АБВГДэшница• Изменено 09 февраля в 16:53
Дівчатка за 40, які у вас зміни у менструальному циклі?
Мені 43 і останні півроку менструальний цикл став коротшим, а саме 21 день, до цього 28-30 днів, а самі місячні тривають довше, перші два-три дні обільні, а потім мазня майже до 15 днів. Але з плюсів, постійно хочеться сексу, чоловік натішитися не може. У гінеколога перевірилася, узд також, все нормально, радить приймати логест або спіраль ставити. Але начитавшись відгуків боюся, що гормональної фон зміниться і лібідо зійде на нуль, окрім того можуть бути інші побочки. Що ж тепер робити не знаю. Може хтось щось порадить чи варто пити ОК чи краще спіраль. А може взагалі залишити все як є і без ліків обійтися. Хоча тривалі місячні також вже дістали.
АБВГДэшница
• 09 февраля в 16:53
Ответ дляХикориДикори
Мені 49, поки ніяких змін
О, я вам по хорошому заздрю:)
АБВГДэшница
• 09 февраля в 16:54
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
42. Мірена. Ніяких змін
В плані чого ніяких змін?
Крошечка-хаврошечка• 09 февраля в 16:54
Ответ дляАБВГДэшница
В плані чого ніяких змін?
В плані вашого питання у старпості
Кицюююня• 09 февраля в 16:55
Якщо нема ендометріозу, міоми і т д навіщо вам гормони і спіраль? Від них побочки не дуже приємні.
АБВГДэшница
• 09 февраля в 16:56
Ответ дляКицюююня
Так і я проте, але мазня крові дістала, що так довго йде, я так розумію, що то гормальний збій якийсь
Кицюююня• 09 февраля в 16:57
У мене теж саме, скоротилися до 23-25 днів. Але мажеться за тиждень до. На узд показало ендометріоз. Ви б ще сходили до когось на узд
Кицюююня• 09 февраля в 16:58
Ответ дляАБВГДэшница
Так, це не добре, щось є. Треба обстежитись ще.
АБВГДэшница
• 09 февраля в 16:58
Ответ дляКицюююня
Можливо й так, хоча ця лікарша хороша і сказала, що все чисто...
Кицюююня• 09 февраля в 16:59
Ответ дляАБВГДэшница
Навіщо тоді радить гормони якщо все ок?
Не служанка• 09 февраля в 17:00
Уже года полтора как месячные стали не такие обильные и стали короче
Еще в середине цикла ( в овуляцию ) может быть мазня
Появился ПМС
Автор ,у меня тоже был период мазни дней 10
Ходила уже по врачам ,нашли полип -удалили ,мазня все равно бывает
Был перерыв без нее может в полгода и вот в этот цикл опять была
Появился ПМС
АБВГДэшница
• 09 февраля в 17:01
Ответ дляКицюююня
Навіщо тоді радить гормони якщо все ок?
Каже, що може бути анемія, від того ще кровить довго
Кицюююня• 09 февраля в 17:02
Ответ дляАБВГДэшница
При анемії здають аналізи і видно. І при анкмії гормони не пьють
Неновая почта• 09 февраля в 17:10
Цикл стал нерегулярный. То 21 день, то 41, то 15. У гинеколога была - ’в этом возрасте это нормально’
ХаДиДиШь• 09 февраля в 17:21
Ответ дляНеновая почта
45. Все также. По УЗИ, анализам начало климакса не наблюдается. Начались сбои в 44, до этого, как часы - 28 дней цикл, менструация -5 дней.
Уси Пуси• 09 февраля в 17:22
Ответ дляАБВГДэшница
Сдайте ттг
Советничаю тут• 09 февраля в 17:37
45 років, цикл став більш регулярним 28-34 дні. Лікар каже, що це добре. Йдуть 3-4 дні, самий рясний - це другий. 3-4 маже нічого немає. Потім ще 3-4 дні може бути мазня, а може і не бути. Але в мене дві міоми і аденоміоз((( От що зʼявилось, так це жахливий ПМС і овуляція, інколи гірше ніж на самі місячні.
Пишу каліграфічно• 09 февраля в 18:01
Ответ дляАБВГДэшница
Це стрес
АБВГДэшница
• 09 февраля в 18:39
Ответ дляНеновая почта
А як у вас з тривалістю самої менструації? З лібідо?
АБВГДэшница
• 09 февраля в 18:43
Дівчатка, а в плані сексу чи ви зміни бачите? Чи хочеться більше? Чи навпаки? Я от ніби і постійно його тепер хочу та оргазм став не таким яскравим і досягти його дуже важко. Аж страшно стає...хоч зрозуміло то не головне, але , таке відчуття, що то останні мої роки ще з ним ...
Кондуктор трамвая• 09 февраля в 18:52
Ответ дляАБВГДэшница
Недостаточность прогестерона. Из-за него и цикл сократился. Пока можно компенсировать фитогормонами - дикий ямс, витекс, ременс, т.п
Пишу каліграфічно• 09 февраля в 19:36
Ответ дляАБВГДэшница
Все ок