коко На Страже• 12 октября в 22:30
Подурели уже с теми зубами
Просто полечить свои зубы- моветон
Лепят виниры, брекеты каждому второму
где надо и не надо, и страдают потом
автор КапитанльнаЯ • 12 октября в 22:32
Ответ дляAlex_Kri
А если это все же стык там где неправильно обточена глазур винира? как теперь до ума довести и спереди не сточить?
автор КапитанльнаЯ • 12 октября в 22:32
Ответ дляКоко На Страже
Подурели уже с теми зубами
Просто полечить свои зубы- моветон
Лепят виниры, брекеты каждому второму
где надо и не надо, и страдают потом
да я очень жалею, но время не вернуть уже назад
Alex_Kri• 12 октября в 22:33
Ответ дляКапитанльнаЯ
есть инструменты для полировки
автор КапитанльнаЯ • 12 октября в 22:35
Ответ дляAlex_Kri
есть инструменты для полировки
какие имеено, может у него нет, если сразу не сделал нормально?
Alex_Kri• 12 октября в 22:36
Ответ дляКапитанльнаЯ
если это цемент , то инструменты для полировки ему сейчас не нужны
Бабо-лебідка• 13 октября в 00:07
В мене на передніх зубах дві коронки. Звикала до нових відчуттів декілька місяців. Також думала, що щось негаразд
НетЕщеНаверное• 13 октября в 00:49
Полікували карієс , більше місяця були дивні відчуття і не могла їсти , щось тверде . Потім пройшло , хоча , що тільки не робили (((( може і у вас так , треба звикнути
Швабристка• 14 октября в 17:29
Автор , розкажіть як вам вініри ?
Тоскующая• 09 ноября в 13:27
Ответ дляНетЕщеНаверное
Як ви зараз? Мені пролікували 10 зубів з карієсом, вже 2 місяці ниють всі зуби по черзі і тверде їсти не дуже комфортно… хвилююсь