ВільнаНазавжди• 09 февраля в 11:40
В Гармонії Здоровʼя так зробили колоноскопію що мучаюсь із гемороєм
Якщо раніше він був в стані спокою
Взагалі ніяк не проявляв себе
Просто був і все
То зараз після колоноскопії він обострився, кровить, не можу сидіти на дупі.. ниє
Це жах… я йшла щоб перевіритись а вони таку шкоду мені зробили
Мабуть спецом там розковиряли, заділи щоб йшла до них операцію робити
Взагалі ніяк не проявляв себе
Просто був і все
ВільнаНазавжди
• 09 февраля в 11:41
Після колоноскопії вже рік пройшов
Свічки ставлю кожного місяця
ВільнаНазавжди
• 09 февраля в 11:43
Мені 60
Геморой з 30 не відчувала його взагалі
А після колоноск почала(
Геморой з 30 не відчувала його взагалі
А після колоноск почала(
СирОжино пирОжино• 09 февраля в 11:57
Ответ дляgallo4ka
Дівчата, ну невже не можна почитати про колоноскопію до того як йти на неї. Це небезпечна процедура для життя та здоров´я. Зараз не знайду статті. Але пошукайте в інтернеті. Хоча доя тих зто її вже зробив, пізно шукати інформацію, бо шкода здоров´ю вже нанесена.
А якщо показано її пройти чи є альтернатива?
ВільнаНазавжди
• 09 февраля в 11:58
Ответ дляgallo4ka
Так
Вже начиталась
Просто я була в сімейного, вона порадила пройти цю процедуру, я ніколи не проходила
Мол давайте я вам випишу направлення і буде безкоштовно
Вже начиталась
ВільнаНазавжди
• 09 февраля в 11:58
Ответ дляЗвезда в шоке
А в лікаря після цього були?
Були
Сказав операцію робити
Звезда в шоке• 09 февраля в 12:00
Ответ дляgallo4ka
А як діагноз поставити?
Коли турбує нестерпний біль, то люди на це йдуть. Чи ви дуєте це роблять від нудьги?
ВільнаНазавжди
• 09 февраля в 12:03
Ответ дляЗвезда в шоке
А як діагноз поставити?
Та просто сказали у вас все добре
Але є геморой
Тобто ніяких показів не було для цієї процедури
Лікарка мене запитала чи я колись робила , а давайте зробимо
Але є геморой
Ответ дляgallo4ka
А что делать тем кому врач назначил обследование по показаниям и без обследования говорит о неэффективности лечения? Вы же не думаете что на колоноскопию как на ногти ходят?
КокошинЭль• 09 февраля в 13:19
Ответ дляLediBlac
Здесь без показаний писали, что раз в год надо проходить, после 40ка.
Ответ дляКокошинЭль
Так может и пломбы менять на ’зимние/летние’ как резину , привентивно? Человек от животных отличается способностью к аналитическому мышлению. Помимо ’говорят’ есть ещё и собственное понимание ситуации
Ряженка• 09 февраля в 18:51
Колоноскопію потрібно проходити раз у 5 років після 40-45. По новим протоколам після першого проходження можна через 10 років.
При виявленні поліпів їх відразу видаляють. У мого родича 50 років з трьох поліпів один вже перетворився на рак, метастази в печінку. Спортивний, без шкідливиз звичок молодий чоловік(( Я собі теж пройшла, у мене чисто. Дуже жалкую, що не знали цього раніше((
І не вірю взагалі, що хтось вам там спеціально щось колупав.