doktoral• 09 февраля в 14:02

Якби зараз 2014 і ці кандидати в президенти. Кого б обрали зі списку?

Богомолець Ольга Вадимівна

1966 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, головний лікар, лікар-дерматовенеролог ПП ’Інститут дерматокосметології доктора Богомолець’, безпартійна, cамовисування

Бойко Юрій Анатолійович

1958 року народження, освіта вища, проживає в місті Рубіжне Луганської області, тимчасово не працює, безпартійний, cамовисування

Гриненко Андрій Валерійович

1970 року народження, освіта вища, проживає в місті Харкові, фізична особа – підприємець, безпартійний, cамовисування

Гриценко Анатолій Степанович

1957 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, народний депутат України, член Політичної партії ’Громадянська позиція’, суб’єкт висування – Політична партія ’Громадянська позиція’

Добкін Михайло Маркович

1970 року народження, освіта вища, проживає в місті Харкові, тимчасово не працює, член ’Партії регіонів’, cамовисування

Клименко Олександр Іванович

1965 року народження, освіта вища, проживає в місті Донецьку, Голова Української Народної Партії, член Української Народної Партії, суб’єкт висування – Українська Народна Партія

Коновалюк Валерій Ілліч

1966 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, генеральний директор ТОВ ’Центр антикризових програм’, безпартійний, cамовисування

Кузьмін Ренат Равелійович

1967 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, адвокат, безпартійний, cамовисування

Куйбіда Василь Степанович

1958 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, член політичної партії Народний Рух України, суб’єкт висування – політична партія Народний Рух України

Ляшко Олег Валерійович

1972 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, народний депутат України, член Радикальної Партії Олега Ляшка, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка

Маломуж Микола Григорович

1955 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, радник голови Служби зовнішньої розвідки України, безпартійний, cамовисування

Порошенко Петро Олексійович

1965 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, народний депутат України, безпартійний, cамовисування

Рабінович Вадим Зіновійович

1953 року народження, освіта загальна середня, проживає в місті Києві, Голова Наглядової ради ТОВ ’Ньюс Нетворк’, безпартійний, cамовисування

Саранов Володимир Георгійович

1965 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, генеральний директор ТОВ ’Інтерагроекспорт’, безпартійний, cамовисування

Симоненко Петро Миколайович

1952 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, народний депутат України, член Комуністичної партії України, суб’єкт висування – Комуністична партія України

Тимошенко Юлія Володимирівна

1960 року народження, освіта вища, проживає в місті Дніпропетровську, Голова політичної партії ’Всеукраїнське об’єднання ’Батьківщина’, член політичної партії ’Всеукраїнське об’єднання ’Батьківщина’, суб’єкт висування – політична партія ’Всеукраїнське об’єднання ’Батьківщина’

Тігіпко Сергій Леонідович

1960 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, народний депутат України, безпартійний, cамовисування

Тягнибок Олег Ярославович

1968 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ’Свобода’, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання ’Свобода’

Цушко Василь Петрович

1963 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, тимчасово не працює, безпартійний, самовисування

Шкіряк Зорян Несторович

1970 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, тимчасово не працює, безпартійний, cамовисування

Ярош Дмитро Анатолійович

1971 року народження, освіта вища, проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, тимчасово не працює, член політичної партії ’Правий сектор’, cамовисування
автор doktoral • 09 февраля в 14:03
Це ті,що тоді балотувались.От з цих хто путьовий спустя роки?
Lisichka1307• 09 февраля в 14:05
Ніхто, всіх пора на свалку. Але хз чи народ знову не вибере собі чергове ’щастя’
vinika• 09 февраля в 14:09
Якби та каби все знати наперед, то и янык не такой и херовенький был
автор doktoral • 09 февраля в 14:11
А я б за Яроша,він воює з хлопцями
автор doktoral • 09 февраля в 14:11
Ответ дляvinika
Для кацапів-да
Макака Джо• 09 февраля в 14:11
А що Кулі в лоба не було?
автор doktoral • 09 февраля в 14:12
Інші-одна гниль в списку.Показали свої морди за ці 10 років .Ще алкаш Алежка Царьов балотувався
автор doktoral • 09 февраля в 14:14
Ніби Ляшко на війні,бачила,то у формі,а то танці у нічному клубі.Але він мені не подобався ніколи
автор doktoral • 09 февраля в 14:16
Ответ дляМакака Джо
А що Кулі в лоба не було?
Теж обманув людей з стою стіною на кордоні з абізянами
Ирина-bbd0• 09 февраля в 14:20
Ответ дляdoktoral
Как ’ волынская резня’ могла из Крыма нявкать на пост президента?
Aksinia 111• 09 февраля в 14:24
Да .... выбор был канеш .... вот боюсь и след будут такие же....