Зараз все скажу• 09 февраля в 13:37

Покращення зору

Хто користувався якимись окулярами/масажерами для очей, якісь допомагали?

Наприклад одна лікар дуже рекомендує окуляри Панкова. Чи вони діють? Чи це разврдняк на гроші?

Подивилась на Алі є щось по типу їх) то вартість, як у тої лікарки за оренду за місяць.
Ще побачила такі окуляри, як вони вам?
Любовь Калистратовна• 09 февраля в 13:48
Нам в санатории такие давали, ну, за две недели ничего не ощутили. Надо регулярно пробовать заниматься, наверное.
Мамкиня доця• 09 февраля в 13:55
Пока не сделала лазерную коррекцию все было до одного места особенно аппаратное лечение каждые полгода потратила тысячи результат о
автор Зараз все скажу • 09 февраля в 14:08
Ответ дляМамкиня доця
Мені лазерна корекція не підходить.
автор Зараз все скажу • 09 февраля в 14:09
Рада, що повеселила темою. Рівень присутніх зрозумілий)

Той випадок, коли в питанні більше інфи , ніж у відповідях)
Люблю Украину• 09 февраля в 14:25
У меня в детстве были - не помогло. Но и ребенком я подзабивала на это все. Но если они не дорогие на Али - купите, попробуйте.
Сама не знаю• 09 февраля в 14:26
Чула про каплі/бальзами для очей Панкова, що досить ефективні, якщо капати 4-5 раз у день, чергуючи. Але де ж їх знайти(
автор Зараз все скажу • 09 февраля в 14:28
Ответ дляСама не знаю
Пишуть що потрібно разом і краплі і окуляри..
та боюсь , що заказні відгуки..