Mrs.Sexuality• Изменено 09 февраля 2025

У кого в школах карантин або в класах?

Як в місті у вас справи по здоровою,багато хворіють,якщо у вас із родини хтось хворіє то які симптоми або скільки хворіли як?що за вірус якщо знаєте?або нема вірусу і це норма в раз в рік люди хворіють багато?
ДаЗдраПерма• 09 февраля 2025
Два тижні , донька принесла зі школи , і я теж заразилась.
В школі вже третій тиждень карантин .
Оченьценная• 09 февраля 2025
Святі кутікули. Я живу на цьому світі 46 років і кожної зими в школах був карантин на два тижні.
ДаЗдраПерма• 09 февраля 2025
Перші дні болить горло , висока температура до 40, потім кашель .
Запасная спина• 09 февраля 2025
Ответ дляОченьценная
Ну не кожної, і не на два....але час від часу стається.

У нас ніхто не хворіє і не збирається
автор Mrs.Sexuality • 09 февраля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
А потім є температура ?або це в перші дні?
ДаЗдраПерма• 09 февраля 2025
Ответ дляСпасу мир
Потім не було в нас з донькою.
Але антибіотик прописали нам обом.
Сколько_мне_лет?• 09 февраля 2025
Дуже багато зараз хворих на гри А -але в сина в школі карантину не має, мої діти тільки з понеділка в школу пішли, теж хворіли. Надіюся що хоч трохи походять
автор Mrs.Sexuality • 09 февраля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Потім не було в нас з донькою.
Але антибіотик прописали нам обом.
Скорішого одужання!!!!
Просто Фіфа• 09 февраля 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166 читайте пост 29
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166-1 читайте пост 34-36.
Джавеліна• 09 февраля 2025
У меня горло болело пару дней ну першило, потом сука в течении пары часов опухли миндалины так, что дышать не могла и все словно в твороге и язвах были, потом температура, слабость и состояние словно меня каток переехал. Лежала точнее сидя дремала 5 дней как зомби. Дышать было больно горлу .Антибиотик, полоскания, спреи таблетки. Уровень моего отчаяния я полоскала горло перекисью водорода. Прошло 2 недели. Слабость, конъюнктивит ещё и нерв на шее защемило. Я так хреново при ковиде себя не чувствовала. Причем на работе все так же переболели симптомы у всех почти одинаковы только вот побочки по вылазили у каждого свои.
Сокодавка ще та• 09 февраля 2025
Немає
автор Mrs.Sexuality • 09 февраля 2025
Ответ дляДжавеліна
Треш!!!!!Скорішогт одужання!!
ДаЗдраПерма• 09 февраля 2025
Ответ дляСпасу мир
Скорішого одужання!!!!
Та дякую
Коли вже стане краще
Крутиться голова дуже , нудить і слабкість (
Я вимушена працювати вдома , не розумію як я працюю , хоч і лежачи .
вАлнуюся сильнА• 09 февраля 2025
Житомир від 10 лютого всі школи
Помогалочка• 09 февраля 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Житомир від 10 лютого всі школи
ого...
dahashutka19• 09 февраля 2025
Дніпро. В нашому класі хворіють декілька дітей. Так само і групі в садку . Але наскільки я знаю є школи і садки де прям капець, як багато дітей хворіють
Разгуляшка• 09 февраля 2025
Днепр.обл, по черзі класи йдуть на карантин, ми з понеділка
Трільчиха• 09 февраля 2025
Ответ дляОченьценная
Теперь не закрывают . Школа должна принимать решение самостоятельно. По факту , в классах 7 -10-12 учеников из 30. Карантина нет
Оце фіфа• 09 февраля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Це ГРИП?
Оченьценная• 09 февраля 2025
Ответ дляТрільчиха
Так, це від школи залежить.
ДаЗдраПерма• 09 февраля 2025
Ответ дляОце фіфа
Це ГРИП?
Так
Чумацький Шлях• 11 февраля 2025
Уся сім´я перехворіла, я найважче. 4 дні висока температура, на четвертий нічим не збивалась, в мене переляк вже був. Потім пониження на п´ятий, слабкість страшна, лежала, до туалета по стінці. Тепер 8й день кашель . Син і чоловік скоріше оклигали.
В мене так ковід протікав три роки тому, теж взимку. І зі сном проблема.
Чумацький Шлях• 11 февраля 2025
Ответ дляДжавеліна
От, аналогічно,як катком і як при ковіді. Теж 5 днів з температурою у позі зомбі, сон якимись шматками, то вдень, то вночі, то ввечері. Після гострого періоду тепер кашель довбе.
Чумацький Шлях• 11 февраля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Та дякую
Коли вже стане краще
А я лікарняний взяла. Хай ідуть усі під три чорти, треба нормально відновитися.